Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU!  Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. keičiasi prašymų dėl LR pilietybės ir pranešimų apie kitos valstybės pilietybės įgijimą pateikimo tvarka. Daugiau informacijos rasite čia.

Graikija (Greece) Graikija EU Schengen (Nėra kintamojo*)
Atnaujinta: 2021-11-19
Skubios pagalbos telefono numeris: 112
Valstybė yra šalių, į kurias vykstant rekomenduojama atkreipti dėmesį į kelionės saugumą, sąraše. Visi šiame puslapyje pateikti patarimai yra tik rekomendacinio pobūdžio. Ar vykti į konkrečią valstybę, keliautojas turi nuspręsti pats.

Į šalį rekomenduojama nevykti

UŽSIENIEČIŲ ATVYKIMO RIBOJIMAI

Į Graikiją leidžiama atvykti Europos Sąjungos ir Šengeno zonos valstybių piliečiams, jų šeimų nariams bei asmenims, su kuriais jie yra sudarę partnerystės sutartį, taip pat šiose valstybėse leidimą nuolat gyventi turintiems trečiųjų šalių piliečiams.

Atvykti į Graikiją leidžiama ir šių trečiųjų valstybių nuolatiniams gyventojams: San Marino, Azerbaidžano, Albanijos, Andoros, Armėnijos, Australijos, Vatikano, Šiaurės Makedonijos, Bosnijos Hercegovinos, JAE, JAV, Jungtinės Karalystės, Japonijos, Jordanijos, Izraelio, Kanados, Kataro, Kinijos, Kosovo, Kuveito, Baltarusijos, Libano, Juodkalnijos, Moldovos, Monako, Bahreino, Brunėjaus, Naujosios Zelandijos, Pietų Korėjos,  Ukrainos, Rusijos Federacijos, Saudo Arabijos, Serbijos,  Singapūro, Turkijos, Argentinos, Juodkalnijos, Indijos, Urugvajaus, Omano, Čilės, Taivano.

 ATVYKSTANT ORO TRANSPORTU

Atvykstantys į Graikiją iki kelionės pradžios privalo užpildyti Keleivio lokalizavimo formą (PLF).

Atvykstantys į Graikiją vyresni nei 12 metų amžiaus asmenys be užpildytos keleivio lokalizavimo formos papildomai privalo pateikti vieną iš žemiau nurodytų dokumentų :

 • Pažymą dėl užbaigto vakcinacijos proceso (iš valstybinės sveikatos priežiūros institucijos anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų ar rusų kalba; nuo vakcinacijos baigimo turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų; pažymoje turi būti nurodyti asmens vardas ir pavardė, atitinkantys asmens tapatybės dokumente nurodytus duomenis, vakcinos rūšis, gautų dozių skaičius bei vakcinų gavimo data).
 • Pažymą dėl COVID-19 testo (PGR) neigiamo atsakymo (anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų ar rusų kalba; testas turi būti atliktas ne anksčiau nei prieš 72 val. savo šalies ar tarpinės kelionės šalies valstybinėje arba sertifikuotoje privačioje laboratorijoje; PGR molekulinis testas turi būti atliktas imant mėginį iš nosiaryklės ar burnos ir ryklės; pažymoje turi būti nurodytas asmens vardas ir pavardė, atitinkantys kelionės dokumente nurodytus duomenis).
 • Pažymą dėl COVID-19 greitojo antigeno testo neigiamo atsakymo (anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų ar rusų kalba; testas turi būti atliktas ne anksčiau nei prieš 48 val. savo šalies ar tarpinės kelionės šalies valstybinėje arba sertifikuotoje privačioje laboratorijoje; pažymoje turi būti nurodytas asmens vardas ir pavardė, atitinkantys kelionės dokumente nurodytus duomenis).
 • Pažymą, liudijančią, kad asmuo yra persirgęs COVID-19 arba, kad asmeniui buvo diagnozuotas COVID 19 PGR molekulinio testo arba greitojo antigenų testo metodu (iš savo šalies ar tarpinės kelionės šalies  valstybinės sveikatos apsaugos institucijos arba privačios sertifikuotos laboratorijos anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų ar rusų kalba; nuo diagnozę patvirtinančio teigiamo PGR molekulinio arba greitojo antigenų testo rezultato turi būti praėję ne mažiau nei 30 d. ir ne daugiau nei 180 d.).
 • ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą, kuriame nurodyta informacija apie gautą vakciną, persirgimą, PGR  ar greitojo antigeno testo neigiamą rezultatą. 

