TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Gruodžio 6-7 d. vyks konsulinė misija Klyvlende, Ohajo valstijoje

Sukurta: 2019.11.06 / Atnaujinta: 2019.11.06 09:20 Šalis ar teritorija Jungtinės Amerikos Valstijos
  Gruodžio 6-7 d. vyks konsulinė misija Klyvlende, Ohajo valstijoje

  2019 m. gruodžio 6-7 dienomis Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Čikagoje, bendradarbiaudamas su Lietuvių bendruomenės Ohajo apygarda ir LR garbės generaline konsule Ingrida Gertrūda Bublys, rengia konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją Klyvlende.

  Konsulinis aptarnavimas vyks adresu:  Lietuvių namai, 877 East 185th St; Cleveland, Ohio, 44119.

  Misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai dėl pasų ir dėl asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, vaikų gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje ir dėl gyvenamosios vietos deklaravimo, bus priimami prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės.

  Prašome iš anksto užsiregistruoti dėl konsulinių paslaugų el. paštu: kons.cikaga@urm.lt

  Registracijai reikalingi šie duomenys:

  1) Vardas ir pavardė - tiksliai kaip LR pase + nauja pavardė, jei skirtinga nei LR pase (surašykite visus šeimos narius, kuriems reikia konsulinių paslaugų);

  2) Asmens kodas (arba tiksli gimimo data, jei asmuo dar neturi suteikto asmens kodo);

  3) Kontaktinė informacija (telefono nr., elektroninio pašto adresas);

  4) Dėl kokių konsulinių paslaugų norima kreiptis;

  5) Pageidaujama priėmimo diena ir laikas.

  Detalią informaciją apie konsulines paslaugas, dokumentų sąrašus ir išsamią informaciją, kurią būtina žinoti kreipiantis dėl konsulinių paslaugų, rasite Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Čikagoje internetinėje svetainėje: http://chicago.mfa.lt

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  calgary-70848_1280.jpg

  Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę ir prieinamumą Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje rengia išvažiuojamąsias konsulinių paslaugų teikimo misijas 2020 metų liepos mėnesį į Edmontoną ir Kalgarį.

  Atsižvelgdama į tai, kad 2020 m. gegužės 15 d. Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos užsienio reikalų ministrai pasirašė tarpusavio Supratimo memorandumą dėl kelionių tarp Lietuvos, Estijos ir Latvijos apribojimų žemės, geležinkelio, oro ir jūrų transportu panaikinimo ir bendradarbiavimo COVID-19 krizės metu, užsienio reikalų ministerija pakeitė kelionių rekomendacijas į Latvijos Respubliką ir Estijos Respubliką, nustatydama rekomendacijos lygį „Rekomenduojama imtis atsargos priemonių”.

  newspNSzCZ.jpg

  Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele 2020 m. vasario 28 dieną (penktadienį)  ir kovo 1 dieną (sekmadienį) organizuoja konsulinę misiją į Portlandą, Oregono valstiją, kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.

  8535203298_4bf08b1a2f_k.jpg

  2019 m. gruodžio 7 d., šeštadienį, 9-17 val. Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke rengia konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją Bostono mieste, Masačusetso Valstija, JAV.

  Siekiant Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje, sudaryti kuo geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, 2019 m. gruodžio 2-6 d. organizuojama konsulinė misija į Peterborough.

  monaghan.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Airijoje gyvenančių Lietuvos Respublikos piliečių pageidavimus, 2019 m. gruodžio 7 d. organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Airijos miestą Monaganą.