TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Lapkričio 17 d. Korke (Airija) organizuojama konsulinė misija

Sukurta: 2018.10.12 / Atnaujinta: 2018.10.15 17:30 Šalis ar teritorija Airija
  Lapkričio 17 d. Korke (Airija) organizuojama konsulinė misija

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Airijoje, pageidavimus, 2018 m. lapkričio 17 d. organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į antrą pagal dydį Airijos miestą Korką.

  Konsulinės misijos metu Lietuvos piliečiai turi galimybę pateikti dokumentus dėl Lietuvos Respublikos paso ar asmens tapatybės kortelės išdavimo ar keitimo, notarinių veiksmų atlikimo, kreiptis dėl kitų konsulinių paslaugų suteikimo.

  Konsulinės paslaugos misijos metu bus teikiamos viešbučio „Jurys Inn Cork“ patalpose (adresas Anderson's Quay, Centre, Cork).

  Dėl konsulinių paslaugų teikimo konsulinės misijos Korke metu kviečiami registruotis iš anksto el. paštu: [email protected] arba tel. +353-12035757 (darbo dienomis nuo 14 iki 17 valandos).

  Registruojantis el. paštu prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, konsulinę misiją, į kurią norite užsiregistruoti, ir konsulinę paslaugą dėl kurios kreipiatės.

  Detalią informaciją apie konsulines paslaugas, dokumentų sąrašus ir išsamią informaciją, kurią būtina žinoti kreipiantis dėl konsulinių paslaugų rasite Lietuvos Respublikos ambasados internetinėje svetainėje  https://ie.mfa.lt/.

  Išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu Lietuvos Respublikos konsuliniai pareigūnai vyksta į tuos regionus, kur yra didelės lietuvių bendruomenės ir nėra Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  almeria_city.jpg

  Būtina išankstinė registracija telefonu +34963816291 ar el. paštu [email protected]