Detali paieška
vsf_logo-1.jpg

Š.m. birželio 8-9 d. ir 20-21 d. Druskininkuose įvyko Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje, generalinių konsulatų Kaliningrade ir Sankt Peterburge darbuotojų 14 akademinių valandų mokomieji seminarai „Komandinis darbas. Specialiosios tranzito schemos aktualijos“. Juos vedė įmonės „OVC mokymai“ lektoriai ir Užsienio reikalų ministerijos darbuotojai.

vsf_logo-1.jpg

Užsienio reikalų ministerijai įgyvendinant Vidaus saugumo lėšomis finansuojamą projektą Nr. LT/2015/VSF/4.1.5.1. „Transporto priemonių įsigijimas“, 2017 m. birželio 15 d. ir birželio 22 d. į Užsienio reikalų ministeriją buvo pristatyti tarptautinio atviro konkurso būdu įsigyti du automobiliai Ford Tourneo Custom ir vienas Mercedes-Benz Sprinter.

Global_Cholera(WER)_2015.png

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras, remdamasis Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenimis, informuoja ketinančius keliauti apie šiuo metu Lotynų Amerikoje, Afrikoje ir Azijoje plintančius choleros atvejus ir protrūkius.

urm-vyko-renginys-baltic-consular-consulatations_33888500204_o.jpg

2017-05-18 Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje įvyko Baltijos valstybių konsulinės konsultacijos. Konsultacijose dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos užsienio reikalų ministerijų Konsulinių departamentų pareigūnai.

chicago 20170426.jpg

2017 m. balandžio 26-28 dienomis Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Čikagoje įvyko regioniniai mokymai Lietuvos Respublikos ambasadų Pietų Afrikos Respublikoje, Kanadoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Lietuvos Respublikos generalinių konsulatų Niujorke, Čikagoje, Los Andžele ir San Paule darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems su vizų prašytojais.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai praneša, kad Europoje ir pasaulyje vis dar tęsiasi tymų protrūkiai, todėl vykstantiems į užsienio šalis didėja grėsmė užsikrėsti tymais (ypač neskiepytiems asmenims).

thai.jpg
Pratęsiamas nemokamų vizų į Tailandą išdavimas Įkelta2017.03.01 Šalis ar teritorija Tailandas

Kovo 1 d. Tailando vyriausybė paskelbė, kad pratęsia nemokamų vizų į Tailandą išdavimą Lietuvos Respublikos piliečiams iki 2017 m. rugpjūčio 31 d.

IMG_5531.JPG

Lietuvos Respublikos ambasada Turkijoje kartu su Turkijos lietuvių bendruomene vasario 28 d. surengė seminarą Turkijos šeimos teisės tematika šioje šalyje nuolat gyvenantiems Lietuvos piliečiams. 

vsf_logo-1.jpg

Baigti dar vieneri Vidaus saugumo fondo finansinės paramos, skirtos pasaulyje unikalios supaprastinto Rusijos Federacijos piliečių tranzito į Kaliningrado sritį ir atgal per Lietuvos Respublikos teritoriją schemai finansuoti, įsisavinimo metai.

vsf_logo-1.jpg

2016 m. lapkričio 17 - 18 d. ir 24 - 25 d. vyko Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje, generalinių konsulatų Kaliningrade ir Sankt Peterburge darbuotojų 15 akademinių valandų mokomasis seminaras tema „Specialiosios tranzito schemos ir konsulinės teisės aktualijos“. Seminarą vedė Užsienio reikalų ministerijos darbuotojai pagal kompetenciją, taip pat Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus ir Pagėgių rinktinių, AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovai.

konsuliniai-mokymai_30222748114_o.jpg

2016 m. lapkričio 8-10 dienomis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje įvyko mokymai, skirti Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų darbuotojams, dirbantiems su prašymą išduoti vizą pateikiančiais asmenimis vizų prašytojais bei teikiantiems konsulinę pagalbą.

vsf_logo-1.jpg

2016 m. rugsėjo 19 – 21 dienomis Lietuvos Respublikos ambasadoje Gruzijoje įvyko regioniniai mokymai Lietuvos Respublikos ambasadų Armėnijoje, Azerbaidžane, Gruzijoje, Turkijoje, Egipte ir Izraelyje darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems su vizų prašytojais.

Rugpjūčio 1 d. įsigalioja Lietuvos ir Vengrijos susitarimo dėl atstovavimo išduodant Šengeno vizas pasikeitimai. 

2016 m. rugpjūčio 1 d. Vengrija pradeda atstovauti Lietuvai išduodant Šengeno vizas Singapūre (Singapūro Respublikoje).

Pareiškėjai dėl Šengeno vizų galės kreiptis į Vengrijos ambasadą Singapūre.

Nuo 2016 m. rugpjūčio 1 d. Vengrija neatstovaus Lietuvai dėl Šengeno vizų išdavimo Pretorijoje (Pietų Afrikos Respublikoje).

Vykstantys į Lietuvą dėl Šengeno vizų gali kreiptis į Lietuvos Respublikos ambasadą Pretorijoje.

 

Rio-Olympics.jpg
Vykstantiems į Rio de Žaneiro vasaros žaidynes 2016 Įkelta2016.07.25 Šalis ar teritorija Brazilija

2016 m. rugpjūčio 5-21 d. Rio de Žaneire, Brazilijoje, vyks vasaros olimpinės žaidynės.

Lietuvos generalinis konsulatas San Paule olimpinių žaidynių metu laikinai dirbs Rio de Žaneiro mieste, kad esant poreikiui, mūsų diplomatai būtų pasirengę efektyviau ir greičiau suteikti visą reikiamą konsulinę pagalbą mūsų šalies piliečiams.

ADSERWER_DNI.jpg
Pasaulio jaunimo dienos Krokuvoje Įkelta2016.07.15 Šalis ar teritorija Lenkija

2016 m. liepos 25-31 dienomis Krokuvoje (Lenkija) vyks Pasaulio jaunimo dienos. Tai 31-oji Pasaulio katalikų jaunimo šventė, į kurią atvyksta ir Popiežius Pranciškus. Į Pasaulio jaunimo dienas atvyksta daugiau nei 2 tūkstančiai piligrimų iš Lietuvos.

Lietuvos Respublikos ambasada Lenkijos Respublikoje Pasaulio jaunimo dienų metu į Krokuvą deleguoja konsulinį pareigūną, kuris, prireikus, bus pasirengęs suteikti konsulinę pagalbą į renginius atvykusiems Lietuvos Respublikos piliečiams.

Daugiau naujienų