TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Organizuojamos konsulinės misijos į Edmontoną ir Kalgarį

Sukurta: 2020.06.09 / Atnaujinta: 2020.06.12 07:43 Šalis ar teritorija Kanada
  Organizuojamos konsulinės misijos į Edmontoną ir Kalgarį

  Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę ir prieinamumą Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje rengia išvažiuojamąsias konsulinių paslaugų teikimo misijas 2020 metų liepos mėnesį į Edmontoną ir Kalgarį.

  Misijų metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai ir dokumentai dėl pasų keitimo ir išdavimo, prašymų ir dokumentų dėl LR pilietybės atkūrimo priėmimas, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, dokumentų legalizavimas bei kitos LR ambasados patarėjos Kristinos Seniavskienės suteikiamos konsulinės paslaugos.

   

  Konsulinės misijos vyks:

   

  Liepos 15 (trečiadienį), 16 (ketvirtadienį)  ir 17 (penktadienį) dienomis EDMONTONE

      Lietuvių namuose ( Lithuanian Hall), adresu 11629-83 street, Edmonton, AB T5B 2Y7

   Liepos 18 (šeštadienį) -19 (sekmadienį) dienomis KALGARYJE

      Adresu 923, 13th. avenue S.W. Calgary AB T2R 0L3

  Dėl konsulinių paslaugų maloniai prašome registruotis iš anksto el. paštu consul.ca@mfa.lt ir nurodyti:

  1.                   Jūsų vardą, pavardę ir telefono numerį

  2.                   Asmens kodą arba gimimo datą

  3.                   Kokios konsulinės paslaugos pageidaujate

  4.                   Nurodyti miestą (Edmontonas ar Kalgaris), kuriame konsulinė paslauga bus teikiama

  Jus asmeniškai informuosime atskiru elektroniniu laišku apie numatytą Jūsų priėmimui skirtą konkretų laiką. Atkreipiame dėmesį, kad konsulinės misijos metu bus priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys. Informacija dėl dokumentų, reikalingų konkretiems konsuliniams veiksmams atlikti, yra paskelbta ambasados internetiniame puslapyje, KONSULINĖS INFORMACIJOS grafoje.

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje lapkričio 3-5 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Malmę (Malmö).

  Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos generalinio garbės konsulato Švedijos Karalystėje patalpose adresu Hyregatan 9, Malmö.

  portadown.jpg

  Nuo 2020 m. rugsėjo 27 d. (sekmadienio) iki 2020 m. rugsėjo 30 d. (trečiadienio) Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje teiks konsulines paslaugas Portadown, Šiaurės Airijoje.

  edinburgas.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje kartu su išorės paslaugų teikėju, VFS Global, nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. organizuoja konsulinių paslaugų teikimą Edinburge, Škotijoje.

  spain_almeria.jpg

  Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų rugsėjo 22-23 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją. Pirmenybė bus teikiama dokumentų išdavimui naujagimiams bei piliečiams, kurių asmens tapatybės dokumento galiojimo laikas jau yra pasibaigęs ar iki galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėnesiai.

  Atsižvelgdama į tai, kad 2020 m. gegužės 15 d. Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos užsienio reikalų ministrai pasirašė tarpusavio Supratimo memorandumą dėl kelionių tarp Lietuvos, Estijos ir Latvijos apribojimų žemės, geležinkelio, oro ir jūrų transportu panaikinimo ir bendradarbiavimo COVID-19 krizės metu, užsienio reikalų ministerija pakeitė kelionių rekomendacijas į Latvijos Respubliką ir Estijos Respubliką, nustatydama rekomendacijos lygį „Rekomenduojama imtis atsargos priemonių”.

  Siekiant Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje, sudaryti kuo geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, 2019 m. gruodžio 2-6 d. organizuojama konsulinė misija į Peterborough.