TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Vidaus saugumo fondo lėšomis surengtas trečiasis Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių darbuotojų mokomasis seminaras.

Sukurta: 2017.06.27 / Atnaujinta: 2017.06.27 14:18
    Vidaus saugumo fondo lėšomis surengtas trečiasis Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių darbuotojų mokomasis seminaras.

    Š.m. birželio 8-9 d. ir 20-21 d. Druskininkuose įvyko Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje, generalinių konsulatų Kaliningrade ir Sankt Peterburge darbuotojų 14 akademinių valandų mokomieji seminarai „Komandinis darbas. Specialiosios tranzito schemos aktualijos“. Juos vedė įmonės „OVC mokymai“ lektoriai ir Užsienio reikalų ministerijos darbuotojai.

    Mokymų metu darbuotojai susipažino su komandinio darbo organizavimo teoriniais aspektais ir turėjo galimybių pritaikyti įgytas žinias praktiniuose pratimuose. Taip pat seminaruose buvo aptartas pasirengimas vasaros sezonui ir kiti aktualūs teisiniai ir praktiniai Specialiosios tranzito schemos funkcionavimo klausimai. Tikimasi, kad įgytos ir atnaujintos žinios padės užtikrinti sklandų darbą vasaros sezonu metu, kai keleivių skaičius tranzitiniuose traukiniuose tradiciškai žymiai išauga.

    Šiais seminarais, organizuotais įgyvendinant Vidaus saugumo fondo lėšomis finansuojamą projektą „STS darbuotojų mokymas, I etapas“, sėkmingai tęsiama šešių ciklų mokomoji programa. Šis projektas, kuriam 2016-2018 m. iš viso skirta 176 000 eurų, taip pat numato sustiprinti Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių darbuotojų gebėjimus finansų, darbo teisės, viešųjų pirkimų, informacinių technologijų sistemų naudojimo ir administravimo ir užsienio kalbų srityse.