TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Rengiama konsulinė misija į Montevidėjų

Sukurta: 2019.10.10 / Atnaujinta: 2019.10.11 07:56 Šalis ar teritorija Brazilija, Urugvajus
  Rengiama konsulinė misija į Montevidėjų

  2019 m. gruodžio 9-12 dienomis rengiama konsulinė misija į Montevidėjų (Urugvajus), kurios metu Urugvajuje gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams bus sudaryta galimybė pateikti prašymus dėl pasų keitimo ir išdavimo bei užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.

  Dėl išankstinės registracijos priėmimui konsulinės misijos metu kviečiame kreiptis į Lietuvos Respublikos generalinį konsulatą San Paule el. paštu kons.br@mfa.lt

  Tai jau penktoji išvažiuojamoji konsulinė misija į Urugvajų, kur gyvena 416 Lietuvos piliečių.

  Išvažiuojamųjų konsulinių misijų organizavimas tapo būtinu į Lietuvos pasą pradėjus įrašinėti asmens biometrinius duomenis. Konsuliniai pareigūnai vyksta į tuos regionus, kur yra didelės lietuvių bendruomenės ir kuriuose nėra Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos. Šiais metais iš viso suplanuota 40 konsulinių išvažiuojamųjų misijų.

  Konsulinę misiją Montevidėjuje organizuoja Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas San Paule kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos garbės konsulatu Montevidėjuje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  portadown.jpg

  Nuo 2020 m. rugsėjo 27 d. (sekmadienio) iki 2020 m. rugsėjo 30 d. (trečiadienio) Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje teiks konsulines paslaugas Portadown, Šiaurės Airijoje.

  edinburgas.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje kartu su išorės paslaugų teikėju, VFS Global, nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. organizuoja konsulinių paslaugų teikimą Edinburge, Škotijoje.

  Siekiant Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje, sudaryti kuo geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, 2019 m. gruodžio 2-6 d. organizuojama konsulinė misija į Peterborough.