TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Gruodžio 7 d. vyks konsulinė misija Bostone, JAV Masačusetso valstijoje

Sukurta: 2019.11.20 / Atnaujinta: 2019.11.20 07:28 Šalis ar teritorija Jungtinės Amerikos Valstijos
  Gruodžio 7 d. vyks konsulinė misija Bostone, JAV Masačusetso valstijoje

  2019 m. gruodžio 7 d., šeštadienį, 9-17 val. Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke rengia konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją Bostono mieste, Masačusetso valstija, JAV.

  Bostone aptarnavimas vyks Pietų Bostono Lietuvių Piliečių Klube, adresu 368 W Broadway (2-as aukštas), Bostonas, Masačusetsas 02127.

  Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje ir dėl gyvenamosios vietos deklaravimo, bus išduodamos pažymos, patvirtinančios, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietovėje (pažymos „Sodrai“). Taip pat bus priimami prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės atkūrimo.

  Prašome užsiregistruoti dėl konsulinių paslaugų el. paštu konsuline.misija.ny@urm.lt iki gruodžio  3 d., o kilus klausimams skambinti į Lietuvos Respublikos generalinį konsulatą Niujorke tel.: + 1 212 354 7840.

  Registruojantis prašome pateikti šią informaciją:

  Vardas ir pavardė - tiksliai kaip LR pase + nauja pavardė, jei skirtinga nei LR pase (parašykite visus šeimos narius, kuriems reikia konsulinių paslaugų);
  Asmens kodas (arba tiksli gimimo data, jei žmogus dar neturi suteikto asmens kodo);
  Kontaktinė informacija (telefono nr., elektroninio pašto adresas);
  Dėl kokių konsulinių paslaugų norima kreiptis;
  Pageidaujamas laikas.

  Detalią informaciją apie konsulinę misiją rasite Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Niujorke svetainėje: https://ny.mfa.lt (prie skilties „Konsulinė informacija“ – „Konsulinės misijos“)

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  portadown.jpg

  Nuo 2020 m. rugsėjo 27 d. (sekmadienio) iki 2020 m. rugsėjo 30 d. (trečiadienio) Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje teiks konsulines paslaugas Portadown, Šiaurės Airijoje.

  edinburgas.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje kartu su išorės paslaugų teikėju, VFS Global, nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. organizuoja konsulinių paslaugų teikimą Edinburge, Škotijoje.

  spain_almeria.jpg

  Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų rugsėjo 22-23 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją. Pirmenybė bus teikiama dokumentų išdavimui naujagimiams bei piliečiams, kurių asmens tapatybės dokumento galiojimo laikas jau yra pasibaigęs ar iki galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėnesiai.

  calgary-70848_1280.jpg

  Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę ir prieinamumą Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje rengia išvažiuojamąsias konsulinių paslaugų teikimo misijas 2020 metų liepos mėnesį į Edmontoną ir Kalgarį.

  Atsižvelgdama į tai, kad 2020 m. gegužės 15 d. Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos užsienio reikalų ministrai pasirašė tarpusavio Supratimo memorandumą dėl kelionių tarp Lietuvos, Estijos ir Latvijos apribojimų žemės, geležinkelio, oro ir jūrų transportu panaikinimo ir bendradarbiavimo COVID-19 krizės metu, užsienio reikalų ministerija pakeitė kelionių rekomendacijas į Latvijos Respubliką ir Estijos Respubliką, nustatydama rekomendacijos lygį „Rekomenduojama imtis atsargos priemonių”.

  newspNSzCZ.jpg

  Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele 2020 m. vasario 28 dieną (penktadienį)  ir kovo 1 dieną (sekmadienį) organizuoja konsulinę misiją į Portlandą, Oregono valstiją, kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.