Konsulinė misija į Australiją ir Naująją Zelandiją

Sukurta: 2017.09.15 / Atnaujinta: 2017.10.02 12:42 Šalis ar teritorija Australija, Naujoji Zelandija
  Konsulinė misija į Australiją ir Naująją Zelandiją

  2017 m. lapkričio 9-14 dienomis Lietuvos Respublikos ambasada Japonijoje rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Sidnėjų (Australija) ir Oklendą (Naujoji Zelandija).

  Konsulinės misijos metu bus galima deklaruoti gyvenamąją vietą užsienyje, užpildyti konsulinės registracijos anketą, pateikti dokumentus dėl santuokos, vaikų gimimo apskaitymo Lietuvoje, paso keitimo/išdavimo, pilietybės atkūrimo, paskelbti prarastus pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą, pateikti dokumentus Asmens grįžimo pažymėjimui, prašymus konsulinėms pažymoms (pvz., apie neteistumą, apie šeiminę padėtį ir kt.) gauti.

  Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik asmenims, dėl jų atlikimo užsiregistravusiems iš anksto. Priėmimui Oklende maloniai prašome registruotis ambasados el. paštu [email protected]; dėl išankstinės registracijos Sidnėjuje prašome kreiptis į Gintą Viliūnas, Lietuvos garbės generalinę konsulę Sidnėjuje, el. paštu [email protected], telefonu: (02) 99696232.

  Dokumentai bus priimami lapkričio 9-12 dienomis Sidnėjaus lietuvių klube (Sydney Lithuanian Club): 16-20 Meredith Street, Bankstown, NSW, 2200 (vieta mieste), ir lapkričio 14 d. Lietuvos Respublikos garbės konsulate Oklende: The Sutherland Room, Sebel Hotel Quay West, 8 Albert Street, Auckland (vieta mieste).

  Konsulinis mokestis už konsulines paslaugas bus mokamas vietoje vietos valiuta, tik grynaisiais pinigais, pagal prieš misiją patvirtintą valiutų keitimo kursą. Taip pat prašome turėti tikslią konsulinio mokesčio sumą.

  Informaciją apie tai, kokius ir kaip patvirtintus dokumentus reikia pateikti konkrečiam konsuliniam veiksmui atlikti rasite ambasados interneto svetainėje http://jp.mfa.lt (žr. skiltį „Konsulinė informacija“). Atsakymus su konsuline misija susijusiais klausimais taip pat gausite susisiekę su ambasada el. paštu [email protected] arba telefonu: +81334085091.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Vankuveris.jpg

  Gerindama Lietuvos piliečiams teikiamas konsulines paslaugas užsienyje Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2017 m. rugsėjo 16-17 d. rengia konsulinę misiją į Vankuverį.

  Irkutskas.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Rusijos Federacijoje 2017 m. rugsėjo 19-21 dienomis organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Irkutską. Konsulinės misijos metu bus aptarnaujami Lietuvos Respublikos piliečiai ir lietuvių kilmės asmenys.