Keliaujantiems Keliaujantiems
  Gyvenantiems užsienyje Gyvenantiems užsienyje
  Atvykstantiems Atvykstantiems
  • RSS Lietuva atidaro penkis naujus vizų centrus Kinijoje Įkelta2016.04.26 Šalis Kinija

   Šį mėnesį Lietuvos ambasada Pekine išplėtė vizų centrų tinklą į penkis didžiuosius Kinijos miestus. Dabar keliautojai gali paduoti paraiškas Šengeno vizoms gauti vizų centruose Šanchajuje, Hangdžou, Čengdu, Dzinane ir Šendžene.

   Lietuvos ir Kinijos dvišalių santykių intensyvėjimas turizmo, prekybos ir investicijų srityse sukuria poreikį priartinti paslaugas prie turistų ir verslo bendruomenių. Penkių Lietuvos vizų centrų atidarymas yra atsakas į šį poreikį. Siekiama suteikti patogias sąlygas didėjančiam Kinijos keliautojų skaičiui Lietuvoje ir regione.

  • vsf.jpg Įvyko pirmieji Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių darbuotojų Vidaus saugumo fondo lėšomis finansuojami mokymai Įkelta2016.04.19

   Š.m. balandžio 7-8 d. ir 14-15 d. Druskininkuose vyko Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje, generalinių konsulatų Kaliningrade ir Sankt Peterburge darbuotojų 15 akademinių valandų mokomasis seminaras tema „Kilnojamojo pobūdžio darbo ypatumai ir psichologinė gerovė darbe. Specialiosios tranzito schemos ir konsulinės teisės aktualijos“.

  • URM griežtai smerkia teroro išpuolius Briuselyje Įkelta2016.03.22

   Lietuvos užsienio reikalų ministerija griežtai smerkia šiandien Briuselyje įvykdytus teroro išpuolius, nusinešusius nekaltų žmonių gyvybes. Reiškiame gilią užuojautą žuvusiųjų šeimoms ir artimiesiems.

   Įvykdytas brutalus teroro aktas yra išpuolis ne tik prieš Belgijos žmones, bet ir prieš visą tarptautinę bendruomenę, prieš žmogiškąsias vertybes. Lietuva solidarizuojasi su Belgijos žmonėmis. Terorizmą įveiksime tik laikydamiesi drauge, todėl Lietuva tvirtai pasiryžusi toliau remti Belgijos ir tarptautines pastangas kovoje su terorizmu.

  • VSF.jpg Ukrainoje vyko vizų prašymus priimančių Lietuvos atstovybių darbuotojų mokymai Įkelta2016.03.18

   Lietuvos Respublikos ambasadoje Ukrainoje kovo 16-18 dienomis vyko regioniniai mokymai Lietuvos Respublikos ambasadų Baltarusijos Respublikoje, Moldovos Respublikoje, Ukrainoje ir Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Gardine darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems su vizų  prašytojais.

  • Rekomendacijos keliaujantiems į Zikos viruso plitimo paveiktas šalis Įkelta2016.02.08

   Pasaulio sveikatos organizacija 2016 m. vasario 1 d. paskelbė, kad Zikos virusinės infekcijos epidemiologinė situacija kelia grėsmę visuomenės sveikatai tarptautiniu mastu.        

   Remiantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos pateikta informacija Zikos virusinė infekcija vis sparčiau plinta Pietų ir Centrinėje Amerikoje, Karibuose. Per pastaruosius 2 mėnesius infekcijos atvejai buvo užregistruoti 26 šalyse: Barbadose, Bolivijoje, Brazilijoje, Žaliojo Kyšulio Respublikoje, Kolumbijoje, Kiurasao, Dominikos Respublikoje, Ekvadore, Salvadore, Prancūzijos Gvinėjoje, Gvadelupėje, Gvatemaloje, Gajanoje, Haityje, Hondūre, Martinikoje, Meksikoje, Nikaragvoje, Panamoje, Paragvajuje, Puerto Rike, Šv. Martyno saloje, Suriname, Tailande, Venesueloje, Mergelių salose.

  • Nuo 2016 m. sausio 18 d. dokumentų, išduotų Lietuvos Respublikos, tvirtinimą pažyma (Apostille) Lietuvoje atliks notarai Įkelta2016.01.12
  • _MG_1057.jpg Vilniuje surengtos Lietuvos ir Kazachstano konsultacijos konsuliniais klausimais Įkelta2015.11.18 Šalis Kazachstanas

   Vilniuje lapkričio 18 dieną vykusiose Lietuvos ir Kazachstano užsienio reikalų ministerijų konsultacijose konsuliniais klausimais apsikeista nuomonėmis dėl Lietuvos ir Kazachstano Readmisijos sutarties vykdymo, pabrėžta konsulinio bendradarbiavimo svarba bei nauda abiejų valstybių santykiams.

  • RSS Krasnojarske bus teikiamos konsulinės paslaugos Įkelta2016.04.25 Šalis Rusija

   Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje 2016 m. gegužės 24-26 dienomis organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Krasnojarsko miestą. Konsulinės misijos metu konsuliniai pareigūnai priims ir aptarnaus Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis Krasnojarsko krašto Tautų draugystės namų patalpose, adresu: Krasnojarskas, Molokova g. 37a, 11 aukštas.