Greitieji testai atvykimo metu

Atvykusiems į Graikiją asmenims pasirinktinai gali būti atliekamas greitasis COVID -19 nustatymo testas. Jei asmeniui toks testas atliekamas oro uoste, jis privalo pasilikti laukimo salėje iki testo atsakymo gavimo.

Jei greitojo testo atlikimo metu nustatomas COVID-19 virusas, asmuo privalo izoliuotis 10 dienų (jei asmuo buvo skiepytas, tuomet izoliacija trunka 7 dienas) savo pasirinktoje arba visuomenės sveikatos specialistų nurodytoje vietoje. Paskutinę izoliacijos dieną asmeniui atliekamas pakartotinis PGR testas. Jei Covid-19 liga nustatyta jau būnant Graikijoje, ne atvykimo metu, tuomet asmuo, praėjus numatytam izoliacijos laikotarpiui, gali palikti izoliacijos vietą be pakartotinio testo.

Pažeidusiems saviizoliacijos reikalavimą, numatyta 5000 eurų administracinė bauda.

Pažymima, kad kartu su asmeniu, kuriam nustatytas susirgimas, atvykstantys asmenys turi galimybę išvykti iš šalies tą pačią arba kitą dieną, jeigu atitinka šias sąlygas: 

 • turi per paskutines 24 val. atliktų dviejų PGR arba greitųjų antigeno testų neigiamus rezultatus;
 • įsipareigoja dėvėti N95 apsauginę kaukę grįžimo metu.

Jei kartu su asmeniu, kuriam nustatytas susirgimas, atvykstantys asmenys, kurie yra neskiepyti ir nepersirgę COVID-19 liga, nuspręstu likti Graikijoje, tuomet jiems taikoma privaloma 14 dienų izoliacija be COVID-19 nustatymo testo reikalavimo arba 7 dienų izoliacija, kuomet 7 dieną atliekamas PGR testas.

Jei kartu su asmeniu, kuriam nustatytas susirgimas, atvykstantys asmenys, kurie yra paskiepyti arba persirgę COVID-19 liga, nuspręstu likti Graikijoje, tuomet šiems asmenims izoliacija nėra taikoma, tačiau jiems atliekamas privalomas PGR testas atvykimo į šalį metu.

Pastaba: Keliaujant per Graikiją tranzitu, kuomet neišeinama iš oro uosto tranzito zonos, PLF formos pildyti bei testo rezultatų pateikti nereikia.  

ATVYKSTANT SAUSUMOS TRANSPORTU

Atvykstant į Graikiją sausuma (automobiliu, traukiniu, autobusu)  galioja tie patys reikalavimai kaip ir atvykstant oro transportu (žr. informaciją dėl atvykimo į Graikiją aukščiau).

Visiems atvykstantiems, atitinkantiems aukščiau nurodytus atvykimui keliamus reikalavimus, atviri šie sausumos pasienio punktai:

 • Promachonas (siena su Bulgarija)
 • Ormenio (siena su Bulgarija)
 • Εxochi (siena su Bulgarija)
 • Doirani (siena su Š. Makedonija)
 • Evzones (siena su Š. Makedonija)
 • Niki (siena su Š. Makedonija)
 • Nymfeas (siena su Turkija)
 • Kipoi (siena su Turkija) - iki 1500 asmenų per savaitę, išskyrus sunkvežimių vairuotojus
 • Kastanies (siena su Turkija) - iki 1500 asmenų per savaitę, išskyrus sunkvežimių vairuotojus
 • Mavromatiou (siena su Albanija)
 • Kakavias (siena su Albanija)
 • Krystallopigis (siena su Albanija)
 • Mertziani (siena su Albanija) - eismas leidžiamas nuo 8.00 iki 20.00 val.

