TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Kinija (China)

Skubios pagalbos telefono numeris: 120

Valstybė yra šalių, į kurias vykstant rekomenduojama atkreipti dėmesį į kelionės saugumą, sąraše. Visi šiame puslapyje pateikti patarimai yra tik rekomendacinio pobūdžio. Ar vykti į konkrečią valstybę, keliautojas turi nuspręsti pats.

Į šalį rekomenduojama nevykti

Kinijos valdžia, siekdama sustabdyti tolimesnį koronaviruso plitimą šalyje, priėmė sprendimą nuo kovo 28 d. 00.00 val. laikinai sustabdyti užsieniečių, turinčių  galiojančias vizas ar leidimus gyventi, atvykimą į Kiniją. Taip pat stabdomas galiojantis bevizis režimas, pagal kurį trečiųjų šalių piliečiai, turintys galiojantį kelionės dokumentą, lėktuvo bilietą bei leidimą vykti į kitą valstybę per tam tikrus Kinijos tarptautinius oro uostus, galėjo tranzitu per 72 valandas arba 144 valandas vykti be vizos.

Užsieniečiai, atvykstantys į Kiniją užsiimti būtina ekonomine, technologine ar kita veikla, taip pat skubiais humanitariniais atvejais, gali kreiptis dėl vizų į Kinijos vizų tarnybas užsienyje.

Nuo 2020-09-17 į Kiniją iš Lietuvos ar per kitas šalis tranzitu vykstantys keleiviai privalo turėti ne seniau kaip prieš  3 dienas iki kelionės atliktą tyrimą COVID-19 ligai nustatyti. Keleiviai taip pat turi užpildyti ir pasirašyti Sveikatos deklaracijos formą (Health Declaration Form), kurią kartu su neigiamu COVID-19 testo atsakymu turi pateikti Kinijos Liaudies Respublikos ambasadai Vilniuje patvirtinimui. Daugiau infromacijos galima rasti čia. Patvirtintą ir atspausdintą Sveikatos deklaracijos formą reikia pateikti registruojantis skrydžiui arba prieš lipant į lėktuvą. Taip pat rekomenduojama su savimi turėti neigiamo COVID-19 testo originalą.

Dėl koronaviruso visiems asmenims, atvykusiems į šalį, taikomas privalomas 14 dienų karantinas.

Atkreipiame keliautojų dėmesį į tai, kad turintys ligos požymių ar aukštesnę kūno temperatūrą gali būti sulaikomi Kinijos oro uostuose karantinui.

Vadovaujantis Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijomis siūloma imtis šių saugumo priemonių:

 • vengti gyvūnų (gyvų ar skerdienos), gyvulinės kilmės produktų (termiškai neapdorotos mėsos), taip pat lankymosi gyvūnų turguose;
 • vengti kontakto su sergančiais žmonėmis;
 • dažnai plauti rankas su muilu ir vandeniu, dėvėti veido kaukes;
 • prisidengti burną ir nosį servetėle (ne ranka) kosint ir čiaudint;
 • nekeliauti sergant;
 • pasijutus blogai, likti namuose, išskyrus atvejus, kai reikalinga medikų pagalba, vengti kontakto su aplinkiniais.

Kinijos valdžia ėmėsi griežtų priemonių apriboti viruso plitimą, todėl gali kilti sunkumų išvykstant iš šalies. Norintiems tai padaryti, rekomenduojama kuo skubiau susisiekti su avialinijų kompanija. Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos ambasada Kinijoje neturi galimybių pagelbėti keičiant skrydžio bilietus.

Kai kurios valstybės paskelbė, kad neleis įvažiuoti į savo šalies teritoriją iš Kinijos atvykstančių asmenų, todėl, prieš keliaujant iš Kinijos į kitas valstybes, rekomenduojama įvertinti galimas rizikas.

