TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Išvažiuojamoji konsulinė misija į Irkutską, Rusijos Federacija

Sukurta: 2017.09.08 / Atnaujinta: 2017.09.08 10:03 Šalis ar teritorija Rusija
  Išvažiuojamoji konsulinė misija į Irkutską, Rusijos Federacija

  Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje 2017 m. rugsėjo 19-21 dienomis organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Irkutską. Konsulinės misijos metu bus aptarnaujami Lietuvos Respublikos piliečiai ir lietuvių kilmės asmenys.

  Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai ir dokumentai dėl pasų išdavimo ir keitimo, dėl Lietuvos Respublikos pilietybės, dėl teisę atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančių pažymėjimų ir lietuvių kilmę patvirtinančių pažymėjimų išdavimo, dėl užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų (gimimų, santuokos, ištuokos ir mirties) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

  Lietuvos konsulinės misijos Irkutske darbo laikas ir tikslus adresas bus paskelbtas Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje interneto tinklalapyje http://ru.mfa.lt.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  cork-ireland.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Airijoje, pageidavimus, 2018 m. lapkričio 17 d. organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į antrą pagal dydį Airijos miestą Korką.

  almeria_city.jpg

  Būtina išankstinė registracija telefonu +34963816291 ar el. paštu [email protected]