Išvažiuojamoji konsulinė misija į Irkutską, Rusijos Federacija

Sukurta: 2017.09.08 / Atnaujinta: 2017.09.08 10:03 Šalis ar teritorija Rusija
  Išvažiuojamoji konsulinė misija į Irkutską, Rusijos Federacija

  Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje 2017 m. rugsėjo 19-21 dienomis organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Irkutską. Konsulinės misijos metu bus aptarnaujami Lietuvos Respublikos piliečiai ir lietuvių kilmės asmenys.

  Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai ir dokumentai dėl pasų išdavimo ir keitimo, dėl Lietuvos Respublikos pilietybės, dėl teisę atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančių pažymėjimų ir lietuvių kilmę patvirtinančių pažymėjimų išdavimo, dėl užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų (gimimų, santuokos, ištuokos ir mirties) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

  Lietuvos konsulinės misijos Irkutske darbo laikas ir tikslus adresas bus paskelbtas Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje interneto tinklalapyje http://ru.mfa.lt.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Vankuveris.jpg

  Gerindama Lietuvos piliečiams teikiamas konsulines paslaugas užsienyje Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2017 m. rugsėjo 16-17 d. rengia konsulinę misiją į Vankuverį.