TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Rengiama konsulinė misija į Portlandą, JAV Oregono valstiją

Sukurta: 2020.01.24 / Atnaujinta: 2020.01.24 10:03 Šalis ar teritorija Jungtinės Amerikos Valstijos
  Rengiama konsulinė misija į Portlandą, JAV Oregono valstiją

  Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele 2020 m. vasario 28 dieną (penktadienį)  ir kovo 1 dieną (sekmadienį) organizuoja konsulinę misiją į Portlandą, Oregono valstiją, kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.

  Konsulinis aptarnavimas vyks adresu 3744 NW 19th Cir, Camas, WA 98607, būtina išankstinė registracija.

  Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, vaikų gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išvykimo iš Lietuvos Respublikos deklaravimo, bus išduodamos pažymos, patvirtinančios, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietoje (pažymos „Sodrai”),  taip pat bus priimami prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės.

  Prašome iki vasario 14 dienos užsiregistruoti el. paštu kons.losandzelas@urm.lt ir atsiųsti užpildytą registracijos anketą. Gavę Jūsų prašymą, informuosime apie paskirtą priėmimo laiką ir reikalingų dokumentų sąrašą.

  Atkreipiame dėmesį, kad detali informacija apie teikiamas konsulines paslaugas, reikalingus dokumentus, konsulinius mokesčius skelbiama Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Los Andžele svetainėje bei tel. (424)465-9901.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  portadown.jpg

  Nuo 2020 m. rugsėjo 27 d. (sekmadienio) iki 2020 m. rugsėjo 30 d. (trečiadienio) Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje teiks konsulines paslaugas Portadown, Šiaurės Airijoje.

  edinburgas.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje kartu su išorės paslaugų teikėju, VFS Global, nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. organizuoja konsulinių paslaugų teikimą Edinburge, Škotijoje.

  spain_almeria.jpg

  Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų rugsėjo 22-23 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją. Pirmenybė bus teikiama dokumentų išdavimui naujagimiams bei piliečiams, kurių asmens tapatybės dokumento galiojimo laikas jau yra pasibaigęs ar iki galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėnesiai.

  calgary-70848_1280.jpg

  Siekdama gerinti konsulinių paslaugų teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams kokybę ir prieinamumą Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje rengia išvažiuojamąsias konsulinių paslaugų teikimo misijas 2020 metų liepos mėnesį į Edmontoną ir Kalgarį.

  Atsižvelgdama į tai, kad 2020 m. gegužės 15 d. Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos užsienio reikalų ministrai pasirašė tarpusavio Supratimo memorandumą dėl kelionių tarp Lietuvos, Estijos ir Latvijos apribojimų žemės, geležinkelio, oro ir jūrų transportu panaikinimo ir bendradarbiavimo COVID-19 krizės metu, užsienio reikalų ministerija pakeitė kelionių rekomendacijas į Latvijos Respubliką ir Estijos Respubliką, nustatydama rekomendacijos lygį „Rekomenduojama imtis atsargos priemonių”.

  8535203298_4bf08b1a2f_k.jpg

  2019 m. gruodžio 7 d., šeštadienį, 9-17 val. Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke rengia konsulinių pareigūnų išvykstamąją misiją Bostono mieste, Masačusetso Valstija, JAV.