Balandžio 26 - gegužės 2 d. rengiama konsulinė misija į Melburną (Australija) ir Singapūrą

Sukurta: 2018.02.28 / Atnaujinta: 2018.02.28 10:22 Šalis ar teritorija Australija, Singapūras
  Balandžio 26 - gegužės 2 d. rengiama konsulinė misija į Melburną (Australija) ir Singapūrą

  2018 m. balandžio 26 - gegužės 2 dienomis Lietuvos Respublikos ambasada Japonijoje rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Melburną (Australija) ir Singapūrą. (Konsulinė misija į Singapūrą įvyks, jei kreipsis pakankamas skaičius piliečių).

  Konsulinės misijos metu bus galima deklaruoti gyvenamąją vietą užsienyje, užpildyti konsulinės registracijos anketą, pateikti dokumentus dėl santuokos, vaikų gimimo apskaitymo Lietuvoje, paso, asmens tapatybės kortelės keitimo/išdavimo, pilietybės atkūrimo, paskelbti prarastus pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą, pateikti dokumentus asmens grįžimo pažymėjimui, prašymus konsulinėms pažymoms (pvz., apie neteistumą, apie šeiminę padėtį ir kt.) gauti.

  Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik asmenims, dėl jų atlikimo užsiregistravusiems iš anksto. Dėl išankstinės registracijos Melburne prašome kreiptis į p. Danutę Levickis, Lietuvos Garbės generalinę konsulę Melburne, el. paštas: [email protected], tel. (03) 9840 0070. Priėmimui Singapūre maloniai prašome registruotis ambasados el. paštu [email protected].

  Dokumentai bus priimami balandžio 26-29 dienomis Melburno lietuvių klube: 44 Errol Street, North Melbourne, VIC 3051 (vieta mieste), ir gegužės 2 d. Lietuvos Respublikos garbės generaliniame konsulate Singapūre: 3 Phillip Street, Royal Group Building, #13-01, Singapore 048693 (vieta mieste).

  Konsulinis mokestis už konsulines paslaugas bus mokamas vietoje vietos valiuta, tik grynaisiais pinigais, pagal prieš misiją patvirtintą valiutų keitimo kursą. Prašome turėti tikslią konsulinio mokesčio sumą.

  Informaciją apie būtinus pateikti dokumentus, kreipiantis dėl konkrečių konsulinių paslaugų misijos metu, rasite ambasados interneto svetainėje http://jp.mfa.lt (žr. skiltį „Konsulinė informacija“). Atsakymus su konsuline misija susijusiais klausimais taip pat gausite susisiekę su ambasada el. paštu [email protected].