TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Konsulinė misija Toronte

Sukurta: 2020.01.27 / Atnaujinta: 2020.01.27 10:03 Šalis ar teritorija Kanada
  Konsulinė misija Toronte

  Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę ir prieinamumą Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje 2020 metų vasario 7-8 dienomis rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją  į Torontą. Misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai ir dokumentai dėl pasų keitimo ir išdavimo, dėl LR pilietybės atkūrimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, dokumentų legalizavimo bei teikiamos kitos konsulinės paslaugos.

  Piliečių priėmimas vyks vasario 7 (penktadienį) - 8 (šeštadienį) dienomis TORONTE, Prisikėlimo parapijos patalpose, adresu 1 Resurrection Road, Toronto, ON M9A 5G.

  Dėl konsulinių paslaugų maloniai prašome registruotis iš anksto el. paštu consul.ca@mfa.lt ir nurodyti:

  1.                   Jūsų vardą, pavardę ir telefono numerį;

  2.                   Asmens kodą arba gimimo datą;

  3.                   Kokios konsulinės paslaugos pageidaujate.

  Jus asmeniškai informuosime atskiru elektroniniu laišku apie numatytą Jūsų priėmimui skirtą konkretų laiką. Atkreipiame dėmesį, kad konsulinės misijos metu bus priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys. Informacija dėl dokumentų, reikalingų konkretiems konsuliniams veiksmams atlikti, yra paskelbta LR ambasados Kanadoje interneto svetainės konsulinės informacijos skyriuje.

   

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Balandžio 1 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybei priėmus sprendimą griežtinti atvykimo į Lietuvą tvarką, nuo balandžio 4 dienos pagalba piliečiams grįžti į Lietuvą bus teikiama tik išimtiniais atvejais.

  8bergenas3.jpg

  2020 m. vasario 29 - kovo 1 d. Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijoje organizuoja konsulinę misiją Bergene.

  58.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Belgijos Karalystėje 2020 m. kovo 12 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Liuksemburgo Didžiąją Hercogystę, Liuksemburgo miestą.

  miunchenas.jpg

  Siekdama sudaryti palankesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Vokietijos dalyje, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos ambasada Vokietijoje  kovo mėn. 6 - 7 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Miuncheną.

  korkas.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Airijoje, pageidavimą, kovo mėn. 7 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Korką.

  almerija.jpg

  Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų kovo 4 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją.  Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto konsulate Valensijoje asmeniškai užsiregistravusiems piliečiams.