TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Lietuvos diplomatinės atstovybės

Kur keliausite?

Kur keliausite?

 • Atstovybės
 • Viza
 • Įspėjimo lygis
Specifinių rekomendacijų nėra
Rekomenduojama imtis atsargos priemonių
Į tam tikras šalies dalis rekomenduojama nevykti
Į šalį rekomenduojama nevykti
 • miunchenas.jpg RSS Organizuojama konsulinė misija Miunchene Įkelta2020.02.12 Šalis ar teritorija Vokietija

  Siekdama sudaryti palankesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Vokietijos dalyje, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos ambasada Vokietijoje  kovo mėn. 6 - 7 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Miuncheną.

 • korkas.jpg Kovo 7 d. rengiama konsulinė misija į Korką (Airija) Įkelta2020.02.10 Šalis ar teritorija Airija

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Airijoje, pageidavimą, kovo mėn. 7 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Korką.

 • Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja nevykti į Kiniją Įkelta2020.01.28 Šalis ar teritorija Kinija

  Užsienio reikalų ministerija dėl sparčiai plintančio naujojo koronaviruso rekomenduoja laikinai nevykti į šalį. Ministerijos duomenimis Kinijoje yra apie 300 Lietuvos piliečių.

  Visus šalyje esančius piliečius kviečiame užsiregistruoti URM kelionių registracijos sistemoje https://keliauk.urm.lt/lt/keliones-registracijos-forma.    

   

 • almerija.jpg Kovo 4 d. bus teikiamos konsulinės paslaugos Almerijoje, Ispanija Įkelta2020.01.27 Šalis ar teritorija Ispanija

  Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų kovo 4 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją.  Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto konsulate Valensijoje asmeniškai užsiregistravusiems piliečiams.

 • Toronta.jpg Konsulinė misija Toronte Įkelta2020.01.27 Šalis ar teritorija Kanada

  Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2020 metų vasario 7-8 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją  į Torontą.

 • newspNSzCZ.jpg Rengiama konsulinė misija į Portlandą, JAV Oregono valstiją Įkelta2020.01.24 Šalis ar teritorija Jungtinės Amerikos Valstijos

  Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele 2020 m. vasario 28 dieną (penktadienį)  ir kovo 1 dieną (sekmadienį) organizuoja konsulinę misiją į Portlandą, Oregono valstiją, kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.

Daugiau naujienų