Sunkvežimių eismas leidžiamas per visus aukščiau išvardintus pasienio punktus.

ATVYKSTANT VANDENS TRANSPORTU

Atvykstant tarptautiniais keltais į Patros, Igumenitsos ir Kerkyros uostus galioja tie patys reikalavimai kaip ir atvykstant į Graikiją oro transportu (žr. informaciją aukščiau).

Privačių pramoginių laivų atvykimas iš valstybių (nepaisant vėliavos), iš kurių atvykimui į Graikiją netaikomi ribojimai, taip pat leidžiamas su šiomis sąlygomis:

 • ne daugiau nei 49 keleiviai;
 • visi keleiviai turi vakcinacijos, neigiamo PGR testo ar persirgimo COVID-19 pažymą (žr. reikalavimus aukščiau);
 • ne iš ES ar Šengeno erdvės valstybių atvykstantys laivai pirmiausia švartuojasi uoste, kuris laikomas atvykimo į Šengeno erdvę vartais;
 • bent 6 val. iki švartavimosi, laivo kapitonas informuoja pakrantės tarnybą dėl keleivių turimų reikalaujamų pateikti dokumentų;
 • jei tarp keleivių yra tokių, kurie reikiamų dokumentų neturi, jiems atliekamas COVID-19 greitasis testas. Teigiamo atsakymo atveju šiems asmenims privalomas 14 dienų karantinas nurodytoje vietoje.

DĖL GRAIKIJOS VIDAUS SKRYDŽIŲ

Keliauti oro transportu šalies viduje galima pateikus vieną iš šių dokumentų (galioja visiems vyresniems nei 12 metų (imtinai) amžiaus asmenims):

 • Vakcinacijos, nuo kurios proceso užbaigimo praėję bent 14 dienų, pažymą.

Graikijoje vakcinuoti asmenys pažymėjimą gali išsiimti šioje platformoje.

Užsienio turistai pateikia tą patį vakcinacijos pažymėjimą kaip ir atvykdami į šalį.

 • Pažymą  (elektroninę arba atspausdintą) dėl ne anksčiau nei prieš 48 val. iki skrydžio atlikto greitojo (RAPID) Covid-19 testo neigiamo atsakymo.
 • Pažymą liudijančią persirgimą COVID-19 virusu. Nuo diagnozę patvirtinančio teigiamo PGR molekulinio arba greitojo antigenų testo rezultato turi būti praėję ne mažiau nei 30 d. ir ne daugiau nei 180 d. 

Nepilnamečiai 5-11 metų keleiviai gali pateikti pažymą dėl ne anksčiau nei prieš 24 val. iki skrydžio atlikto Covid-19 self test neigiamo atsakymo. Pažymos formą graikų bei anglų kalba galima rasti šiame puslapyje arba užpildant klausimyną.

Pastaba: jei skiepų, persirgimo ar neigiamo testo rezultato pažyma išduota užsienio valstybėje, tinkamos keliavimui tik tos, kurios buvo išduotos valstybinių gydymų įstaigų. 

DĖL KELIONIŲ KELTAIS Į GRAIKIJOS SALAS

Keliauti vandens transportu į salas šalies viduje galima pateikus vieną iš šių dokumentų:

 • Vakcinacijos, nuo kurios proceso užbaigimo praėję bent 14 dienų, pažymą.

Graikijoje vakcinuoti asmenys pažymėjimą gali išsiimti šioje platformoje.

