TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Vidaus saugumo fondo lėšomis surengtas pirmasis naujo projekto Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių darbuotojų mokomasis seminaras

Sukurta: 2019.10.30 / Atnaujinta: 2019.10.30 10:41
    Vidaus saugumo fondo lėšomis surengtas pirmasis naujo projekto Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių darbuotojų mokomasis seminaras

    2019 m. spalio 21-22 d. ir spalio 28-29 d. Druskininkuose vyko Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių Užsienio reikalų ministerijos, Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje, generalinių konsulatų Kaliningrade ir Sankt Peterburge darbuotojų mokomasis seminaras tema „Efektyvi vidinė komunikacija ir organizacinė kultūra komandoje. Specialiosios tranzito schemos aktualijos“.

    Mokymų metu dalyviams buvo suteiktos žinios skatinančios asmeninę atsakomybę už kokybišką ir savalaikę komunikaciją, darbuotojai supažindinti su tinklinio mąstymo ir įtemptų dialogų valdymo principais. Žinių įsisavinimui buvo atliekamos įvairios užduotys ir interaktyvūs testai, stiprinantys bendrystės jausmą komandoje, vyko aktyvūs temų aptarimai ir diskusijos. Darbuotojai taip pat susipažino su Vidaus saugumo fondo Specialiosios tranzito schemos finansiniais aspektais, seminaro metu buvo skirta laiko aptarti aktualius kasdieninėje veikloje kylančius klausimus.

    Šis seminaras buvo organizuotas, įgyvendinant Vidus saugumo fondo lėšomis finansuojamą projektą „STS darbuotojų mokymas, II etapas“. Per projekto įgyvendinimo laikotarpį - 2019-2020 metus planuojami ketveri tokio pobūdžio mokymai, o taip pat numatyti seminarai finansų, darbo teisės, viešųjų pirkimų, žmogiškųjų išteklių valdymo, personalo administravimo temomis, informacinių technologijų sistemų naudojimo bei jų administravimo, užsienio kalbų kursai.

    Seminarą vedė įmonės „Vanagė“ konsultantė, Užsienio reikalų ministerijos darbuotojai.