TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Gabonas (Gabon)

Skubios pagalbos telefono numeris: 18

Valstybė yra šalių, į kurias vykstant rekomenduojama atkreipti dėmesį į kelionės saugumą, sąraše. Visi šiame puslapyje pateikti patarimai yra tik rekomendacinio pobūdžio. Ar vykti į konkrečią valstybę, keliautojas turi nuspręsti pats.

Į šalį rekomenduojama nevykti

Užsienio reikalų ministerija, atsižvelgdama į Pasaulio sveikatos organizacijos paskelbtą koronaviruso pandemiją bei valstybių taikomus judėjimo ir sienų kirtimo suvaržymus viruso plitimo suvaldymui, taip pat į Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtą ekstremaliąją situaciją, rekomenduoja atidėti keliones ir nevykti į užsienio valstybes.

Esantiems šalyje rekomenduojama imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus ir jų laikytis.

Daugiau informacijos dėl koronaviruso ir rekomendacijų gyventojams galite rasti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Pasaulio sveikatos organizacijos interneto svetainėse.

Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas +370 5 236 2444, WhatsApp +370 699 83537, el. paštas pilieciai@urm.lt.

Rekomenduojame užsiregistruoti Užsienio reikalų ministerijos kelionių registracijos sistemoje https://keliauk.urm.lt/lt/keliones-registracijos-forma.


Patartina būti atsargiems, lankantis paplūdimiuose ir kai kuriuose sostinės Librevilio rajonuose, įskaitant autobusų stoties, Petit Louis, Bouet kalvos, plaine de Rio, London, Lalala, Oloumi, Nkembo, Awendje rajonus.

Pagal Gabono įstatymus privalote su savimi turėti pasą (arba jo kopiją), rekomenduojama su savimi turėti vizą ir migracijos kortelę. Vietos valdžia turi teisę pareikalauti iš jūsų tapatybę patvirtinančių dokumentų, jų neturėjimas gali baigtis sulaikymu.

Rekomenduojama saugotis vagysčių, plėšimų, automobilio grobimų, kurie dažniausiai įvyksta tamsiuoju paros metu. Patariama nesinešioti didelių pinigų sumų, vengti lankytis skurdesniuose miestų rajonuose.

Gabone itin daug apgavysčių, susijusių su bankais. Rekomenduojama atsiskaityti grynais pinigais, o ne banko kortelėmis.

Liūčių sezonų metu nuo rugsėjo iki gruodžio vidurio ir nuo vasario vidurio iki birželio išauga uodų platinamų ligų, maliarijos ir čikungunijos rizika. Rekomenduojama imtis atsargos priemonių.

Gabonas yra Zikos viruso rizikos zonoje, todėl nuvykus į šalį, rekomenduojama griežtai laikytis higienos normų ir imtis prevencinių priemonių. Besilaukiančioms moterims rekomenduojama vengti nebūtinų kelionių į šalį. Atvykstant į Gaboną būtina būti pasiskiepijus nuo geltonojo drugio ir pateikti tai patvirtinančius dokumentus. 

Perspėjimas bus peržiūrėtas ne vėliau kaip 2020-10-29

Kelionėms į šią šalį tinkami dokumentai

  • Lietuvos Respublikos pasas

Vizos reikia

Lietuvos Respublikos piliečiams vizos reikia. Informacijos dėl vizų ir įvažiavimo sąlygų rekomenduojame teirautis artimiausioje šalies atstovybėje ar kompetentingose institucijose.Pastaba:

Paraišką Gabono vizai gauti galima internetinėje vizų išdavimo sistemoje.

Skiepai

Informacija apie reikalingus skiepus Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro pateiktose

rekomendacijose dėl užkrečiamųjų ligų profilaktikos keliaujant į užsienio šalis.

Šalyje Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės nėra.
Artimiausia Lietuvos Respublikos diplomatinė atstovybė yra:

Egypt LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA EGIPTO ARABŲ RESPUBLIKOJE, JORDANIJOS HAŠIMITŲ KARALYSTEI, LIBANO RESPUBLIKAI, KUVEITO VALSTYBEI, SAUDO ARABIJOS KARALYSTEI, KATARO VALSTYBEI IR ARABŲ LYGAI
Adresas: 23 Muhammad Mazhar Str., 5th floor, Zamalek, Cairo, ARAB REPUBLIC OF EGYPT
Darbo laikas I-IV: 8.00-16.30 (VII: 8.00-16.30) Darbo laikas V: Nedirba Pietų pertrauka: 12.00-12.30

Per valstybines Lietuvos Respublikos šventes atstovybė nedirba: valstybinių švenčių sąrašas.

+20 2 2736 6461
amb.eg@urm.lt, consul.egypt@urm.lt
+20 2 2736 5130
http://eg.mfa.lt Facebook
plačiau »

Kitų valstybių diplomatinės atstovybės, atstovaujančios Lietuvos Respublikai

Prancūzijos ambasada Gabone

Atstovauja LR išduodant vizas

Adresas: Boulevard de l'Indépendance - 1 rue du Pont-Pirah - BP 2125 - Libreville
Telefonas: (+241) 79 70 00
Faksas: (+241) 79 70 09
El.p. adresas: amba.libreville-amba@diplomatie.gouv.fr
Svetainė: www.ambafrance-ga.org

Šalies diplomatinės atstovybės, akredituotos Lietuvos Respublikai:

Gabonas Gabono Respublikos ambasada
Kanceliarija
Adresas: Denezhny Per. 16, Bldg 1, Moscow 115127, Russia
Rodyti žemėlapyje
+7 499 241 00 80
ambgab_ru@mail.ru
+7 499 252 86 94,
+7 499 241 15 85
plačiau »