Parsisiųsk programėlę "Keliauk saugiai" Parsisiųsk programėlę "Keliauk saugiai"
  Keliaujantiems Keliaujantiems
  Gyvenantiems užsienyje Gyvenantiems užsienyje
  Atvykstantiems Atvykstantiems
  • vsf_logo-1.jpg RSS Sėkmingai baigiami antrieji VSF lėšomis finansuojamo projekto „STS darbuotojų mokymas, I etapas“ įgyvendinimo metai Įkelta2017.12.14

   Š. m. lapkričio 30 d. - gruodžio 1 d. ir gruodžio 6 - 7 d. Birštone įvykęs Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje, generalinių konsulatų Kaliningrade ir Sankt Peterburge darbuotojų 15 akademinių valandų mokomasis seminaras „Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių darbuotojų įvaizdis ir jo pagrindiniai elementai.

  • s.jpg Varšuvoje vyko Lietuvos ir Lenkijos užsienio reikalų ministerijų konsulinės konsultacijos Įkelta2017.11.29

   Lapkričio 28 d. Varšuvoje, Lenkijos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje vyko Lietuvos ir Lenkijos užsienio reikalų ministerijų Konsulinių departamentų direktorių ir delegacijų darbinis susitikimas.

  • 37848564356_ee067fe23b_z.jpg Vyksta konsulinių pareigūnų mokymai Įkelta2017.10.24

   Kaip ir kiekvienais metais, šiemet Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje spalio 24-26 dienomis vyksta konsulinių pareigūnų, dirbančių su prašymą išduoti vizą pateikiančiais asmenimis bei teikiantiems konsulinę pagalbą Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienio valstybėse, mokymai.

  • Išduodant Šengeno vizas Kazachstane ir Ukrainoje atsisakoma bendradarbiavimo su komerciniais tarpininkais Įkelta2017.09.18 Šalis ar teritorija Kazachstanas, Ukraina

   Lietuvos vizų tarnybų Kazachstane ir Ukrainoje bendradarbiavimas su komerciniais tarpininkais, priimant prašymus išduoti Šengeno vizas, baigsis 2018 m. balandžio 2 d. Šis sprendimas priimtas, įvertinus pasikeitusią situaciją, kitų Šengeno šalių patirtį ir siekiant užtikrinti efektyvesnį ir skaidresnį vizų paraiškų priėmimą konsulinėse įstaigose.

  • Išvykusių į užsienį karo prievolininkų dėmesiui Įkelta2017.08.24

   Išvykę gyventi į kitą valstybę ilgesniam negu 6 mėnesių laikotarpiui, karo prievolininkai, nuo 18 iki 60 metų vyrai, privalo nedelsiant informuoti savo regioninį Karo prievolės komplektavimo skyrių ar poskyrį apie savo faktinę gyvenamąją, darbo ar studijų vietą. Iki šiol neinformavusiems apie savo išvykimą karo prievolininkams terminas pratęsiamas iki š. m. gruodžio 31 d.

  • vsf_logo-1.jpg Vidaus saugumo fondo lėšomis surengtas trečiasis Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių darbuotojų mokomasis seminaras. Įkelta2017.06.27

   Š.m. birželio 8-9 d. ir 20-21 d. Druskininkuose įvyko Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje, generalinių konsulatų Kaliningrade ir Sankt Peterburge darbuotojų 14 akademinių valandų mokomieji seminarai „Komandinis darbas. Specialiosios tranzito schemos aktualijos“. Juos vedė įmonės „OVC mokymai“ lektoriai ir Užsienio reikalų ministerijos darbuotojai.

  • vsf_logo-1.jpg Vidaus saugumo fondo lėšomis atnaujinti Specialiajai tranzito schemai skirti automobiliai Įkelta2017.06.26 Šalis ar teritorija Rusija

   Užsienio reikalų ministerijai įgyvendinant Vidaus saugumo lėšomis finansuojamą projektą Nr. LT/2015/VSF/4.1.5.1. „Transporto priemonių įsigijimas“, 2017 m. birželio 15 d. ir birželio 22 d. į Užsienio reikalų ministeriją buvo pristatyti tarptautinio atviro konkurso būdu įsigyti du automobiliai Ford Tourneo Custom ir vienas Mercedes-Benz Sprinter.

  Daugiau naujienų