  • Birželį rengiama konsulinė misija Bostone, JAV Įkelta2016.04.22 Šalis Jungtinės Amerikos Valstijos

   Birželio 4 dieną Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke rengia konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją į Masačiusetso valstiją, Bostono miestą.

   Konsulinės paslaugos misijos metu bus teikiamos Lietuvių namuose, adresu 368 West Broadway, South Boston.

  • Konsulinės paslaugos bus teikiamos Golvėjuje Įkelta2016.04.21 Šalis Airija

   Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, siekdama didinti teikiamų konsulinių paslaugų prieinamumą,  š. m. balandžio 23 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į vakarų Airijoje esantį Golvėjaus miestą.

   Konsulinės misijos metu Lietuvos piliečiai turės galimybę pateikti dokumentus dėl Lietuvos Respublikos paso arba asmens tapatybės kortelės išdavimo ar keitimo, notarinių veiksmų atlikimo, kreiptis dėl kitų konsulinių paslaugų.

  • Konsulinės misijos į Šiaurės Airiją ir Škotiją Įkelta2016.04.18 Šalis Jungtinė Karalystė

   Siekdama Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Šiaurės Airijoje ir Škotijoje, sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje 2016 m. gegužės 16 d. organizuoja konsulinę misiją į Šiaurės Airiją, o 2016 m. gegužės 18-20 d. – konsulinę misiją į Glazgą.

   Konsulinių misijų metu bus atliekami notariniai veiksmai, priimami prašymai ir dokumentai dėl LR pasų išdavimo (keitimo), užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, taip pat priimamos Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos, bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

  • Konsulinė misija San Diege, Kalifornijos valstija Įkelta2016.04.18 Šalis Jungtinės Amerikos Valstijos

   Gegužės 8 dieną (sekmadienį) Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele rengia konsulinio pareigūno išvykstamąją misiją į San Diego miestą (Kalifornijos valstija).

   Konsulinės paslaugos bus teikiamos "Oasis" biure adresu 1702 Camino del Rio North, San Diego, CA 92108.

  • Balandžio 9 d. vyks konsulinė misija Korke Įkelta2016.03.24 Šalis Airija

   Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Airijoje, pageidavimus,  š. m. balandžio 9 d. organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į antrą pagal dydį Airijos miestą Korką.

   Konsulinės misijos metu Lietuvos piliečiai turės galimybę pateikti dokumentus dėl Lietuvos Respublikos paso išdavimo ar keitimo, notarinių veiksmų atlikimo ir kreiptis dėl kitų konsulinių paslaugų suteikimo.

   Konsulinės paslaugos misijos metu bus teikiamos Clarion Hotel, esančiame adresu Lapps Quay, Cork.

  • Konsulinės paslaugos bus teikiamos Malmėje, Švedijoje Įkelta2016.03.14 Šalis Švedija

   Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje balandžio 20-21 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Malmę (Malmö). Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos generalinio garbės konsulato Švedijos Karalystėje patalpose, esančiose adresu Hyregatan 9, Malmö balandžio 20 ir 21 dienomis 9:00-12:00 val. ir 13:30-17:00 val.

   Jei pageidaujate gauti konsulines paslaugas, maloniai prašome registruotis iš anksto el. paštu amb.se@urm.lt arba telefonu +46 8 10 35 65. Registruotis galima nuo vasario 29 d. iki balandžio 15 d.

  • Balandį vyks konsulinė misija Kalgaryje Įkelta2016.03.14 Šalis Kanada

   Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo kokybę, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje organizuoja konsulinę misiją į Kalgarį, kurios metu Lietuvos Respublikos piliečiams ir lietuvių kilmės asmenims bus atliekami konsuliniai veiksmai.

   Konsulinės misijos metu balandžio 15 - 16 dienomis nuo 9.00 iki 18.00 val. adresu: 923-13 Avenue SW, Calgary, AB T2R 0L3, Kanada, bus priimami piliečių prašymai ir dokumentai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, konsulinio dokumentų legalizavimo, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai. Taip pat bus priimami lietuvių kilmės asmenų prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės, dokumentų legalizavimo bei kitų konsulinių veiksmų.

  • Rengiama konsulinė misija Islandijoje Įkelta2016.03.14 Šalis Islandija

   Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje ir Islandijos Respublikai balandžio 11 – 14 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Reikjaviką (Islandijos Respublika), kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis Lietuvos Respublikos garbės konsulato patalpose Reikjavike (Borgartún 35 (2nd floor), IS-105 Reykjavík).

  • Konsulinės paslaugos bus teikiamos Dubajuje Įkelta2016.02.26 Šalis Jungtiniai Arabų Emyratai

   Lietuvos ambasada Egipte kovo 22-23 dieną organizuoja konsulinę misiją į Dubajų, Jungtinius Arabų Emyratus.

   Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl pasų ir Asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos, dėl Lietuvos Respublikos pilietybės bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

  Daugiau naujienų