TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Šveicarija (Switzerland)
schengen

Skubios pagalbos telefono numeris: 112

Valstybė yra šalių, į kurias vykstant rekomenduojama atkreipti dėmesį į kelionės saugumą, sąraše. Visi šiame puslapyje pateikti patarimai yra tik rekomendacinio pobūdžio. Ar vykti į konkrečią valstybę, keliautojas turi nuspręsti pats.

Rekomenduojama imtis atsargos priemonių

Nuo birželio 15 d. Šveicarija atidarė sienas keliaujantiems iš Vokietijos, Austrijos ir Prancūzijos, taip pat keliaujantiems iš likusių Europos Sąjungos, Europos Laisvosios Prekybos Asociacijos (ELPA) šalių bei Jungtinės Karalystės, kurios buvo laikinai uždarytos dėl koronaviruso pandemijos. Į Šveicariją atvykusiems piliečiams netaikoma 14-os dienų saviizoliacija ir reikalavimas pateikti papildomus dokumentus dėl COVID-19.


Užsienio reikalų ministerija, atsižvelgdama į Pasaulio sveikatos organizacijos paskelbtą koronaviruso pandemiją, rekomenduoja imtis atsargos priemonių. Dėl kelionės į šalį sąlygų rekomenduojama teirautis šalies ambasadoje arba informacijos ieškoti oficialiuose šalies institucijų puslapiuose:

Svarbiausia informacija apie Šveicarijoje taikomas karantino sąlygas, jų galiojimą ir lengvinimą, reikalavimus keliaujantiems teikiama Šveicarijos Visuomenės sveikatos federalinės valdybos (Swiss Federal Office of Public Health) tinklapyje (anglų, vokiečių, prancūzų, italų kalbomis).

Papildoma informacija apie karantino lengvinimo etapus ir atvykimą į Šveicariją teikiama bendrame Šveicarijos valstybės institucijų tinklapyje (vokiečių, prancūzų, italų kalbomis).

Esantiems šalyje rekomenduojame imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus ir jų laikytis.

Daugiau informacijos dėl koronaviruso ir rekomendacijų gyventojams galite rasti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Pasaulio sveikatos organizacijos interneto svetainėse.

Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas +370 5 236 2444 (WhatsApp: +370 699 83537), el. paštas pilieciai@urm.lt.

Rekomenduojame užsiregistruoti Užsienio reikalų ministerijos kelionių registracijos sistemoje https://keliauk.urm.lt/lt/keliones-registracijos-forma.

Kelionėms į šią šalį tinkami dokumentai

  • Lietuvos Respublikos pasas
  • Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK)

Vizos nereikia

Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Informacijos dėl įvažiavimo sąlygų rekomenduojame teirautis artimiausioje šalies atstovybėje ar kompetentingose institucijose.Pastaba:

Lietuvos Respublikos piliečiai, šioje valstybėje besilankantys ilgalaikio buvimo tikslais (studijos, darbas ir pan.) turi kreiptis į atitinkamas Šveicarijos valdžios institucijas.

Informacija apie reikalingus dokumentus ir procedūras - Šveicarijos Vyriausybės tinklapyje.

Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės:

Switzerland LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSULATAS ŽENEVOJE
Adresas: Ch. Louis-Dunant 15, 1202 Geneva Switzerland
Darbo laikas I-IV: 8.00-17.00 Darbo laikas V: 8.00-15.45 Pietų pertrauka: 12.00-13.00

Per valstybines Lietuvos Respublikos šventes atstovybė nedirba: valstybinių švenčių sąrašas.

+41 22 748 2488,
+41 22 748 2470
konsulat.ch@urm.lt
+41 22 748 2477
https://ch.mfa.lt
plačiau »

Lietuvos Respublikos garbės konsulai:

Switzerland GRAZIANO ISAIA GIUSEPPE PEDROJA
Adresas: Waaggasse 5, CH-8001 Zürich, SWITZERLAND
Jurisdikcija: Cantons of Aargau, Appenzell Ausserrhoden, Appenzell Innerrhoden, Basel-Landschaft, Basel-Stadt, Bern, Glarus, Graubünden, Luzern, Nidwalden, Obwalden, St. Gallen, Schaffhausen, Schwyz, Solothurn, Thurgau, Ticino, Uri, Zug and Zurich
+41(0) 43 817 65 48
www.konsulat-litauen.ch
Pareigos: Garbės konsulas Šveicarijoje (Ciuricho ir Cugo kantonai)
Switzerland MICHEL JEAN-JACQUES SOGNY
Adresas: 52 Route de Chaulin, 1832 Chamby sur Montreux, SWITZERLAND
Jurisdikcija: Vaud, Neuchatel, Fribourg, Jura, Valais
+41 21 981 0244
Pareigos: Garbės konsulas Šveicarijoje

Šalies diplomatinės atstovybės, akredituotos Lietuvos Respublikai:

Switzerland Šveicarijos Konfederacijos ambasada
Kanceliarija
Adresas: Smilšu iela 8, LV-1050 Riga, Latvia
Rodyti žemėlapyje
+371 67 33 83 51,
riga@eda.admin.ch
http://www.eda.admin.ch/riga
Regioninis konsulinis centras Šiaurės ir Baltijos šalims
Adresas: Valhallavägen 64, 10041 Stockholm
Rodyti žemėlapyje
+46 8 676 79 00
stokon@eda.admin.ch
plačiau »