TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Bergene, Norvegija

Sukurta: 2020.02.19 / Atnaujinta: 2020.02.20 09:20 Šalis ar teritorija Norvegija
  Konsulinės paslaugos bus teikiamos Bergene, Norvegija

  2020 m. vasario 29 - kovo 1 d. Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijoje organizuoja konsulinę misiją Bergene, Christies gate 16, 5015 Bergen, Hordaland (lituanistinės mokyklos „Abėcėlė“ patalpose).

  Dokumentų priėmimas vyks:

  Vasario 29 d. (šeštadienis) 9.00 - 12.30 val. ir 13.00-17.00;

  Kovo 1 d. (sekmadienis) 9.00 - 12.30 val. ir 13.00-17.00.

  Konsulinės misijos metu bus priimami piliečių prašymai ir dokumentai dėl asmens tapatybės kortelės ir (ar) paso keitimo/išdavimo, dėl Norvegijoje gimusio vaiko ar sudarytos santuokos/ištuokos įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, Asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo, įvairioms konsulinėms pažymoms gauti, pateikti dokumentus įgijus Norvegijos pilietybę, santuokos registravimui ambasadoje bei gauti kitas konsulines paslaugas.

  Dokumentų priėmimui misijos metu prašome registruotis iki vasario 25 d. telefonais 22 12 92 03, 22 12 92 07  arba el. paštu: sigitas.cirtautas@urm.lt arba migle.macijauskaite-vileikiene@urm.lt.

  Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, išvardinkite kokių paslaugų ir dėl kelių asmenų kreipsitės, nurodykite telefono Nr. ir el. pašto adresą. Žinutėje prašome nurodyti, kad kreipiatės dėl konsulinės misijos Bergene. Gavus jūsų žinutę, jums bus paskirtas priėmimo laikas. Atkreipiame dėmesį, kad konsulines paslaugas bus galima gauti ir be išankstinės registracijos, tačiau tik tuo atveju, jei joms atlikti liks laiko, ir tik po to, kai konsulinės paslaugos bus suteiktos iš anksto užsiregistravusiems LR piliečiams.

  Platesnę informaciją apie būtinus atsinešti dokumentus, konsulinį mokestį ir pan. rasite Lietuvos Respublikos ambasados Norvegijos Karalystėje interneto svetainėje arba teiraukitės aukščiau nurodytais telefonais ar elektroniniu paštu.

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  58.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Belgijos Karalystėje 2020 m. kovo 12 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Liuksemburgo Didžiąją Hercogystę, Liuksemburgo miestą.

  miunchenas.jpg

  Siekdama sudaryti palankesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Vokietijos dalyje, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos ambasada Vokietijoje  kovo mėn. 6 - 7 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Miuncheną.

  korkas.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Airijoje, pageidavimą, kovo mėn. 7 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Korką.

  almerija.jpg

  Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų kovo 4 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją.  Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto konsulate Valensijoje asmeniškai užsiregistravusiems piliečiams.

  tenerife.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijos Karalystėje 2020 m. kovo 27-28 dienomis rengia konsulinę misiją į Tenerifę. Konsulinės misijos metu piliečiai turės galimybę pateikti dokumentus dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaravimo, konsulinės registracijos.

  newspNSzCZ.jpg

  Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele 2020 m. vasario 28 dieną (penktadienį)  ir kovo 1 dieną (sekmadienį) organizuoja konsulinę misiją į Portlandą, Oregono valstiją, kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.