Užsienio turistai pateikia tą patį vakcinacijos pažymėjimą kaip ir atvykdami į šalį.

 • Pažymą (elektroninę arba atspausdintą) dėl ne anksčiau nei prieš 72 val. iki skrydžio atlikto Covid-19 testo (PGR) neigiamo atsakymo. PGR molekulinis testas turi būti atliktas imant mėginį iš nosiaryklės ar burnos ir ryklės. Pažymoje turi būti nurodytas asmens vardas ir pavardė, atitinkantys kelionės dokumente nurodytus duomenis.
 • Pažymą  (elektroninę arba atspausdintą) dėl ne anksčiau nei prieš 48 val. iki skrydžio atlikto greitojo Covid-19 testo neigiamo atsakymo.
 • Pažymą liudijančią persirgimą COVID-19 virusu. Nuo diagnozę patvirtinančio teigiamo PGR molekulinio arba greitojo antigenų testo rezultato turi būti praėję ne mažiau nei 30 d. ir ne daugiau nei 180 d.
 1. 12-17 metų asmenys gali vietoj aukščiau išvardintų alternatyvų pateikti pažymą (atspausdintą) dėl ne anksčiau nei prieš 24 val. iki kelionės atlikto Covid-19 self test neigiamo atsakymo. Pažymos formą graikų bei anglų kalba galima rasti šiame puslapyje .

Minimi reikalavimai netaikomi šiems maršrutams:

 • Perama-Paloukia Salaminas;
 • Perama Megaridos - Faneromeni Salaminas;
 • Poros - Galata Troizinas ir Rio Antirio;
 • visiems maršrutams į Evijos ir Lefkados salas.

VISIEMS keliaujantiems keltu į ir iš salos ne anksčiau nei 24 val. iki kelionės privaloma užpildyti sveikatos klausimyną. Virtualiai klausimyną užpildyti galima šiame puslapyje, popierinės klausimyno formos teiraukitės keltų bilietus pardavusioje kompanijoje. 

KITI SVARBESNI  RIBOJIMAI GRAIKIJOS VIDUJE

Visoje šalyje privalomas apsauginės kaukės dėvėjimas viduje bei masinio susibūrimo vietose lauke asmenims, vyresniems nei 4 metai;

Nuo lapkričio 22 d.  neskiepyti asmenys nebegali naudotis šiomis paslaugomis: valgyti prie staliukų viduje, lankytis kino teatruose ir teatruose, muziejuose, parodose ir suvažiavimuose, sporto salėse bei sporto renginių varžybose.

Kitose paslaugų teikimo vietose (išskyrus maisto prekių parduotuves, vaistines ir miesto viešojo susisiekimo priemones) neskiepytiems asmenims yra taikomas reikalavimas pateikti neigiamo greitojo antigeno (galioja 48 val.) arba PGR (galioja 72 val.)  testo rezultatą. Nepilnamečiai nuo 4 m. iki 17 m. gali pateikti self-test neigiamą rezultatą deklaruojančią pažymą. 

Nuo gruodžio 13 d. vyresniems nei 60 metų asmenims nustatoma skiepų sertifikato galiojimo data yra 7 mėnesiai. Praėjus šiam laikotarpiui, trečiąja doze nepasiskiepiję vyresnio amžiaus asmenys bus traktuojami kaip neskiepyti.

REIKALAVIMAI ATVYKSTANTIEMS Į AMBASADĄ 

Vadovaujantis Graikijos vyriausybės nutarimu,  nuo lapkričio 8 dienos Lietuvos ambasados Atėnuose konsulinio skyriaus klientai ir atstovybės svečiai įeidami į pastatą privalo pateikti skiepų arba persirgimo sertifikatą, arba neigiamą COVID-19 testo rezultatą (greitąjį antigeno arba PCR).

