Keliaujantiems Keliaujantiems
  Gyvenantiems užsienyje Gyvenantiems užsienyje
  Atvykstantiems Atvykstantiems
  Informacija balsuojantiems užsienyje Informacija balsuojantiems užsienyje
  • RSS Rugpjūčio 1 d. įsigalioja Lietuvos ir Vengrijos susitarimo dėl atstovavimo išduodant Šengeno vizas pasikeitimai Įkelta2016.07.29 Šalis Pietų Afrikos Respublika, Singapūras

   Rugpjūčio 1 d. įsigalioja Lietuvos ir Vengrijos susitarimo dėl atstovavimo išduodant Šengeno vizas pasikeitimai. 

   2016 m. rugpjūčio 1 d. Vengrija pradeda atstovauti Lietuvai išduodant Šengeno vizas Singapūre (Singapūro Respublikoje).

   Pareiškėjai dėl Šengeno vizų galės kreiptis į Vengrijos ambasadą Singapūre.

   Nuo 2016 m. rugpjūčio 1 d. Vengrija neatstovaus Lietuvai dėl Šengeno vizų išdavimo Pretorijoje (Pietų Afrikos Respublikoje).

   Vykstantys į Lietuvą dėl Šengeno vizų gali kreiptis į Lietuvos Respublikos ambasadą Pretorijoje.

    

  • ADSERWER_DNI.jpg Pasaulio jaunimo dienos Krokuvoje Įkelta2016.07.15 Šalis Lenkija

   2016 m. liepos 25-31 dienomis Krokuvoje (Lenkija) vyks Pasaulio jaunimo dienos. Tai 31-oji Pasaulio katalikų jaunimo šventė, į kurią atvyksta ir Popiežius Pranciškus. Į Pasaulio jaunimo dienas atvyksta daugiau nei 2 tūkstančiai piligrimų iš Lietuvos.

   Lietuvos Respublikos ambasada Lenkijos Respublikoje Pasaulio jaunimo dienų metu į Krokuvą deleguoja konsulinį pareigūną, kuris, prireikus, bus pasirengęs suteikti konsulinę pagalbą į renginius atvykusiems Lietuvos Respublikos piliečiams.

  • Lietuva atidarė keturis naujus vizų centrus Baltarusijoje Įkelta2016.05.12 Šalis Baltarusija

   Baltarusijoje šį mėnesį veiklą pradėjo keturi nauji Lietuvos vizų centrai. Mogiliove, Lydoje, Pinske ir Baranovičiuose bendradarbiaujant su išorės paslaugų teikėju „VF Services“ atidaryti vizų centrai sudarys palankesnes sąlygas Baltarusijos gyventojams pateikti prašymus išduoti Šengeno vizą.

  • vsf.jpg Vidaus saugumo fondo lėšomis Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Almatoje įsteigtos dvi naujos pareigybės Įkelta2016.05.03 Šalis Kazachstanas

   Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Almatoje buvo įsteigtos dvi papildomos pareigybės priimtiems įsipareigojimams valstybėms narėms užtikrinti - kokybiškai nagrinėti paraiškas Šengeno vizoms gauti atstovaujant keturias ir daugiau Šengeno partneres.

   Nauji etatai buvo įsteigti įgyvendinant Nacionalinio vidaus saugumo fondo finansinės paramos 2016-2020 m. programos lėšomis finansuojamą projektą „Konsulinio atstovavimo išplėtimas Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Almatoje, I etapas“.

  • Lietuva atidaro penkis naujus vizų centrus Kinijoje Įkelta2016.04.26 Šalis Kinija

   Šį mėnesį Lietuvos ambasada Pekine išplėtė vizų centrų tinklą į penkis didžiuosius Kinijos miestus. Dabar keliautojai gali paduoti paraiškas Šengeno vizoms gauti vizų centruose Šanchajuje, Hangdžou, Čengdu, Dzinane ir Šendžene.

   Lietuvos ir Kinijos dvišalių santykių intensyvėjimas turizmo, prekybos ir investicijų srityse sukuria poreikį priartinti paslaugas prie turistų ir verslo bendruomenių. Penkių Lietuvos vizų centrų atidarymas yra atsakas į šį poreikį. Siekiama suteikti patogias sąlygas didėjančiam Kinijos keliautojų skaičiui Lietuvoje ir regione.

  • vsf.jpg Įvyko pirmieji Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių darbuotojų Vidaus saugumo fondo lėšomis finansuojami mokymai Įkelta2016.04.19

   Š.m. balandžio 7-8 d. ir 14-15 d. Druskininkuose vyko Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje, generalinių konsulatų Kaliningrade ir Sankt Peterburge darbuotojų 15 akademinių valandų mokomasis seminaras tema „Kilnojamojo pobūdžio darbo ypatumai ir psichologinė gerovė darbe. Specialiosios tranzito schemos ir konsulinės teisės aktualijos“.

