Detali paieška
bek slepkis pranesk.jpg

Bendradarbiaujant su JK Vyriausybės Kovos su terorizmu policija parengtame vaizdo klipe „Bėk. Slėpkis. Pranešk“ pateikiama informacija ir konkretūs patarimai, kaip elgtis teroristinio akto ar ginkluoto užpuolimo atveju.

EU.png

Lietuvos Respublikos piliečiai, esantys trečiosiose šalyse, kuriose Lietuvos Respublika neturi savo diplomatinių atstovybių, ypatingais atvejais dėl konsulinės pagalbos gali kreiptis į kitų ES valstybių narių diplomatines atstovybes.

bobogta smal.jpg

Dėl išankstinės registracijos priėmimui konsulinės misijos metu prašome kreiptis į Lietuvos generalinį konsulatą San Paule el. paštu [email protected] .

vsf mokymai edit.jpg

Renginyje dalyvavo užsienio svečiai iš keturiolikos Šengeno valstybių narių: Austrijos, Čekijos, Estijos, Graikijos, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Liuksemburgo, Maltos, Norvegijos, Rumunijos, Slovėnijos, Švedijos ir Vokietijos.

toronto.jpg

Misija vyks Kanados lietuvių bendruomenės (Prisikėlimo parapijos) patalpose, adresu: 1 Resurrection Road, Toronto, ON M9A 5G1.

Privaloma iš anksto užsiregistruoti telefonu: 613 567 5458 ext. 22 arba el. paštu [email protected] , nurodant savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, kokios konsulinės paslaugos pageidaujate.

Buenos_Aires_Puerto_Madero_13.jpg

Lietuvos konsuliniai pareigūnai dirbs Buenos Airėse spalio 8-10 dienomis, o Montevidėjuje – spalio 11-12 dienomis. Dėl išankstinės registracijos priėmimui konsulinės misijos metu prašome kreiptis į Lietuvos generalinį konsulatą San Paule el. paštu [email protected]

almeria.jpg

Konsulinės paslaugos bus teikiamos viešbutyje "Elba" adresu Prolongación Avda. Mediterráneo, s/n. rytinėje (10:00-13:00) ir popietinėje (14:30-17:30) sesijose.

Būtina iš anksto užsiregistruoti telefonu +34963816291 ar el. paštu [email protected], nurodyti vardą, pavardę, asmens kodą, kontaktinius duomenis (telefonas, el. pašto adresas) ir konkretų norimą atlikti konsulinį veiksmą (paso keitimas, gimimo, santuokos apskaitymas, dokumentų tvirtinimas pažyma (Apostille) ir kt.).

belgrade.png

Užsienio reikalų ministerija informuoja, kad vykstant į 2018 m. gegužės 18-20 dienomis vyksiančias krepšinio Eurolygos finalo ketverto varžybas Belgrade, Lietuvos piliečiai privalo turėti iki išvykimo iš Serbijos galiojančius asmens dokumentus (asmens tapatybės kortelę ar pasą).

Neatidėliotina konsulinė pagalba Lietuvos piliečiams visą parą bus teikiama telefonu +370 5 236 2444 ir el. paštu [email protected]

luxembourg-1271835_1920.jpg

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos garbės konsulato Liuksemburgo Didžiojoje Hercogystėje patalpose adresu 41 A avenue J.F. Kennedy, L-2082 Luxembourg (tamsus „Arendt“ pastatas) 12:00-16:00 val.

Jei pageidaujate konsulines paslaugas, privaloma užsiregistruoti iš anksto el. paštu [email protected] arba telefonu +32 2 401 9895.

 

Seattle_from_Kerry_Park_(1).jpg

Konsulinės paslaugos bus teikiamos viešbutyje „Courtyard Seattle Sea-Tac Area”, adresas 16038 West Valley Highway, Tukwila, Washington 98188.

Išankstinė registracija būtina - dėl išsamios informacijos prašome kreiptis į Lietuvos Respublikos generalinį konsulatą Los Andžele el. paštu [email protected] arba telefonu +1(424)465-9901

vsf_logo-1.jpg

Įgyvendinant Vidaus saugumo fondo lėšomis finansuojamą projektą „STS darbuotojų mokymas, I etapas“, š. m. balandžio 19 - 20 d. ir balandžio 26 - 27 d. Kaune buvo surengtas jau penktasis Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje ir generalinio konsulato Sankt Peterburge darbuotojų mokomasis seminaras. Jo metu iš viso buvo apmokyti net 80 darbuotojų.

Meksikas 2.jpg

2018 m. gegužės 24-27 dienomis Lietuvos Respublikos ambasada JAV rengia išvykstamąją konsulinę misiją į Meksiko miestą Jungtinėse Meksikos Valstijose.

vsf_logo-1.jpg

2018 m. balandžio 16-19 dienomis Lietuvos Respublikos ambasadoje Indijoje, Delyje vyko regioniniai mokymai Lietuvos Respublikos ambasadų Japonijoje, Kinijoje, Kazachstane, Turkijoje ir Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Almatoje, Kazachstane darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems su vizų prašytojais.

insbrukas.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Austrijoje 2018 m. birželio 9 d. organizuoja konsulinę misiją į Insbruką, kurios metu konsulinis pareigūnas priiminės Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis Insbruko miesto rotušėje (adresas: Maria-Theresien Strasse 18,  6 aukštas, kab. Nr. 6.101). 

Daugiau naujienų