TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Dažnai užduodami klausimai Spausdinti
 • Vizos
  • Kokia galima apsilankymo trukmė, turint trumpalaikę (C) Šengeno vizą?
  • Trumpalaikė Šengeno viza leidžia atvykti į Šengeno teritoriją dėl kitų nei imigracija priežasčių ir būti vizoje nurodytą laiką, bet ne daugiau kaip 90 dienų per bet kurį 180 dienų laikotarpį, skaičiuojant nuo pirmos apsilankymo dienos. Apsilankymų skaičius priklauso nuo to, kokia viza buvo išduota: vienkartinė („01“) leidžia įvažiuoti ir išvažiuoti vieną kartą; dvikartinė („02) – atitinkamai du kartus ir daugkartinė („MULT“) – daugiau nei du kartus su sąlyga, kad bendra apsilankymų trukmė nėra ilgesnė kaip 90 dienų per bet kurį 180 dienų laikotarpį, skaičiuojant nuo pirmos apsilankymo dienos.

   Atnaujinta: 2015.09.08
  • Ar užsieniečiams, turintiems leidimą nuolat ar laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje, reikia vizos, vykstant į kitas Šengeno valstybes?
  • Užsieniečiui, turinčiam galiojantį leidimą nuolat ar laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje, vykstant į kitas Šengeno valstybės, vizos nereikia. Reikia turėti ir, prireikus, kitos Šengeno valstybės narės kompetentingų institucijų pareigūnams pateikti tik galiojantį kelionės dokumentą ir leidimą nuolat ar laikinai apsigyventi Lietuvos Respublikoje.

   Atnaujinta: 2015.09.08
  • Ar gali Garbės konsulas išduoti Šengeno vizą ?
  • Garbės konsulai neturi teisės išduoti vizas.

   Atnaujinta: 2015.09.08

Užduok klausimą

DĖMESIO! Šis klausimas bus pateiktas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Konsuliniam departamentui.

Klausimai, skirti Lietuvos Respublikos diplomatinėms atstovybėms ar konsulinėms įstaigoms, turėtų būti siunčiami atitinkamos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos elektroninio pašto adresu.

Spausdami „Pateikti klausimą“ Jūs patvirtinate, kad klausime nėra asmens duomenų ir jis gali būti skelbiamas viešai.

Konsulinius klausimus, kuriuose yra asmens duomenų ir kurie yra skirti LR URM Konsuliniam departamentui, prašome pateikti el. paštu pilieciai@urm.lt.

*Pažymėti laukai yra privalomi.