TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Detali paieška

Užsienio reikalų ministerija atnaujino kelionės rekomendaciją dėl Italijos: dėl sparčiai plintančio naujojo koronaviruso rekomenduojama laikinai nevykti į Šiaurės Italijos Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionus.

Atsižvelgus į didelį Lietuvos piliečių susidomėjimą konsulinėmis paslaugomis Šiaurės Airijoje, Lietuvos ambasada Respublikos Jungtinėje Karalystėje 1 diena paankstina konsulinę misiją Portadaune.

pasas.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje organizuoja konsulines misijas į Šiaurės Airiją ir Škotiją.

8bergenas3.jpg
Konsulinės paslaugos bus teikiamos Bergene, Norvegija Įkelta2020.02.19 Šalis ar teritorija Norvegija

2020 m. vasario 29 - kovo 1 d. Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijoje organizuoja konsulinę misiją Bergene.

58.jpg
Konsulinė misija Liuksemburge 2020 m. kovo 12 d. Įkelta2020.02.18 Šalis ar teritorija Liuksemburgas

Lietuvos Respublikos ambasada Belgijos Karalystėje 2020 m. kovo 12 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Liuksemburgo Didžiąją Hercogystę, Liuksemburgo miestą.

miunchenas.jpg
Organizuojama konsulinė misija Miunchene Įkelta2020.02.12 Šalis ar teritorija Vokietija

Siekdama sudaryti palankesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Vokietijos dalyje, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos ambasada Vokietijoje  kovo mėn. 6 - 7 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Miuncheną.

korkas.jpg
Kovo 7 d. rengiama konsulinė misija į Korką (Airija) Įkelta2020.02.10 Šalis ar teritorija Airija

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Airijoje, pageidavimą, kovo mėn. 7 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Korką.

Užsienio reikalų ministerija dėl sparčiai plintančio naujojo koronaviruso rekomenduoja laikinai nevykti į šalį. Ministerijos duomenimis Kinijoje yra apie 300 Lietuvos piliečių.

Visus šalyje esančius piliečius kviečiame užsiregistruoti URM kelionių registracijos sistemoje https://keliauk.urm.lt/lt/keliones-registracijos-forma.    

 

almerija.jpg

Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų kovo 4 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją.  Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto konsulate Valensijoje asmeniškai užsiregistravusiems piliečiams.

tenerife.jpg
Rengiama konsulinė misija į Tenerifę, Ispanija Įkelta2020.01.27 Šalis ar teritorija Ispanija

Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijos Karalystėje 2020 m. kovo 27-28 dienomis rengia konsulinę misiją į Tenerifę. Konsulinės misijos metu piliečiai turės galimybę pateikti dokumentus dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaravimo, konsulinės registracijos.

Toronta.jpg
Konsulinė misija Toronte Įkelta2020.01.27 Šalis ar teritorija Kanada

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2020 metų vasario 7-8 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją  į Torontą.

newspNSzCZ.jpg

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele 2020 m. vasario 28 dieną (penktadienį)  ir kovo 1 dieną (sekmadienį) organizuoja konsulinę misiją į Portlandą, Oregono valstiją, kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.

Untitled.png
Baltijos šalys stiprina konsulinį bendradarbiavimą Įkelta2019.12.09 Šalis ar teritorija Estija, Latvija

Gruodžio 6 dieną, Baltijos Ministrų Tarybos susitikimo Rygoje metu, trijų Baltijos valstybių Ministrai Pirmininkai Saulius Skvernelis, Arturs Krišjānis Kariņš ir Jüri Ratas pasirašė atnaujintą trišalį susitarimą dėl konsulinės pagalbos ir bendradarbiavimo. Susitarimas įsigalios šalių Vyriausybėms jį patvirtinus.

vizų centras tokijuje.jpg
Tokijuje atidarytas Lietuvos vizų centras Įkelta2019.12.02 Šalis ar teritorija Japonija

Siekiant užsieniečiams sudaryti palankesnes sąlygas pateikti prašymus išduoti vizas ir bendradarbiaujant su išorės paslaugų teikėju VFS Global, 2019 m. gruodžio 2 d. atidarytas Lietuvos vizų centras Japonijos sostinėje Tokijuje.

DSC_6129_baltarusijos konsultacijos.jpg

2019-11-28 Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje įvyko Lietuvos ir Baltarusijos konsultacijos konsuliniais klausimais. Konsultacijose dalyvavo abiejų šalių Konsulinių departamentų pareigūnai, taip pat migracijos tarnybų atstovai.

Daugiau naujienų