TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Lietuvos diplomatinės atstovybės

Kur keliausite?

Kur keliausite?

 • Atstovybės
 • Viza
 • Įspėjimo lygis
Specifinių rekomendacijų nėra
Rekomenduojama imtis atsargos priemonių
Rekomenduojama susilaikyti nuo nebūtinų kelionių
Į šalį rekomenduojama nevykti
 • 049 Ministro padėka mobiliojo ryšio operatoriams už glaudų bendradarbiavimą.JPG RSS L. Linkevičius padėkojo mobiliojo ryšio operatoriams už pagalbą karantino metu Įkelta2020.07.09

  Liepos 9 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius padėkojo Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams „Bitė Lietuva“, „Tele2“,  „Teledema“ ir „Telia“ už nuoširdų ir konstruktyvų bendradarbiavimą pasaulinės pandemijos metu.

 • LR pasas 2.jpg Konsulinė misija Londone, bendradarbiaujant su išorės paslaugų teikėju Įkelta2020.07.07 Šalis ar teritorija Jungtinė Karalystė

  Šiais metais Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje pradės bendradarbiauti su VF Services (UK) Ltd  ir atidarys Pasų centrus Londone ir Edinburge. Pasų centruose Lietuvos Respublikos piliečiai galės pateikti dokumentus tik dėl paso ir asmens tapatybės kortelės keitimo.  Asmenys, kurie norėtų pateikti dokumentus dėl pirmo paso vaikams, paso po santuokos ar praradę savo asmens dokumentą bus ir toliau aptarnaujami Lietuvos ambasadoje Londone.

 • URM įspėja: pandemija nepasitraukė, galimybės keliauti turi būti vertinamos atsakingai Įkelta2020.07.03

  Užsienio reikalų ministerija ragina atsisakyti kelionių į šalis, kuriose sergamumas COVID-19 virusu išlieka aukštesnis nei 15 susirgimų 100 000 gyventojų per pastarąsias 14 dienų. Su šalių sąrašu galima susipažinti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje.

 • Praha.jpg Organizuojama konsulinė misija į Prahą, Čekijos Respubliką Įkelta2020.06.17 Šalis ar teritorija Čekija

  Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje 2020 m. rugsėjo 3 ir 4 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Prahą, kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.

 • ES.png Pradeda veikti nauja svetainė apie turizmui atsiveriančią Europos Sąjungą Įkelta2020.06.16

  Birželio 15 dieną pradėjo veikti svetainė „Re-open EU“ („Vėl atsiverianti ES”), padėsianti Europos Sąjungos (ES) piliečiams greitai rasti  informaciją apie juos dominančią šalį, COVID-19 situaciją joje, visuomenės saugumą ir sveikatos protokolus bei informaciją apie poilsio paslaugas ir maitinimo įstaigas ES šalyse.

 • Leista atnaujinti skrydžius dar į šešias valstybes Įkelta2020.06.10

  Birželio 10 dieną Vyriausybė pritarė Užsienio reikalų ministerijos siūlymui leisti atnaujinti reguliariuosius skrydžius į Lietuvą iš Airijos, Ispanijos, Italijos, Graikijos, Kroatijos bei Kipro. Vežėjai, pageidaujantys vykdyti reguliariuosius skrydžius, prieš tris dienas iki jų pradžios turi pateikti skrydžių tvarkaraštį Lietuvos transporto saugos administracijai.

Daugiau naujienų