TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Organizuojama konsulinė misija Miunchene

Sukurta: 2020.02.12 / Atnaujinta: 2020.02.12 15:37 Šalis ar teritorija Vokietija
  Organizuojama konsulinė misija Miunchene

  Siekdama sudaryti palankesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Vokietijos dalyje, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos ambasada Vokietijoje  kovo mėn. 6 - 7 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Miuncheną.

  Dokumentai bus priimami:  kovo 6 d. nuo 10.00 iki 18.00 val.,  kovo 7 d. nuo 9.30 iki 17.00 val. adresu Haus des Deutschen Ostens, Am Lilienberg 5, 81669 München: 1 aukštas, patalpa Nr. 101, dalyvių skaičius ribotas.

  Ambasados konsuliniai pareigūnai priims prašymus dėl pasų keitimo ir išdavimo, Lietuvos pilietybės, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaracijas, pranešimus dėl Vokietijos pilietybės gavimo, prašymus registruoti santuoką ambasadoje, išankstinius prašymus išduoti asmens grįžimo dokumentą, pranešimus apie prarastus asmens dokumentus, prašymus dėl vardų, pavardžių keitimo ir dėl pažymų išdavimo.

  Dėl išankstinės registracijos priėmimui prašome rašyti elektroninį laišką į Lietuvos ambasadą Vokietijoje adresu: konsulat.de@mfa.lt

  Laiške būtina nurodyti asmens duomenis – vardą ir pavardę, gim.datą, gyvenamosios vietos adresą ir atvykimo tikslą – kokios konsulinės paslaugos reikės.

  Atkreipiame dėmesį, kad apmokėti už konsulines paslaugas būtina iš anksto (banko pavedimu). Konsulinis mokestis grynais pinigais nebus priimamas.

  Daugiau informacijos rasite Lietuvos Respublikos ambasados Vokietijoje interneto svetainėje.

   

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  8bergenas3.jpg

  2020 m. vasario 29 - kovo 1 d. Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijoje organizuoja konsulinę misiją Bergene.

  58.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Belgijos Karalystėje 2020 m. kovo 12 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Liuksemburgo Didžiąją Hercogystę, Liuksemburgo miestą.

  korkas.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Airijoje, pageidavimą, kovo mėn. 7 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Korką.

  almerija.jpg

  Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų kovo 4 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją.  Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto konsulate Valensijoje asmeniškai užsiregistravusiems piliečiams.

  tenerife.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijos Karalystėje 2020 m. kovo 27-28 dienomis rengia konsulinę misiją į Tenerifę. Konsulinės misijos metu piliečiai turės galimybę pateikti dokumentus dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaravimo, konsulinės registracijos.

  newspNSzCZ.jpg

  Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele 2020 m. vasario 28 dieną (penktadienį)  ir kovo 1 dieną (sekmadienį) organizuoja konsulinę misiją į Portlandą, Oregono valstiją, kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.