TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Burkina Fasas (Burkina Faso)

Skubios pagalbos telefono numeris: 18

Valstybė yra šalių, į kurias vykstant rekomenduojama atkreipti dėmesį į kelionės saugumą, sąraše. Visi šiame puslapyje pateikti patarimai yra tik rekomendacinio pobūdžio. Ar vykti į konkrečią valstybę, keliautojas turi nuspręsti pats.

Į šalį rekomenduojama nevykti

Užsienio reikalų ministerija, atsižvelgdama į Pasaulio sveikatos organizacijos paskelbtą koronaviruso pandemiją bei valstybių taikomus judėjimo ir sienų kirtimo suvaržymus viruso plitimo suvaldymui, taip pat į Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtą ekstremaliąją situaciją, rekomenduoja atidėti keliones ir nevykti į užsienio valstybes.

Esantiems šalyje rekomenduojama imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus ir jų laikytis.

Daugiau informacijos dėl koronaviruso ir rekomendacijų gyventojams galite rasti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Pasaulio sveikatos organizacijos interneto svetainėse.

Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas +370 5 236 2444, WhatsApp +370 699 83537, el. paštas pilieciai@urm.lt.

Rekomenduojame užsiregistruoti Užsienio reikalų ministerijos kelionių registracijos sistemoje https://keliauk.urm.lt/lt/keliones-registracijos-forma.


Dėl teroristinių išpuolių ir pagrobimų grėsmės nerekomenduojama vykti į šiaurinę šalies dalį, į šiaurę nuo Boulsa miesto, į W nacionalinį parką ir į pietrytinę šalies dalį, pasienyje su Nigerija ir Beninu. Pasienyje su Maliu sustiprėjo tarpetniniai konfliktai, fiksuoti užsieniečių pagrobimo atvejai, sustiprėjo džihadistinių grupių veikla. Kuo tuoliau nuo sostinės, tuo silpnesnė centrinės valdžios įtaka. Rekomenduojama susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į likusią šalies dalį. Siūloma vengti susibūrimų, nes jie dažnai baigiasi smurto protrūkiais.

Šalyje didelis terorizmo pavojus. Pranešama apie teroristinius išpuolius prieš civilinius ir karinius objektus, pasitaiko išpuolių prieš užsieniečius ir jų pagrobimo atvejų.

Šalies keliuose nemažai transporto priemonių ginkluotų apiplėšimų. Ypač pavojingi keliai į Dramblio Kaulo Krantą, Beniną, Nigerį bei kelias iš Uagadugu į Po. Patariama keliauti tik dienos metu, ir, jei įmanoma, automobilių kolonose. Liūčių sezono metu (birželio - spalio mėn.) galimi potvyniai ir nuošliaužos, dalis kelių gali būti nepravažiuojami. Sausio – kovo mėn. pasitaiko smėlio audrų iš Sacharos.

Burkina Fase užfiksuoti meningito, Lassa karštligės atvejai. Šalis taip pat yra Zikos viruso zonoje. Skiepai nuo Geltonojo drugio nėra privalomi, tačiau, jeigu skrendant turėjote persėdimą šalyje, kurioje buvo užfiksuoti šios ligos atvejai, Burkina Fasas gali pareikalauti skiepus patvirtinančio dokumento.

Burkina Faso muitinė gali konfiskuoti su religinėmis apeigomis susijusius daiktus, kaukes bei antikvariatą. Meno kūrinių eksportas turi būti suderintas su Kultūros ministerija.

Privaloma su savimi turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Perspėjimas bus peržiūrėtas ne vėliau kaip 2020-10-21

Kelionėms į šią šalį tinkami dokumentai

  • Lietuvos Respublikos pasas

Vizos reikia

Lietuvos Respublikos piliečiams vizos reikia. Informacijos dėl vizų ir įvažiavimo sąlygų rekomenduojame teirautis artimiausioje šalies atstovybėje ar kompetentingose institucijose.Pastaba:

Daugiau informacijos apie vizos išdavimą - Burkina Faso ambasados Berlyne tinklapyje.

Atvykstant į šalį pasas turi galioti bent 6 mėn. nuo planuojamo išvykimo iš šalies datos.

Skiepai

Informacija apie reikalingus skiepus Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro pateiktose

rekomendacijose dėl užkrečiamųjų ligų profilaktikos keliaujant į užsienio šalis.

Šalyje Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės nėra.
Artimiausia Lietuvos Respublikos diplomatinė atstovybė yra:

Egypt LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA EGIPTO ARABŲ RESPUBLIKOJE, JORDANIJOS HAŠIMITŲ KARALYSTEI, LIBANO RESPUBLIKAI, KUVEITO VALSTYBEI, SAUDO ARABIJOS KARALYSTEI, KATARO VALSTYBEI IR ARABŲ LYGAI
Adresas: 23 Muhammad Mazhar Str., 5th floor, Zamalek, Cairo, ARAB REPUBLIC OF EGYPT
Darbo laikas I-IV: 8.00-16.30 (VII: 8.00-16.30) Darbo laikas V: Nedirba Pietų pertrauka: 12.00-12.30

Per valstybines Lietuvos Respublikos šventes atstovybė nedirba: valstybinių švenčių sąrašas.

+20 2 2736 6461
amb.eg@urm.lt, consul.egypt@urm.lt
+20 2 2736 5130
http://eg.mfa.lt Facebook
plačiau »

Kitų valstybių diplomatinės atstovybės, atstovaujančios Lietuvos Respublikai

Prancūzijos ambasada Burkina Fase

Atstovauja LR išduodant vizas

Adresas: Avenue du Trésor - BP 109 - Ouagadougou 01
Telefonas: (+226) 50 49 66 10
Faksas: (+226) 50 49 66 19
El.p. adresas: cad.ouagadougou-fslt@diplomatie.fr
Svetainė: www.ambafrance-bf.org

Lietuvos Respublikos garbės konsulai:

Burkina Fasas SEKOU OUMAN DOUDOU DOUMBIA
Adresas: 01 PB 129 Ouagadougou 01 BURKINA FASO
+226 50 33 74 21/22
Pareigos: Garbės konsulas Burkina Fase

Šalies diplomatinės atstovybės, akredituotos Lietuvos Respublikai:

Burkina Fasas Burkina Faso ambasada
Kanceliarija
Adresas: Karolingerplatz 10-11, 14052 Berlin-Charlottenburg, Germany
Rodyti žemėlapyje
+49 30 301 059 90
office@ambaburkina.de
+49 30 301 059 920
http://www.embassy-bf.org
plačiau »