Naujausią informaciją galima rasti čia: https://www.ecdc.europa.eu/en/novel-coronavirus-china.

Dėl Pekino. Nuo 2020 m. birželio 12 d. dėl informacijos apie naują viruso židinį  Pekino didmeninės prekybos maisto produktų Sifandžio turguje, miesto pietiniame Fengtai rajone, Kinija pradėjo didžiulę infekuotųjų paieškos ir testavimo programą. Atsižvelgiant į naujus atvejus, patvirtintas užsikrėtusiųjų skaičius Kinijos sostinėje per pastarąsias dienas jau viršijo 150 atvejų. Vietos pareigūnai karantinavo beveik 30 miesto mikrorajonų bei atliko tyrimus dešimtims tūkstančių žmonių. Mieste vėl įvesta temperatūros patikra, kitose provincijose atvykusiems iš Pekino taikomas privalomo 14 dienų karantino reikalavimas. Pranešami nauji atvejai Hebėjaus ir Sičuano provincijose, siejami su Pekino turguje kilusiu viruso židiniu. Ribojamas atvykimas ir išvykimas ir Pekino.


Užsienio reikalų ministerija, atsižvelgdama į Pasaulio sveikatos organizacijos paskelbtą koronaviruso pandemiją bei valstybių taikomus judėjimo ir sienų kirtimo suvaržymus viruso plitimo suvaldymui, taip pat į Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtą ekstremaliąją situaciją, rekomenduoja atidėti keliones ir nevykti į užsienio valstybes.

Esantiems šalyje rekomenduojama imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus ir jų laikytis.

Daugiau informacijos dėl koronaviruso ir rekomendacijų gyventojams galite rasti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Pasaulio sveikatos organizacijos interneto svetainėse.

Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas +370 5 236 2444, WhatsApp +370 699 83537, el. paštas pilieciai@urm.lt.

Rekomenduojame užsiregistruoti Užsienio reikalų ministerijos kelionių registracijos sistemoje https://keliauk.urm.lt/lt/keliones-registracijos-forma.


Įvažiavimo reikalavimai (viza/pasas)

Norėdami patekti į Kiniją, turite turėti galiojantį pasą, kurio galiojimo data turi būti bent šeši mėnesiai pasibaigus numatytam buvimo laikotarpiui. Taip pat patartina su savimi pasiimti keletą paso kopijų, o telefone laikyti paso, asmens tapatybės kortelės ir puslapio su Kinijos viza nuotraukas. Patartina visuomet turėti pasą su savimi keliaujant Kinijoje. Jei prarasite pasą būdami Kinijoje, turite kreiptis į vietos policiją įvykiui užfiksuoti ir į Lietuvos ambasadą Kinijoje dėl laikino dokumento išdavimo. Lietuvos ambasada Kinijoje negali pagelbėti dėl Kinijos vizų išdavimo, pratęsimo ar keitimo.

Patarimai saugiai kelionei

Įsigykite bendrą kelionių draudimą, apimantį visas numatytas veiklas kelionės metu. Įsitikinkite, kad turite pakankamai pinigų, kad išlaikytumėte save, ir galimybę prireikus gauti skubios pagalbos lėšas iš artimųjų. Kinijoje 14 metų ir vyresniems asmenims yra taikomi pilnamečių įstatymai. Užsienio reikalų ministerija informuoja, kad dėl interneto ir telefoninio ryšio sutrikimų Lietuvos piliečiai turi ribotą galimybę susisiekti su Lietuvos ambasada Kinijoje.