Kontaktai, kuriais galite kreiptis dėl nestandartinių situacijų bei klausimais, dėl kurių sprendimus priima Graikijos oficialūs pareigūnai:

Travel.gov.gr konsultacinė linija (graikų ir anglų kalbomis):  +30 215 560 5151 (Nuo pirmadienio iki penktadienio tarp  09:00-17:00 val.).

Piliečių apsaugos generalinis sekretoriatas:  +302131510932-3, +302131510171, +302131510196;  el. paštas: [email protected] arba [email protected]

Nacionalinės visuomenės sveikatos organizacijos (EODY) operacijų centras +30  210 5212054; el. paštas: [email protected]

Oficialūs Graikijos institucijų puslapiai, teikiantys su COVID19 epidemija ar keliavimu susijusią informaciją:

Informacija apie keliavimo į/iš Graikijos sąlygas - https://travel.gov.gr/#/

Pagrindinė interneto svetainė, kurioje pateikiama svarbiausia informacija apie situaciją šalyje - https://covid19.gov.gr/ (graikų k.)

Graikijos nacionalinės visuomenės sveikatos organizacijos informacija - https://eody.gov.gr/en/covid-19/.


Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja atsižvelgti į valstybių taikomus judėjimo ir sienų kirtimo suvaržymus viruso plitimo suvaldymui bei valstybėse taikomas ribojamąsias  priemones ir įvertinti būtinybę vykti į užsienio valstybes.

Jei yra poreikis neatidėliotinai kelionei, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja prieš vykstant susipažinti su atvykimo į užsienio valstybę sąlygomis ir kitomis šalyje bei valstybėse, per kurių teritoriją važiuojama tranzitu, taikomomis ribojamosiomis priemonėmis, kurios gali turėti įtakos keliaujančiųjų planams ir kelionės saugumui.

Šiuo metu esantiems užsienio valstybėse rekomenduojama imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus ir jų laikytis.

Daugiau informacijos dėl koronaviruso ir rekomendacijų gyventojams galite rasti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Pasaulio sveikatos organizacijos interneto svetainėse.

Rekomendacijos, susijusios su kelionių reikalavimais ir ribojimais dėl koronaviruso infekcijos, skelbiamos vadovaujantis užsienio šalies kompetentingų institucijų pateikta oficialia informacija. Užsienio reikalų ministerija neteikia išaiškinimų dėl nustatytų šalies reikalavimų. Situacijai dėl pandemijos dinamiškai kintant, nuolat atnaujinamą informaciją rekomenduojame sekti oficialiose šalies, į kurią ketinate vykti, institucijų interneto svetainėse arba dėl papildomos informacijos kreiptis į tos šalies diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą.


Keliaujant Graikijoje rekomenduojama turėti grynųjų pinigų, nes ne visur yra galimybė atsiskaityti banko kortele. Taip pat rekomenduojama akylai saugoti savo pinigines ir daiktus, ypač metro, tramvajuose, aplink Atėnų Akropolį, nepalikti dokumentų ir daiktų automobiliuose. Rekomenduojama pasitikrinti informaciją dėl planuojamų streikų, dėl kurių gali sutrikti viešojo transporto eismas

Dėl migrantų keliamo pavojaus turistams Lesvos, Koso, Rodo ar Chios salose oficialios informacijos neturime.

Rekomendacija bus peržiūrėta ne vėliau kaip 2021-12-19

Kelionėms į šią šalį tinkami dokumentai

 • Lietuvos Respublikos pasas
 • Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK)

Vizos nereikia

Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstant į šią valstybę, vizos nereikia.

Lietuvos Respublikos piliečiai, šioje valstybėje gyvenantys ilgiau kaip 90 dienų, turi užregistruoti savo gyvenamąją vietą atitinkamoje valdžios institucijoje ir gauti registracijos liudijimą. Informacija apie reikalingus dokumentus ir procedūras – ES informaciniame tinklapyje.

Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ir konsulinės įstaigos:

Lietuvos Respublikos garbės konsulai:

Jurisdikcija Kretos salos Herakliono, Chanijos, Retimno ir Lasičio regionuose
Pareigos: Garbės konsulas
Pareigos: Garbės konsulas Epyro, Makedonijos, Tesalijos ir Trakijos regionuose
+30 23 10 478 737
Žemėlapis
Afganistanas Afganistanas
Airija Airija
Albanija Albanija
Alžyras Alžyras
Andora Andora
Angilija Angilija
Angola Angola
Antigva ir Barbuda Antigva ir Barbuda
Argentina Argentina
Armėnija Armėnija
Aruba Aruba
Australija Australija
Austrija Austrija
Azerbaidžanas Azerbaidžanas
Bahamos Bahamos
Bahreinas Bahreinas
Baltarusija Baltarusija
Bangladešas Bangladešas
Barbadosas Barbadosas
Belgija Belgija
Belizas Belizas
Beninas Beninas
Bermuda Bermuda
Bisau Gvinėja Bisau Gvinėja
Bolivija Bolivija
Bosnija ir Hercegovina Bosnija ir Hercegovina
Botsvana Botsvana
Brazilija Brazilija
Brunėjus Brunėjus
Bulgarija Bulgarija
Burkina Fasas Burkina Fasas
Burundis Burundis
Butanas Butanas
Čadas Čadas
Čekija Čekija
Centrinės Afrikos Respublika Centrinės Afrikos Respublika
Čilė Čilė
Danija Danija
Dominika Dominika
Dominikos Respublika Dominikos Respublika
Dramblio Kaulo Krantas Dramblio Kaulo Krantas
Džersis Džersis
Džibutis Džibutis
Egiptas Egiptas
Ekvadoras Ekvadoras
Eritrėja Eritrėja
Estija Estija
Esvatinis Esvatinis
Etiopija Etiopija
Farerų Salos Farerų Salos
Fidžis Fidžis
Filipinai Filipinai
Folklando salos Folklando salos
Gabonas Gabonas
Gajana Gajana
Gambija Gambija
Gana Gana
Gernsis Gernsis
Gibraltaras Gibraltaras
Graikija Graikija
Grenada Grenada
Grenlandija Grenlandija
Gvatemala Gvatemala
Gvinėja Gvinėja
Haitis Haitis
Hondūras Hondūras
Honkongas Honkongas
Indija Indija
Indonezija Indonezija
Irakas Irakas
Iranas Iranas
Islandija Islandija
Ispanija Ispanija
Italija Italija
Izraelis Izraelis
Jamaika Jamaika
Japonija Japonija
Jemenas Jemenas
Jordanija Jordanija
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė
Jungtinės Amerikos Valstijos Jungtinės Amerikos Valstijos
Jungtiniai Arabų Emyratai Jungtiniai Arabų Emyratai
Juodkalnija Juodkalnija
Kambodža Kambodža
Kamerūnas Kamerūnas
Kanada Kanada
Kataras Kataras
Kazachstanas Kazachstanas
Kenija Kenija
Kinija Kinija
Kipras Kipras
Kirgizija Kirgizija
Kiribatis Kiribatis
Kiurasao Kiurasao
Kolumbija Kolumbija
Komorai Komorai
Kongo Demokratinė Respublika Kongo Demokratinė Respublika
Kongo Respublika Kongo Respublika
Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika (Šiaurės Korėja) Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika (Šiaurės Korėja)
Korėjos Respublika (Pietų Korėja) Korėjos Respublika (Pietų Korėja)
Kosovas Kosovas
Kosta Rika Kosta Rika
Kroatija Kroatija
Kuba Kuba
Kuveitas Kuveitas
