TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Lapkričio 13 d. konsulinės paslaugos bus teikiamos Nikosijoje

Sukurta: 2019.09.24 / Atnaujinta: 2019.09.25 07:47 Šalis ar teritorija Kipras
  Lapkričio 13 d. konsulinės paslaugos bus teikiamos Nikosijoje

  Siekdama Kipre gyvenantiems Lietuvos piliečiams sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Graikijos Respublikoje 2019 m. lapkričio 13 d. rengia konsulinę misiją į Nikosiją. Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pasų ar asmens tapatybės kortelių išdavimo (keitimo), asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo, užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išduodamos konsulinės pažymos, atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

  Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos garbės generalinio konsulato Kipro Respublikoje patalpose, esančiose adresu: 24 Spyrou Kyprianou Avenue, CY-1075 Nikosija.

  Konsulinio priėmimo misijos metu laikas:

  lapkričio 13 d. (trečiadienis) 10:30 – 15:00 val. ir 16:30 – 20:00 val.

  Konsulinės misijos metu pirmiausia bus aptarnaujami iš anksto užsiregistravę ir jiems paskirtu laiku atvykę asmenys. Iš anksto neužsiregistravusieji konsulines paslaugas galės gauti tik po to, kai bus aptarnauti iš anksto užsiregistravę asmenys.

  Maloniai kviečiame registruotis iki lapkričio 3 d. užpildant šią anketą internete.

  Neturinčius galimybės užpildyti anketos, dėl registracijos ar kitais su konsuline misija susijusiais klausimais maloniai kviečiame susisiekti su ambasada telefonu +30 2107294357 arba el. paštu amb.gr@urm.lt.

  Išsamią informaciją apie konsulinę misiją galite rasti ambasados interneto svetainėje adresu: https://gr.mfa.lt/.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje lapkričio 3-5 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Malmę (Malmö).

  Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos generalinio garbės konsulato Švedijos Karalystėje patalpose adresu Hyregatan 9, Malmö.

  portadown.jpg

  Nuo 2020 m. rugsėjo 27 d. (sekmadienio) iki 2020 m. rugsėjo 30 d. (trečiadienio) Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje teiks konsulines paslaugas Portadown, Šiaurės Airijoje.

  edinburgas.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje kartu su išorės paslaugų teikėju, VFS Global, nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. organizuoja konsulinių paslaugų teikimą Edinburge, Škotijoje.

  spain_almeria.jpg

  Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų rugsėjo 22-23 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją. Pirmenybė bus teikiama dokumentų išdavimui naujagimiams bei piliečiams, kurių asmens tapatybės dokumento galiojimo laikas jau yra pasibaigęs ar iki galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėnesiai.

  calgary-70848_1280.jpg

  Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę ir prieinamumą Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje rengia išvažiuojamąsias konsulinių paslaugų teikimo misijas 2020 metų liepos mėnesį į Edmontoną ir Kalgarį.

  Atsižvelgdama į tai, kad 2020 m. gegužės 15 d. Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos užsienio reikalų ministrai pasirašė tarpusavio Supratimo memorandumą dėl kelionių tarp Lietuvos, Estijos ir Latvijos apribojimų žemės, geležinkelio, oro ir jūrų transportu panaikinimo ir bendradarbiavimo COVID-19 krizės metu, užsienio reikalų ministerija pakeitė kelionių rekomendacijas į Latvijos Respubliką ir Estijos Respubliką, nustatydama rekomendacijos lygį „Rekomenduojama imtis atsargos priemonių”.