TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Gruodžio 6-7 d. vyks konsulinė misija Klyvlende, Ohajo valstijoje

Sukurta: 2019.11.06 / Atnaujinta: 2019.11.06 09:20 Šalis ar teritorija Jungtinės Amerikos Valstijos
  Gruodžio 6-7 d. vyks konsulinė misija Klyvlende, Ohajo valstijoje

  2019 m. gruodžio 6-7 dienomis Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Čikagoje, bendradarbiaudamas su Lietuvių bendruomenės Ohajo apygarda ir LR garbės generaline konsule Ingrida Gertrūda Bublys, rengia konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją Klyvlende.

  Konsulinis aptarnavimas vyks adresu:  Lietuvių namai, 877 East 185th St; Cleveland, Ohio, 44119.

  Misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai dėl pasų ir dėl asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, vaikų gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje ir dėl gyvenamosios vietos deklaravimo, bus priimami prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės.

  Prašome iš anksto užsiregistruoti dėl konsulinių paslaugų el. paštu: [email protected]

  Registracijai reikalingi šie duomenys:

  1) Vardas ir pavardė - tiksliai kaip LR pase + nauja pavardė, jei skirtinga nei LR pase (surašykite visus šeimos narius, kuriems reikia konsulinių paslaugų);

  2) Asmens kodas (arba tiksli gimimo data, jei asmuo dar neturi suteikto asmens kodo);

  3) Kontaktinė informacija (telefono nr., elektroninio pašto adresas);

  4) Dėl kokių konsulinių paslaugų norima kreiptis;

  5) Pageidaujama priėmimo diena ir laikas.

  Detalią informaciją apie konsulines paslaugas, dokumentų sąrašus ir išsamią informaciją, kurią būtina žinoti kreipiantis dėl konsulinių paslaugų, rasite Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Čikagoje internetinėje svetainėje: http://chicago.mfa.lt

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  8535203298_4bf08b1a2f_k.jpg

  2019 m. gruodžio 7 d., šeštadienį, 9-17 val. Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke rengia konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją Bostono mieste, Masačusetso Valstija, JAV.

  Siekiant Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje, sudaryti kuo geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, 2019 m. gruodžio 2-6 d. organizuojama konsulinė misija į Peterborough.

  monaghan.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Airijoje gyvenančių Lietuvos Respublikos piliečių pageidavimus, 2019 m. gruodžio 7 d. organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Airijos miestą Monaganą.

  cruise-to-marseille-france.jpg
  Konsulinė misija Marselyje Įkelta2019.11.12

  Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijos Respublikoje, atsižvelgdama į Prancūzijoje gyvenančių piliečių pageidavimus, 2019 m. gruodžio 3  d. organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Marselį.

  rumunija.jpg

  Siekiant pagerinti konsulinių paslaugų prieinamumą Lietuvos Respublikos piliečiams, gyvenantiems Rumunijoje ir Bulgarijos Respublikoje, Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje organizuoja konsulinę misiją į Bukareštą.

  budapestas.jpg
  Konsulinė misija Budapešte Įkelta2019.10.29

  Siekiant pagerinti konsulinių paslaugų prieinamumą Lietuvos Respublikos piliečiams, gyvenantiems Vengrijoje, Serbijos Respublikoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Juodkalnijoje ir Šiaurės Makedonijos Respublikoje, Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje organizuoja konsulinę misiją į Budapeštą.