Pinigai, kortelių naudojimas, valiutos keitimas

Kinijos vietos valiuta yra Kinijos ženminbi juanis. Lietuvoje veikiančių bankų (SEB, SWEDBANK ir kt.) išduotos kortelės dažniausiai priimamos Kinijos miestų didžiųjų Kinijos bankų bankomatuose grynųjų pinigų išėmimui (taikomas komisinis mokestis). Informuoti Lietuvoje veikiantį banką, kad kortele bus naudojamasi Kinijoje, nes neinformavus bankas gali blokuoti naudojimąsi kortele. Mažesniuose miestuose ir kaimo vietovėse kortelės gali neveikti, visur veikia Wechat programėle, taip pat priimami grynieji pinigai. Valiutos keitimas bankuose dažniausiai užtrunka ilgiau ir yra komplikuotas palyginus su pinigų gryninimu bankomatuose. Rekomenduojama būti atsargiems keičiantis pinigus ne bankuose, o valiutos keitimo punktuose, nes dažnai pasitaiko padirbtų 100 banknotų.

Automobilių nuoma

Automobilius nuomotis Kinijoje nėra paprasta, kaip taisyklė reikalaujama palikti didelį užstatą, kuris neretai nėra grąžinamas dėl neva naudojimosi metu padarytų nuostolių automobiliui, nepaisant įsigyto draudimo. Viešojo transporto tinklas miestuose gerai išvystytas – veikia metro, autobusai, taksi. Vykstant taksi, būtina turėti adresą į kurį vykstate kinų kalba, labai retas taksi vairuotojas supranta anglų kalbą. Mokama taksi vairuotojui grynais. Taip pat patogu naudotis mobilia taksi programėle DIDi.

Interneto paslaugos

Norint naudotis Facebook, Instagram, Google programomis, kurios kaip ir daugelis kitų, blokuojamos Kinijoje, patartina prieš kelionę instaliuoti telefonuose ir kompiuteriuose VPN programas, kurių pagalba galėsite prisijungti prie užsienio serverių ir naudotis norimomis programomis Kinijoje. Kinijos viešbučiai ir kai kurie restoranai ir kavinės dažniausiai sutiekia WiFi paslaugas, tačiau interneto sklaida ir greitis yra ženkliai lėtesni nei Europoje.

Narkotinės medžiagos

Narkotinių medžiagų vartojimas (nesvarbu, koks narkotikas) yra griežtai baudžiamas, įskaitant baudas ir ilgą kalėjimo terminą ar net mirties bausmę, neatsižvelgiant į kilmės šalį. Kinijos policija reguliariai vykdo barų ir klubų reidus, kad patikrintų, ar nėra nelegalių medžiagų, taip pat yra žinoma, kad atliekami privačių rezidencijų patikrinimai.

Skubi pagalba

Su Kinijos pagalbos tarnybomis galima susisiekti paskambinus šiais numeriais:

Policija 110; Priešgaisrinė tarnyba 119; Greitosios pagalbos tarnyba 120.

Lietuvos Respublikos ambasada Kinijos Liaudies Respublikoje

 A-18 King‘s Garden,No.18, Xiaoyun Road, Chaoyang District, Beijing 100125, China, 北京市朝阳区霄云路18号京润水上花园别墅A18

Telefonas (darbo valandomis) : +86 10 845 185 20

Lietuvos piliečių, kuriems būtina skubi konsultacija konsuliniais klausimais (visą parą) ar konsulinė pagalba nelaimės atveju (visą parą), maloniai prašome kreiptis į Užsienio reikalų ministerijos Piliečių aptarnavimo skyrių tel. +370 5236 2444 arba el. paštu pilieciai@urm.lt

Pasienio zona

Atkreipiant dėmesį į regiono politinę situacija, nerekomenduojama kirsti sienos tarp Kinijos ir Afganistano, Mianmaro ir Pakistano. Pasienis su Pakistanu ir Afganistanu yra nepilnai stebimas, taigi itin pavojingas. Būtinas maksimalus atsargumo lygis. Taip pat patariama vengti pasienio zonų su Kazachstanu, Kirgizija ir Tadžikistanu. Kinijoje dar yra vietovių, kurias draudžiama patekti užsienio turistams, todėl vykstant per šias vietoves vietos policija gali sulaikyti, skirti nuobaudas arba deportuoti. Svarbu keliaujant į atokesnes vietas pasiteirauti savo kelionės agentūros arba Kinijos Tarptautinių kelionių paslaugų tarnybos (0086-10-85228139), ar tokios vietovės nėra uždraustos. Reikėtų turėti omenyje, kad Kinijos vyriausybė gali be perspėjimo apriboti tam tikrų vietovių prieinamumą.

