TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Kovo 27 d. organizuojama konsulinė misija į Marselį (Prancūzija)

Sukurta: 2019.02.27 / Atnaujinta: 2019.02.27 16:52 Šalis ar teritorija Prancūzija
  Kovo 27 d. organizuojama konsulinė misija į Marselį (Prancūzija)

  Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijos Respublikoje, atsižvelgdama į Prancūzijoje gyvenančių piliečių pageidavimus, 2019 m. kovo 27  d. organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Marselį.

  Konsulinės misijos metu Lietuvos Respublikos piliečiai turi galimybę pateikti dokumentus dėl Lietuvos Respublikos paso ar asmens tapatybės kortelės išdavimo ar keitimo,  asmens grįžimo pažymėjimų, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaravimo, kreiptis dėl kitų konsulinių paslaugų suteikimo.

  Konsulinės paslaugos misijos metu bus teikiamos Lietuvos Respublikos garbės konsulate Marselyje adresu 32, rue Grignan, 13001 Marseille.

  Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų suteikimo maloniai prašome iš anksto registruotis Lietuvos Respublikos ambasadoje Prancūzijos Respublikoje telefonu +331 40 54 50 51 arba el. paštu consul.fr@urm.lt, nurodant savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, taip pat – kokios konsulinės paslaugos pageidaujate. Bus priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys.

  Detalią informaciją apie konsulines paslaugas, dokumentų sąrašus ir išsamią informaciją, kurią būtina žinoti kreipiantis dėl konsulinių paslaugų rasite Lietuvos Respublikos ambasados internetinėje svetainėje https://fr.mfa.lt/.