  • URM griežtai smerkia teroro išpuolius Briuselyje Įkelta2016.03.22

   Lietuvos užsienio reikalų ministerija griežtai smerkia šiandien Briuselyje įvykdytus teroro išpuolius, nusinešusius nekaltų žmonių gyvybes. Reiškiame gilią užuojautą žuvusiųjų šeimoms ir artimiesiems.

   Įvykdytas brutalus teroro aktas yra išpuolis ne tik prieš Belgijos žmones, bet ir prieš visą tarptautinę bendruomenę, prieš žmogiškąsias vertybes. Lietuva solidarizuojasi su Belgijos žmonėmis. Terorizmą įveiksime tik laikydamiesi drauge, todėl Lietuva tvirtai pasiryžusi toliau remti Belgijos ir tarptautines pastangas kovoje su terorizmu.

  • Balsavimas.jpg RSS Informacija balsuojantiems užsienyje Įkelta2016.05.24

   Prasideda rinkėjų, gyvenančių užsienyje ir pageidaujančių išreikšti nuomonę artėjančiuose Seimo rinkimuose, elektroninė registracija. Elektroniniu būdu per Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) interneto svetainę www.vrk.lt užsiregistravę rinkėjai bus įtraukti į atitinkamos Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos rinkėjų sąrašus.

  • Konsulinės paslaugos bus teikiamos Bonoje Įkelta2016.05.20 Šalis Vokietija

   Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijoje, siekdama sudaryti lengvesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems vakarinėje Vokietijos dalyje, š.m. birželio 26 - 27 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Boną. Misija vyks netoli pagrindinės geležinkelio stoties esančiame viešbutyje Guenewig Hotel Bristol Bonn, adresu Prinz-Albert-Str. 2, 53113 Bonn.

  • Toronte vyks išvažiuojamoji konsulinė misija Įkelta2016.05.18 Šalis Kanada

   Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams ir lietuvių kilmės asmenims kokybę gegužės 31 – birželio 1 dienomis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Torontą.

  • Konsulinės paslaugos bus teikiamos Insbruke, Austrijos Respublika Įkelta2016.05.13 Šalis Austrija

   Lietuvos Respublikos ambasada Austrijoje 2016 m. birželio 11 d. organizuoja konsulinę misiją į Insbruką, kurios metu konsulinis pareigūnas priiminės Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis Insbruko miesto rotušėje (adresas: Maria-Theresia Strasse 18,  6 aukštas, kab. Nr. 6.102).

  • Konsulinė misija vyks San Franciske Įkelta2016.05.13 Šalis Jungtinės Amerikos Valstijos

   Gegužės 28 dieną (šeštadienį) Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele rengia konsulinio pareigūno išvykstamąją misiją į San Francisko miestą (Kalifornijos valstija).

   Konsulinės paslaugos bus teikiamos San Francisko lituanistinėje mokykloje "Genys" (St. Dominic’s bažnyčios mokyklos pastate), adresas 2390 Bush St., San Francisco, CA 91445.

  • Rengiama konsulinė misija į Argentinos sostinę Buenos Aires ir Urugvajaus sostinę Montevidėjų Įkelta2016.05.11 Šalis Argentina, Urugvajus

   Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijos Karalystėje ir Užsienio reikalų ministerijos Konsulinis departamentas rengia konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją į Argentiną ir Urugvajų.

  • Konsulinės paslaugos bus teikiamos Almerijoje Įkelta2016.05.05 Šalis Ispanija

   Atsiliepdamas į Ispanijos Andalūzijos regione gausiai gyvenančių Lietuvos piliečių konsulinių paslaugų poreikius, Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų birželio 8 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją.  

  • Rengiama konsulinė misija Stavangeryje, Norvegija Įkelta2016.05.04 Šalis Norvegija

   Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijoje Karalystėje 2016 m. gegužės 21-22 dienomis organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Stavangerį, kurios metu konsuliniai pareigūnai priiminės Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.

  • Išvažiuojamoji konsulinė misija Liuksemburge Įkelta2016.05.02 Šalis Liuksemburgas

   Lietuvos ambasada Belgijoje š.m. gegužės 23-24 dienomis organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Liuksemburgą.

   Konsulinės misijos metu bus galima deklaruoti gyvenamąją vietą užsienyje, užpildyti konsulinės registracijos anketą, pateikti dokumentus dėl Lietuvos Respublikos paso išdavimo ar keitimo, pateikti dokumentus asmens grįžimo pažymėjimams gauti, teikti prašymus dėl įvairių konsulinių pažymų ir gauti kitas konsulines paslaugas.

   Išsamią informaciją apie konsulinę misiją galite rasti ambasados svetainėje adresu http://be.mfa.lt

  • Krasnojarske bus teikiamos konsulinės paslaugos Įkelta2016.04.25 Šalis Rusija

   Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje 2016 m. gegužės 24-26 dienomis organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Krasnojarsko miestą. Konsulinės misijos metu konsuliniai pareigūnai priims ir aptarnaus Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis Krasnojarsko krašto Tautų draugystės namų patalpose, adresu: Krasnojarskas, Molokova g. 37a, 11 aukštas.

  Daugiau naujienų