Tibetas

Kinijos viza nesuteikia galimybės aplankyti Tibeto – tam reikia specialaus leidimo, kuris išduodamas tam tikroms agentūroms, organizuojančioms grupių apsilankymus regione. Neautorizuotas bandymas patekti į Tibetą gali grėsti sulaikymu. Užsieniečiai gali apsistoti tik tam tikruose leistinuose viešbučiuose.
Vietovės aukštingumas gali sukelti fizinių sutrikimų pagyvenusiems ar širdies, plaučių problemų turintiems asmenims.

Bendrieji patarimai

Atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu cirkuliuoja padirbti 100 RMB banknotai. Rekomenduojama vengti senų ir įplyšusių RMB banknotų ir būti dėmesingiems atsiskaitant 100 RMB kupiūromis, kurias pardavėjai gali bandyti apkeisti padirbtomis ir, grasindami iškviesti policiją, reikalauti naujo mokėjimo.
Rekomenduojama būti atsargiems ir budriems turistų lankomose vietose, ypač tose, kur yra dideli susibūrimai (turgūs, naktinių pasilinksminimų vietos, t.t.). Patariama visuomet laikytis pagarbaus elgesio ir vietos įstatymų, kurių pažeidimas gali grėsti bausmėmis.

Keliaujant taksi patartina įsitikinti, kad įjungiamas taksometras (šiuo metu minimalus mokestis - 13 juanių) ir prieš atsiskaitant nusifotografuoti ar kitaip paženklinti savo banknotą.

Rekomenduojama neišsiimti pinigų oro uostų banko automatuose, nes yra pasitaikę atvejų, kad juose yra netikrų banknotų.

Terorizmo grėsmė

Padėtis šalyje yra stabili ir saugi, tačiau išlieka terorizmo grėsmė, pasitaiko smurto atvejų. Teroro aktai nėra nukreipti prieš užsieniečius, tačiau išpuolių gali įvykti įvairiose turistų lankomose vietose, todėl rekomenduojama būti atsargiems, ypač Sindziango autonominiame regione (Xinjiang Autonomous Region).  

Transiberinė traukinio linija

Kinijos ir Rusijos pasienio zonoje, kur vyksta kontrabandinė veikla, traukiniuose pasitaiko vagysčių ir smurto protrūkių, todėl keliaujantiems  rekomenduojama būti itin budriems.

Potvyniai

Vasaros laikotarpiu gausūs lietūs upių baseinų kaimo vietovėse gali sukelti potvynius, ypač tai aktualu Jangzės (Pietų ir Centrinės Kinijos dalyje) ir Geltonosios (Šiaurės Kinijos dalyje) upių baseinuose. Musonų laikotarpiu (birželio-rugsėjo mėnesiais) Kinijos pietryčių pakrantės vietovėse galimi intensyvūs taifūnai. Patartina, ypač keliaujant rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais, pasidomėti meteorologinėmis sąlygomis.

Žemės drebėjimai

Kinijoje yra nemažai seisminių zonų: Heilongdziango, Lidziango, Sičuanio, Hebei ir Pekino regionuose.

Smulkus nusikalstamumas

Smulkus nusikalstamumas neišvengiamai atsiliepia ir keliautojams, jis labiausiai pasireiškia vagystėmis (įskaitant asmens dokumentų vagystes).

