TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Organizuojamos konsulinės misijos į Edmontoną ir Kalgarį

Sukurta: 2020.06.09 / Atnaujinta: 2020.06.12 07:43 Šalis ar teritorija Kanada
  Organizuojamos konsulinės misijos į Edmontoną ir Kalgarį

  Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę ir prieinamumą Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje rengia išvažiuojamąsias konsulinių paslaugų teikimo misijas 2020 metų liepos mėnesį į Edmontoną ir Kalgarį.

  Misijų metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai ir dokumentai dėl pasų keitimo ir išdavimo, prašymų ir dokumentų dėl LR pilietybės atkūrimo priėmimas, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, dokumentų legalizavimas bei kitos LR ambasados patarėjos Kristinos Seniavskienės suteikiamos konsulinės paslaugos.

   

  Konsulinės misijos vyks:

   

  Liepos 15 (trečiadienį), 16 (ketvirtadienį)  ir 17 (penktadienį) dienomis EDMONTONE

      Lietuvių namuose ( Lithuanian Hall), adresu 11629-83 street, Edmonton, AB T5B 2Y7

   Liepos 18 (šeštadienį) -19 (sekmadienį) dienomis KALGARYJE

      Adresu 923, 13th. avenue S.W. Calgary AB T2R 0L3

  Dėl konsulinių paslaugų maloniai prašome registruotis iš anksto el. paštu consul.ca@mfa.lt ir nurodyti:

  1.                   Jūsų vardą, pavardę ir telefono numerį

  2.                   Asmens kodą arba gimimo datą

  3.                   Kokios konsulinės paslaugos pageidaujate

  4.                   Nurodyti miestą (Edmontonas ar Kalgaris), kuriame konsulinė paslauga bus teikiama

  Jus asmeniškai informuosime atskiru elektroniniu laišku apie numatytą Jūsų priėmimui skirtą konkretų laiką. Atkreipiame dėmesį, kad konsulinės misijos metu bus priimami tik iš anksto užsiregistravę asmenys. Informacija dėl dokumentų, reikalingų konkretiems konsuliniams veiksmams atlikti, yra paskelbta ambasados internetiniame puslapyje, KONSULINĖS INFORMACIJOS grafoje.

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Atsižvelgdama į tai, kad 2020 m. gegužės 15 d. Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos užsienio reikalų ministrai pasirašė tarpusavio Supratimo memorandumą dėl kelionių tarp Lietuvos, Estijos ir Latvijos apribojimų žemės, geležinkelio, oro ir jūrų transportu panaikinimo ir bendradarbiavimo COVID-19 krizės metu, užsienio reikalų ministerija pakeitė kelionių rekomendacijas į Latvijos Respubliką ir Estijos Respubliką, nustatydama rekomendacijos lygį „Rekomenduojama imtis atsargos priemonių”.

  newspNSzCZ.jpg

  Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele 2020 m. vasario 28 dieną (penktadienį)  ir kovo 1 dieną (sekmadienį) organizuoja konsulinę misiją į Portlandą, Oregono valstiją, kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.

  8535203298_4bf08b1a2f_k.jpg

  2019 m. gruodžio 7 d., šeštadienį, 9-17 val. Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke rengia konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją Bostono mieste, Masačusetso Valstija, JAV.

  Siekiant Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje, sudaryti kuo geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, 2019 m. gruodžio 2-6 d. organizuojama konsulinė misija į Peterborough.

  monaghan.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Airijoje gyvenančių Lietuvos Respublikos piliečių pageidavimus, 2019 m. gruodžio 7 d. organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Airijos miestą Monaganą.

  reikjavikas.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos konsuliniu departamentu šių metų gruodžio 2-3 dienomis organizuoja konsulinę misiją Islandijoje, Reikjaviko mieste.