Laosas Laosas
Latvija Latvija
Lenkija Lenkija
Lesotas Lesotas
Libanas Libanas
Liberija Liberija
Libija Libija
Lichtenšteinas Lichtenšteinas
Liuksemburgas Liuksemburgas
Madagaskaras Madagaskaras
Makao Makao
Malaizija Malaizija
Malavis Malavis
Maldyvai Maldyvai
Malis Malis
Malta Malta
Marokas Marokas
Maršalo salos Maršalo salos
Martinika Martinika
Mauricijus Mauricijus
Mauritanija Mauritanija
Meksika Meksika
Meno sala Meno sala
Mergelių Salos (Didžiosios Britanijos) Mergelių Salos (Didžiosios Britanijos)
Mergelių salos (JAV) Mergelių salos (JAV)
Mianmaras Mianmaras
Mikronezija Mikronezija
Moldova Moldova
Monakas Monakas
Mongolija Mongolija
Mozambikas Mozambikas
Namibija Namibija
Naujoji Kaledonija Naujoji Kaledonija
Naujoji Zelandija Naujoji Zelandija
Nauru Nauru
Nepalas Nepalas
Nigerija Nigerija
Nigeris Nigeris
Nikaragva Nikaragva
Norvegija Norvegija
Nyderlandai Nyderlandai
Omanas Omanas
Pakistanas Pakistanas
Palau Palau
Palestina Palestina
Panama Panama
Papua Naujoji Gvinėja Papua Naujoji Gvinėja
Paragvajus Paragvajus
Peru Peru
Pietų Afrikos Respublika Pietų Afrikos Respublika
Pietų Sudanas Pietų Sudanas
Portugalija Portugalija
Prancūzija Prancūzija
Prancūzijos Gviana Prancūzijos Gviana
Prancūzijos Polinezija Prancūzijos Polinezija
Puerto Rikas Puerto Rikas
Pusiaujo Gvinėja Pusiaujo Gvinėja
Reunjonas Reunjonas
Ruanda Ruanda
Rumunija Rumunija
Rusija Rusija
Rytų Timoras Rytų Timoras
Sakartvelas (Gruzija) Sakartvelas (Gruzija)
Saliamono salos Saliamono salos
Salvadoras Salvadoras
Samoa Samoa
San Marinas San Marinas
San Tomė ir Prinsipė San Tomė ir Prinsipė
Saudo Arabija Saudo Arabija
Seišeliai Seišeliai
Sen Martenas Sen Martenas
Sen Pjeras ir Mikelonas Sen Pjeras ir Mikelonas
Senegalas Senegalas
Sent Kitsas ir Nevis Sent Kitsas ir Nevis
Sent Lusija Sent Lusija
Sent Vinsentas ir Grenadinai Sent Vinsentas ir Grenadinai
Serbija Serbija
Šiaurės Makedonija Šiaurės Makedonija
Siera Leonė Siera Leonė
Singapūras Singapūras
Sint Martenas Sint Martenas
Sirija Sirija
Slovakija Slovakija
Slovėnija Slovėnija
Somalis Somalis
Šri Lanka Šri Lanka
Sudanas Sudanas
Suomija Suomija
Surinamas Surinamas
Švedija Švedija
Šveicarija Šveicarija
Šventasis Sostas Šventasis Sostas
Tadžikistanas Tadžikistanas
Tailandas Tailandas
Taivanas Taivanas
Tanzanija Tanzanija
Togas Togas
Tokelau Tokelau
Tonga Tonga
Trinidadas ir Tobagas Trinidadas ir Tobagas
Tunisas Tunisas
Turkija Turkija
Turkmėnistanas Turkmėnistanas
Tuvalu Tuvalu
Uganda Uganda
Ukraina Ukraina
Urugvajus Urugvajus
Uzbekistanas Uzbekistanas
Vanuatu Vanuatu
Venesuela Venesuela
Vengrija Vengrija
Vietnamas Vietnamas
Vokietija Vokietija
Žaliasis Kyšulys Žaliasis Kyšulys
Zambija Zambija
Zimbabvė Zimbabvė
Pasirinkite šalį ar teritoriją