TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Lapkričio 13 d. konsulinės paslaugos bus teikiamos Nikosijoje

Sukurta: 2019.09.24 / Atnaujinta: 2019.09.25 07:47 Šalis ar teritorija Kipras
  Lapkričio 13 d. konsulinės paslaugos bus teikiamos Nikosijoje

  Siekdama Kipre gyvenantiems Lietuvos piliečiams sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Graikijos Respublikoje 2019 m. lapkričio 13 d. rengia konsulinę misiją į Nikosiją. Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pasų ar asmens tapatybės kortelių išdavimo (keitimo), asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo, užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išduodamos konsulinės pažymos, atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

  Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos garbės generalinio konsulato Kipro Respublikoje patalpose, esančiose adresu: 24 Spyrou Kyprianou Avenue, CY-1075 Nikosija.

  Konsulinio priėmimo misijos metu laikas:

  lapkričio 13 d. (trečiadienis) 10:30 – 15:00 val. ir 16:30 – 20:00 val.

  Konsulinės misijos metu pirmiausia bus aptarnaujami iš anksto užsiregistravę ir jiems paskirtu laiku atvykę asmenys. Iš anksto neužsiregistravusieji konsulines paslaugas galės gauti tik po to, kai bus aptarnauti iš anksto užsiregistravę asmenys.

  Maloniai kviečiame registruotis iki lapkričio 3 d. užpildant šią anketą internete.

  Neturinčius galimybės užpildyti anketos, dėl registracijos ar kitais su konsuline misija susijusiais klausimais maloniai kviečiame susisiekti su ambasada telefonu +30 2107294357 arba el. paštu amb.gr@urm.lt.

  Išsamią informaciją apie konsulinę misiją galite rasti ambasados interneto svetainėje adresu: https://gr.mfa.lt/.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  calgary-70848_1280.jpg

  Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę ir prieinamumą Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje rengia išvažiuojamąsias konsulinių paslaugų teikimo misijas 2020 metų liepos mėnesį į Edmontoną ir Kalgarį.

  Atsižvelgdama į tai, kad 2020 m. gegužės 15 d. Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos užsienio reikalų ministrai pasirašė tarpusavio Supratimo memorandumą dėl kelionių tarp Lietuvos, Estijos ir Latvijos apribojimų žemės, geležinkelio, oro ir jūrų transportu panaikinimo ir bendradarbiavimo COVID-19 krizės metu, užsienio reikalų ministerija pakeitė kelionių rekomendacijas į Latvijos Respubliką ir Estijos Respubliką, nustatydama rekomendacijos lygį „Rekomenduojama imtis atsargos priemonių”.

  newspNSzCZ.jpg

  Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele 2020 m. vasario 28 dieną (penktadienį)  ir kovo 1 dieną (sekmadienį) organizuoja konsulinę misiją į Portlandą, Oregono valstiją, kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.

  8535203298_4bf08b1a2f_k.jpg

  2019 m. gruodžio 7 d., šeštadienį, 9-17 val. Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke rengia konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją Bostono mieste, Masačusetso Valstija, JAV.

  Siekiant Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje, sudaryti kuo geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, 2019 m. gruodžio 2-6 d. organizuojama konsulinė misija į Peterborough.

  monaghan.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Airijoje gyvenančių Lietuvos Respublikos piliečių pageidavimus, 2019 m. gruodžio 7 d. organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Airijos miestą Monaganą.