Kadangi daugėja apgavysčių atvejų, patartina prieš vykstant į Kiniją atsargiai vertinti kinų agentūrų arba tarptautinių neaiškios kilmės agentūrų darbo/stažuotės ar komercinius pasiūlymus, ypač rastus internete. Siūloma kreiptis į vietos kompetentingas institucijas arba tiesiogiai į ambasadą su prašymu patikrinti tokias įmones ir jų veiklą. Asmeniui tapus apgavystės auka rekomenduojama kreiptis į policijos įstaigas arba/ir, pagal nuožiūrą, į advokatus. Ambasada negali teikti teisinių ar vertėjavimo paslaugų.

“Arbatos ceremonijos”

Dažnos vadinamosios “arbatos ceremonijos” apgavystės. Rekomenduojame nesivelti į pokalbius su labai draugiškais kinais - dažniausiai 3-4 žmonių grupele, apsimetančia vietiniais turistais, kurie prieina prie vakariečių turistų, draugiškai bendrauja, pasisiūlo nufotografuoti, pakviečia į arbatos ceremoniją ir už tai galiausiai reikia labai brangiai sumokėti (nuo 650 iki 2000 RMB). Sumokėtą didelę sumą labai sunku atgauti. 

Narkotikai

Kinijoje narkotikų prekyba ir vartojimas yra draudžiami, o bausmės itin griežtos, įskaitant mirties bausmę. 

Prostitucija

Vertimasis ir naudojimasis prostitucija yra draudžiami Kinijos įstatymų. Įstatymų nesilaikymas gali grėsti baudomis ir sulaikymu. Reikia būti atsargiems sulaukus neoficialaus kvietimo į masažo salonus ar kitokias pasilinksminimo vietas, kur galimi ir reketo atvejai.

Viešoji tvarka

Draudžiamos visos viešos demonstracijos, kurios nėra autorizuotos kompetentingų institucijų. Galimas areštas, sulaikymas ar deportacija.
Draudžiamos tam tikros religinės veiklos, taip pat religinis judėjimas Falun Gong. Nerekomenduojama dalyvauti neformalių krikščionių judėjimų sambūriuose.
Teisėsaugos organai gali perimti užsienio piliečio (net to, kuris yra patrauktas tik civilinei atsakomybei) pasą ir jo neatiduoti iki kol nebus išspręstas ginčas.
Būtina turėti omenyje, kad viešosios saugos institucijos griežtai taiko taisykles, susijusias su viešosios tvarkos laikymusi ir Kinijos, ir užsienio piliečių atžvilgiu. Atvejais, kai tenka bendrauti su policijos pareigūnais, kurie retai kalba angliškai, patariama išlaikyti santūrumą ir ramų elgesį, o nesusipratimų atvejais kreiptis į Lietuvos Respublikos ambasadą Pekine.  

Ligos

Tuberkuliozė, hepatitas A ir hepatitas B, taip pat  lytiniu keliu plintančios ligos plačiai paplitusios Kinijoje. Būta keleto Japoniško encefalito susirgimo atvejų. Kiekvienais metais pasitaiko pasiutligės atvejų, todėl patartina vengti kontakto su benamiais gyvūnais. Nors privalomų skiepų sąrašo nėra, prieš vykstant į kelionę į Kiniją, patartina konsultacija su gydytoju dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugėja dengės karštinės atvejų, ypač tam tikrose Kinijos vietovėse, pvz. Guangdonge. Apie dengės karštinę informaciją galite rasti čia.

Nuo 2014 m. buvo stebimas paukščių gripo viruso A (H7N9) atvejų padaugėjimas ypač Guangdongo ir Džediango provincijose.  

Oro užterštumas

Planuojantiems keliauti į Kiniją, siūlome sekti oro užterštumo rodmenis oro užterštumo žemėlapyje, kur nurodomas smulkiųjų dalelių kiekis ir oro kokybės indeksas. Dėl nusistovėjusių karštų orų ir nepalankaus oro masių judėjimo Pekine gali būti protarpiais fiksuojamas didelis užterštumas ir sveikatai kenksmingi smulkiųjų oro taršos dalelių kiekiai.

