TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Kovo 24 d. organizuojama konsulinė misija į Golvėjų (Airija)

Sukurta: 2018.01.29 / Atnaujinta: 2018.03.02 14:11 Šalis ar teritorija Airija
  Kovo 24 d. organizuojama konsulinė misija į Golvėjų (Airija)

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Airijoje, pageidavimus,  š. m. kovo 24 d. organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Golvėjų.

  Konsulinė misija dėl oro sąlygų perkelta iš kovo 3 dienos. Visų anksčiau užsiregistravusių piliečių priėmimo laikas išlieka toks pat.

  Konsulinės misijos metu Lietuvos piliečiai turi galimybę pateikti dokumentus dėl Lietuvos Respublikos paso išdavimo ar keitimo, notarinių veiksmų atlikimo ir kreiptis dėl kitų konsulinių paslaugų suteikimo.

  Dėl konsulinių paslaugų teikimo konsulinės misijos Golvėjuje metu kviečiami registruotis iš anksto el. paštu: [email protected] arba tel. +35312035757 (darbo dienomis nuo 14 iki 17 valandos).

  Registruodamiesi el. paštu prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, ir konsulinę paslaugą dėl kurios kreipiatės.


  Konsulinė misija vyks lietuvių bendruomenės mokyklėlės patalpose - Tirellan Heights National School, Headford Road, Galway.

  Detalią informaciją apie konsulines paslaugas, dokumentų sąrašus ir išsamią informaciją, kurią būtina žinoti kreipiantis dėl konsulinių paslaugų rasite Lietuvos Respublikos ambasados internetinėje svetainėje - https://ie.mfa.lt/.

  Išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu Lietuvos Respublikos konsuliniai pareigūnai vyksta į tuos regionus, kur yra didelės lietuvių bendruomenės ir nėra Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos.