TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Denveryje, Kolorado valstijoje vyks konsulinė misija

Sukurta: 2019.09.11 / Atnaujinta: 2019.09.13 08:09 Šalis ar teritorija Jungtinės Amerikos Valstijos
  Denveryje, Kolorado valstijoje vyks konsulinė misija

  2019 m. spalio 18-19 dienomis (penktadienį ir šeštadienį) Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Čikagoje rengia konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją Denveryje, Kolorado valstijoje.

  Konsulinis aptarnavimas vyks adresu: 4189 W 97th Ct., Westminster, CO 80031.

  Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (gimimo, santuokos, ištuokos) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje ir dėl gyvenamosios vietos deklaravimo, bus išduodami notariniai liudijimai, kad pilietis yra gyvas ir yra tam tikroje vietovėje (dokumentas „Sodrai“). Taip pat bus priimami prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės.

  Prašome užsiregistruoti dėl konsulinių paslaugų el. paštu [email protected]

  Registracijai reikalingi šie duomenys:

  1. Vardas ir pavardė - tiksliai kaip LR pase + nauja pavardė, jei skirtinga nei LR pase (parašykite visus šeimos narius, kuriems reikia konsulinių paslaugų);
  2. Asmens kodas (arba tiksli gimimo data, jei žmogus dar neturi suteikto asmens kodo);
  3. Kontaktinė informacija (telefono nr., elektroninio pašto adresas);
  4. Dėl kokių konsulinių paslaugų norima kreiptis;
  5. Pageidaujama priėmimo diena ir laikas.
  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  8bergenas3.jpg

  2020 m. vasario 29 - kovo 1 d. Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijoje organizuoja konsulinę misiją Bergene.

  58.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Belgijos Karalystėje 2020 m. kovo 12 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Liuksemburgo Didžiąją Hercogystę, Liuksemburgo miestą.

  miunchenas.jpg

  Siekdama sudaryti palankesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Vokietijos dalyje, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos ambasada Vokietijoje  kovo mėn. 6 - 7 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Miuncheną.

  korkas.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Airijoje, pageidavimą, kovo mėn. 7 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Korką.

  almerija.jpg

  Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų kovo 4 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją.  Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto konsulate Valensijoje asmeniškai užsiregistravusiems piliečiams.

  Toronta.jpg
  Konsulinė misija Toronte Įkelta2020.01.27

  Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2020 metų vasario 7-8 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją  į Torontą.