TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Rengiama konsulinė misija į Portlandą, JAV Oregono valstiją

Sukurta: 2020.01.24 / Atnaujinta: 2020.01.24 10:03 Šalis ar teritorija Jungtinės Amerikos Valstijos
  Rengiama konsulinė misija į Portlandą, JAV Oregono valstiją

  Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Los Andžele 2020 m. vasario 28 dieną (penktadienį)  ir kovo 1 dieną (sekmadienį) organizuoja konsulinę misiją į Portlandą, Oregono valstiją, kurios metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis.

  Konsulinis aptarnavimas vyks adresu 3744 NW 19th Cir, Camas, WA 98607, būtina išankstinė registracija.

  Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, vaikų gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išvykimo iš Lietuvos Respublikos deklaravimo, bus išduodamos pažymos, patvirtinančios, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietoje (pažymos „Sodrai”),  taip pat bus priimami prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės.

  Prašome iki vasario 14 dienos užsiregistruoti el. paštu kons.losandzelas@urm.lt ir atsiųsti užpildytą registracijos anketą. Gavę Jūsų prašymą, informuosime apie paskirtą priėmimo laiką ir reikalingų dokumentų sąrašą.

  Atkreipiame dėmesį, kad detali informacija apie teikiamas konsulines paslaugas, reikalingus dokumentus, konsulinius mokesčius skelbiama Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Los Andžele svetainėje bei tel. (424)465-9901.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Balandžio 1 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybei priėmus sprendimą griežtinti atvykimo į Lietuvą tvarką, nuo balandžio 4 dienos pagalba piliečiams grįžti į Lietuvą bus teikiama tik išimtiniais atvejais.

  8bergenas3.jpg

  2020 m. vasario 29 - kovo 1 d. Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijoje organizuoja konsulinę misiją Bergene.

  58.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Belgijos Karalystėje 2020 m. kovo 12 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Liuksemburgo Didžiąją Hercogystę, Liuksemburgo miestą.

  miunchenas.jpg

  Siekdama sudaryti palankesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Vokietijos dalyje, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos ambasada Vokietijoje  kovo mėn. 6 - 7 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Miuncheną.

  korkas.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Airijoje, pageidavimą, kovo mėn. 7 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Korką.

  almerija.jpg

  Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų kovo 4 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją.  Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto konsulate Valensijoje asmeniškai užsiregistravusiems piliečiams.