TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Lichtenšteinas (Liechtenstein)
schengen

Skubios pagalbos telefono numeris: 112

Valstybė yra šalių, į kurias vykstant rekomenduojama atkreipti dėmesį į kelionės saugumą, sąraše. Visi šiame puslapyje pateikti patarimai yra tik rekomendacinio pobūdžio. Ar vykti į konkrečią valstybę, keliautojas turi nuspręsti pats.

Į šalį rekomenduojama nevykti

Lichtenšteino Vyriausybė, siekdama sustabdyti koronaviruso plitimą, priėmė sprendimą nuo spalio 19 d. griežtinti taikomas priemones:

  • visuose viešuose renginiuose mažiausias 1,5 metro socialinis atstumas gali būti sumažintas, jei naudojami atskiriamieji elementai/plokštės arba dėvimos veido kaukės;
  • privatūs renginiai be saugumo užtikrinimo galimi tik iki 30 dalyvių;
  • didesniems privatiems renginiams taikomos tos pačios nuostatos, kaip ir viešiems renginiams;
  • maitinimo įstaigose maksimalus svečių skaičius prie vieno staliuko sumažinamas iki šešių žmonių. Maisto produktų vartojimas gali vykti tik sėdint;
  • maitinimo įstaigos darbuotojai svečių zonoje privalo dėvėti kaukes;
  • maitinimo įstaigoms taikomos nuostatos galioja ir renginiams, jei juose siūlomas maistas ar gėrimai.

Užsienio reikalų ministerija, atsižvelgdama į Pasaulio sveikatos organizacijos paskelbtą koronaviruso pandemiją bei valstybių taikomus judėjimo ir sienų kirtimo suvaržymus viruso plitimo suvaldymui, taip pat į Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtą ekstremaliąją situaciją, rekomenduoja atidėti keliones ir nevykti į užsienio valstybes. Jei yra poreikis neatidėliotinai kelionei, primygtinai rekomenduojame dėl kelionės į šalį sąlygų teirautis šalies valdžios institucijose arba informacijos ieškoti oficialiuose šalies institucijų puslapiuose:

Esantiems šalyje rekomenduojama imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus ir jų laikytis.

Daugiau informacijos dėl koronaviruso ir rekomendacijų gyventojams galite rasti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Pasaulio sveikatos organizacijos interneto svetainėse.

Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas +370 5 236 2444, WhatsApp +370 699 83537, el. paštas pilieciai@urm.lt.

Rekomenduojame užsiregistruoti Užsienio reikalų ministerijos kelionių registracijos sistemoje https://keliauk.urm.lt/lt/keliones-registracijos-forma.

Perspėjimas bus peržiūrėtas ne vėliau kaip 2020-11-07

Kelionėms į šią šalį tinkami dokumentai

  • Lietuvos Respublikos pasas
  • Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK)

Vizos nereikia

Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Informacijos dėl įvažiavimo sąlygų rekomenduojame teirautis artimiausioje šalies atstovybėje ar kompetentingose institucijose.Pastaba:

Lietuvos Respublikos piliečiai, šioje valstybėje besilankantys ilgalaikio buvimo tikslais (studijos, darbas ir pan.) turi užregistruoti savo gyvenamąją vietą atitinkamoje valdžios institucijoje ir gauti registracijos liudijimą.

Informacija apie reikalingus dokumentus ir procedūras - Lichtenšteino vyriausybės informaciniame tinklapyje.

Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės:

Liechtenstein LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA AUSTRIJOS RESPUBLIKOJE, SLOVAKIJOS RESPUBLIKAI, SLOVĖNIJOS RESPUBLIKAI, LICHTENŠTEINO KUNIGAIKŠTYSTEI
Adresas: Löwengasse 47/4, 1030 Vienna, AUSTRIA
Darbo laikas I-IV: 8.30-17.30 Darbo laikas V: 8.30-16.15 Pietų pertrauka: 12.30-13.15

Per valstybines Lietuvos Respublikos šventes atstovybė nedirba: valstybinių švenčių sąrašas.

+43 1 718 5467,
amb.at@urm.lt
Konsulinio skyriaus el. paštas: wien@urm.lt
+43 1 718 5469,
http://at.mfa.lt Facebook
plačiau »

Lietuvos Respublikos garbės konsulai:

Liechtenstein MARKUS ANTONIUS KEEL
Adresas: Landstrasse 40, FL-9495 Triesen, Fürstentum Liechtenstein
+423 399 30 32
http://www.litkonsulat.li
Pareigos: Garbės konsulas Lichtenšteine

Šalies diplomatinių atstovybių, akredituotų Lietuvos Respublikai, nėra.

Jeigu vykstant į šią šalį reikalinga viza, dėl vizos gavimo sąlygų ir vietos Jums gali patarti šalies, į kurią vykstate, Užsienio reikalų ministerija.