TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Spalio 27-29 dienomis Toronte rengiamas piliečių priėmimas konsuliniais klausimais

Sukurta: 2017.10.18 / Atnaujinta: 2017.10.18 15:46 Šalis ar teritorija Kanada
  Spalio 27-29 dienomis Toronte rengiamas piliečių priėmimas konsuliniais klausimais

  Siekiant gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2017 m. spalio mėnesį rengia išvažiuojamąsias konsulinių paslaugų teikimo misiją į Torontą.

  Priėmimas vyks Kanados lietuvių bendruomenės (Prisikėlimo parapijos) patalpose, adresu: 1 Resurrection Road, Toronto, ON M9A 5G1.

  Bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai ir dokumentai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, dokumentų legalizavimo bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

  Interesantus priims Lietuvos Respublikos ambasados Kanadoje trečioji sekretorė Gitana Bagdonienė.

  Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų maloniai prašome iš anksto registruotis Lietuvos Respublikos ambasadoje telefonu: 613 567 5458 ext 22 arba el. paštu [email protected], nurodant savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, kokios konsulinės paslaugos pageidaujate ir kuriuo laiku Jums būtų patogiau atvykti.

  Bus priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys.

  Informacija dėl dokumentų, reikalingų konsuliniams veiksmams atlikti, teikiama tik aukščiau nurodytu telefonu ir el. paštu.