Perspėjimas bus peržiūrėtas ne vėliau kaip 2020-09-21

Kelionėms į šią šalį tinkami dokumentai

 • Lietuvos Respublikos pasas

Vizos reikia

Lietuvos Respublikos piliečiams vizos reikia. Informacijos dėl vizų ir įvažiavimo sąlygų rekomenduojame teirautis artimiausioje šalies atstovybėje ar kompetentingose institucijose.

Vykstant su diplomatiniu ar tarnybiniu pasu vizos trumpalaikiam buvimui nereikia.Pastaba:

DĖMESIO! Kinijos valdžia, siekdama sustabdyti tolimesnį koronaviruso plitimą šalyje, priėmė sprendimą nuo kovo 28 d. 00.00 val. laikinai sustabdyti užsieniečių, turinčių  galiojančias vizas ar leidimus gyventi, atvykimą į Kiniją. Taip pat stabdomas galiojantis bevizis režimas, pagal kurį trečiųjų šalių piliečiai, turintys galiojantį kelionės dokumentą, lėktuvo bilietą bei leidimą vykti į kitą valstybę per tam tikrus Kinijos tarptautinius oro uostus, galėjo tranzitu per 72 valandas arba 144 valandas vykti be vizos.

Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys leidimus gyventi Kinijoje, išduotus darbo, šeimos susijungimo ir kitais pagrindais, dėl nemokamos vizos gali kreiptis  į Kinijos Liaudies Respublikos ambasadą Vilniuje.

Užsieniečiai, atvykstantys į Kiniją užsiimti būtina ekonomine, technologine ar kita veikla, taip pat skubiais humanitariniais atvejais, gali kreiptis dėl vizų į Kinijos vizų tarnybas užsienyje.


 • Pateikti paraišką Kinijos vizai gauti reikia Kinijos Liaudies Respublikos ambasadoje Vilniuje. Daugiau informacijos apie reikalavimus - Kinijos ambasados Vilniuje tinklapyje. Atkreipiame dėmesį, jog pateikiant paraišką vizai yra nuskaitomi paraiškos teikėjo pirštų antspaudai.
 • Lietuvos piliečiams, vykstantiems tranzitu į trečiąją šalį per tam tikrus Kinijos tarptautinius oro uostus ir turintiems galiojantį kelionės dokumentą, lėktuvo bilietą bei leidimą vykti į kitą valstybę, taikomas 72 valandų arba 144 valandų bevizis režimas.
 • Kai keliaujama naudojantis beviziu tranzitu, būtina turėti kelionės bilietus, kurie aiškiai įrodo, kad keliaujama tranzitu į trečiąją šalį (bilietai su grįžimu į kilmės šalį nėra traktuojami kaip tranzito bilietai).
 • Būtina atkreipti dėmesį į išduotos vizos galiojimą laiką. Asmens atsakomybė yra pasitikrinti vizos galiojimo terminus ir jų laikytis. Pasilikimas šalyje ilgiau nei galioja viza gali būti baudžiamas pinigine bauda ir/ar sulaikymu ir/ar deportacija. Ši rizika taip pat atsiranda, kai pažeidžiami įstatymai ir dirbamas nelegalus darbas arba darbas naudojantis ne darbo paskirties viza.
 • Be vizos gali vykti tik diplomatinių pasų savininkai (ne daugiau kaip 90 dienų per bet kurį 180 dienų laikotarpį) ir tarnybinių pasų savininkai (ne daugiau kaip 30 dienų nuo įvažiavimo dienos).

Kita informacija

Gyvenamoji vieta Kinijoje turi būti deklaruota/užregistruota vietiniame viešojo saugumo biure. Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į vietos Public Security Bureau.

