TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Detali paieška
Aucland Zew Zeland.jpg

2018 m. spalio 25 d. Lietuvos Respublikos ambasada Japonijoje rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Oklendą (Naujoji Zelandija).

Opera_House_and_ferry._Sydney.jpg

2018 m. spalio 18–21 dienomis Lietuvos Respublikos ambasada Japonijoje rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Sidnėjų (Australija).

Vizų centrai priims prašymus nacionalinėms vizoms įvairiose Ukrainos vietovėse: Kijeve, Charkove, Chersone, Chmelnyckyje, Černivcuose, Dnipre, Ivano Frankivske, Kropivnycke, Lucke, Lvove, Odesoje, Rivne, Ternopilyje, Užhorode, Vinicoje, Zaporožėje ir Žytomyre.

bonn.jpg

Dėl išankstinės registracijos priėmimui prašome ne vėliau kaip iki rugsėjo 26 d. rašyti elektroninį laišką (pateikiant vardą, pavardę, asmens kodą, atvykimo tikslą, savo telefono nr., gyvenamosios vietos adresą) ambasadai elektroniniu paštu: [email protected]

Capture.png

10-14 val. Lietuvos laiku neveiks šie punktai:

Rugsėjo 10 d.: Kybartai – Černiševskoje

Rugsėjo 13 d.: Ramoniškiai – Pograničnij

Rugsėjo 14 d.: Panemunė – Sovietsk

Rugsėjo 19 d.: Nida – Morskoje

Rugsėjo 25 d.: Kybartai – Nesterovas

Geneve_2005_001_Ork.ch.jpg

Konsulatas atidarytas rugpjūčio 6 d. uždarius Lietuvos Respublikos ambasadą Šveicarijos Konfederacijoje.

bek slepkis pranesk.jpg

Bendradarbiaujant su JK Vyriausybės Kovos su terorizmu policija parengtame vaizdo klipe „Bėk. Slėpkis. Pranešk“ pateikiama informacija ir konkretūs patarimai, kaip elgtis teroristinio akto ar ginkluoto užpuolimo atveju.

EU.png

Lietuvos Respublikos piliečiai, esantys trečiosiose šalyse, kuriose Lietuvos Respublika neturi savo diplomatinių atstovybių, ypatingais atvejais dėl konsulinės pagalbos gali kreiptis į kitų ES valstybių narių diplomatines atstovybes.

bobogta smal.jpg

Dėl išankstinės registracijos priėmimui konsulinės misijos metu prašome kreiptis į Lietuvos generalinį konsulatą San Paule el. paštu [email protected] .

vsf mokymai edit.jpg

Renginyje dalyvavo užsienio svečiai iš keturiolikos Šengeno valstybių narių: Austrijos, Čekijos, Estijos, Graikijos, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Liuksemburgo, Maltos, Norvegijos, Rumunijos, Slovėnijos, Švedijos ir Vokietijos.

toronto.jpg

Misija vyks Kanados lietuvių bendruomenės (Prisikėlimo parapijos) patalpose, adresu: 1 Resurrection Road, Toronto, ON M9A 5G1.

Privaloma iš anksto užsiregistruoti telefonu: 613 567 5458 ext. 22 arba el. paštu [email protected] , nurodant savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, kokios konsulinės paslaugos pageidaujate.

Buenos_Aires_Puerto_Madero_13.jpg

Lietuvos konsuliniai pareigūnai dirbs Buenos Airėse spalio 8-10 dienomis, o Montevidėjuje – spalio 11-12 dienomis. Dėl išankstinės registracijos priėmimui konsulinės misijos metu prašome kreiptis į Lietuvos generalinį konsulatą San Paule el. paštu [email protected]

almeria.jpg

Konsulinės paslaugos bus teikiamos viešbutyje "Elba" adresu Prolongación Avda. Mediterráneo, s/n. rytinėje (10:00-13:00) ir popietinėje (14:30-17:30) sesijose.

Būtina iš anksto užsiregistruoti telefonu +34963816291 ar el. paštu [email protected], nurodyti vardą, pavardę, asmens kodą, kontaktinius duomenis (telefonas, el. pašto adresas) ir konkretų norimą atlikti konsulinį veiksmą (paso keitimas, gimimo, santuokos apskaitymas, dokumentų tvirtinimas pažyma (Apostille) ir kt.).

belgrade.png

Užsienio reikalų ministerija informuoja, kad vykstant į 2018 m. gegužės 18-20 dienomis vyksiančias krepšinio Eurolygos finalo ketverto varžybas Belgrade, Lietuvos piliečiai privalo turėti iki išvykimo iš Serbijos galiojančius asmens dokumentus (asmens tapatybės kortelę ar pasą).

Neatidėliotina konsulinė pagalba Lietuvos piliečiams visą parą bus teikiama telefonu +370 5 236 2444 ir el. paštu [email protected]

Daugiau naujienų