TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Rengiama konsulinė misija į Montevidėjų

Sukurta: 2019.10.10 / Atnaujinta: 2019.10.11 07:56 Šalis ar teritorija Brazilija, Urugvajus
  Rengiama konsulinė misija į Montevidėjų

  2019 m. gruodžio 9-12 dienomis rengiama konsulinė misija į Montevidėjų (Urugvajus), kurios metu Urugvajuje gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams bus sudaryta galimybė pateikti prašymus dėl pasų keitimo ir išdavimo bei užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.

  Dėl išankstinės registracijos priėmimui konsulinės misijos metu kviečiame kreiptis į Lietuvos Respublikos generalinį konsulatą San Paule el. paštu [email protected]

  Tai jau penktoji išvažiuojamoji konsulinė misija į Urugvajų, kur gyvena 416 Lietuvos piliečių.

  Išvažiuojamųjų konsulinių misijų organizavimas tapo būtinu į Lietuvos pasą pradėjus įrašinėti asmens biometrinius duomenis. Konsuliniai pareigūnai vyksta į tuos regionus, kur yra didelės lietuvių bendruomenės ir kuriuose nėra Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos. Šiais metais iš viso suplanuota 40 konsulinių išvažiuojamųjų misijų.

  Konsulinę misiją Montevidėjuje organizuoja Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas San Paule kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos garbės konsulatu Montevidėjuje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Praha.jpg

  Nuo š. m. rugsėjo 1 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Vienoje centralizavus konsulines paslaugas ir siekiant pagerinti konsulinių paslaugų prieinamumą Lietuvos Respublikos piliečiams, gyvenantiems Čekijos Respublikoje, Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje organizuoja konsulinę misiją į Prahą.

  Sydney.jpg

  2019 m. lapkričio 8–11 dienomis Lietuvos Respublikos ambasada Japonijoje rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Sidnėjų (Australija).

  oklandas.jpg

  2019 m. lapkričio 6 dieną Lietuvos Respublikos ambasada Japonijoje rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Oklendą (Naujoji Zelandija).

  Almerija.jpg

  Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje praneša, kad šių metų spalio 23 d. organizuojama konsulinė misija į Almeriją, kurios metu bus teikiamos konsulinės paslaugos.

  denver3.jpg

  2019 m. spalio 18-19 dienomis (penktadienį ir šeštadienį) Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Čikagoje rengia konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją Denveryje, Kolorado valstijoje.

  Konsulinis aptarnavimas vyks adresu: 4189 W 97th Ct., Westminster, CO 80031.

  almeria_city.jpg

  Būtina išankstinė registracija telefonu +34963816291 ar el. paštu [email protected]