Skiepai

Informacija apie reikalingus skiepus Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro pateiktose

rekomendacijose dėl užkrečiamųjų ligų profilaktikos keliaujant į užsienio šalis.

Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės:

Kinija LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE, KORĖJOS RESPUBLIKAI, MIANMARO SĄJUNGOS RESPUBLIKAI, MONGOLIJAI, TAILANDO KARALYSTEI IR VIETNAMO SOCIALISTINEI RESPUBLIKAI
Adresas: #A-18 King's Garden Villa, 18 Xiaoyun Road, Chaoyang District, 100125 Beijing, PEOPLE'S REPUBLIC OF CHINA
Darbo laikas I-IV: 9.00-18.00 Darbo laikas V: 9.00-18.00 Pietų pertrauka: 13.00-14.00

Per valstybines Lietuvos Respublikos šventes atstovybė nedirba: valstybinių švenčių sąrašas.

+86 10 845 185 20
amb.cn@urm.lt, konsuliniai klausimai: consul.cn1@urm.lt
+86 10 659 065 07
http://cn.mfa.lt
plačiau »

Kitų valstybių diplomatinės atstovybės, atstovaujančios Lietuvos Respublikai

Slovakijos Respublikos generalinis konsulatas Šanchajuje

 • Atstovauja LR išduodant vizas

Adresas: 1375 Huaihai Central Road, 200031 Shanghai, China

Telefonas: +862164314205

Faksas: +862164713604

El.p. adresas: cg.shanghai@mzv.sk

Svetainė:  http://www.mzv.sk/gksanghaj

Vengrijos generalinis konsulatas Čongčinge

 • Atstovauja LR išduodant vizas

Adresas: JW Marriott Hotel, 6th Floor, No. 77, Qing Nian Road, Yu Zhong District, Chongqing, .R.C. 400010, China

Telefonas: +862361609607

Faksas: +8623 6160 9605

El.p. adresas: mission.ckg@mfa.gov.hu

Svetainė: http://www.mfa.gov.hu/kulkepviselet/chongqing/en

Nyderlandų Karalystės generalinis konsulatas Guangdžou

 • Atstovauja LR išduodant vizas

Adresas: Teem Tower, 34th Floor, 208 Tianhe Road, Guangzhou, 510620, China

Telefonas: +86 20 3813 2200

Faksas: +86 20 3813 2299

El. p. adresas: gnz@minbuza.nl

Svetainė: https://www.netherlandsworldwide.nl/countries/china/about-us/guangzhou-consulate

Lietuvos Respublikos garbės konsulai:

Kinija RAJ SITAL MOTWANI
Adresas: 79 Wyndham Street 2nd & 3rd Floor Central Hong Kong CHINA
Jurisdikcija: SAR of Hong Kong and Macao
+852 2522 2852
+852 2810 5771
Pareigos: Garbės konsulas Honkongo ir Makao specialiuosiuose administraciniuose regionuose

Šalies diplomatinės atstovybės, akredituotos Lietuvos Respublikai:

Kinija Kinijos Liaudies Respublikos ambasada
Kanceliarija
Adresas: Algirdo g. 36, LT - 03218 Vilnius
Rodyti žemėlapyje
+370 5 216 28 61(Sekretorė),
+370 5 216 28 62 (informacija teikiama lietuvių ir anglų kalbomis),
+370 5 216 28 63 (informacija teikiama kinų ir anglų kalbomis),
+370 5 216 26 59 (informacija teikiama kinų ir anglų kalbomis)
chinaemb_lt@mfa.gov.cn
+370 5 231 05 20
http://lt.china-embassy.org/eng/
Prekybos skyrius
Adresas: Blindžių g. 34, LT - 08110 Vilnius
Rodyti žemėlapyje
+370 5 272 23 75,
lt@mofcom.gov.cn
+370 5 272 21 61
http://lt.mofcom.gov.cn
plačiau »