TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Spalio 26 d. konsulinė misija Golvėjuje

Sukurta: 2019.10.02 / Atnaujinta: 2019.10.02 09:24 Šalis ar teritorija Airija
  Spalio 26 d. konsulinė misija Golvėjuje

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Airijoje, pageidavimą, rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Golvėjų.

  Konsulinės misijos metu Lietuvos piliečiai turės galimybę Golvėjuje pateikti prašymus dėl šių konsulinių paslaugų: Lietuvos Respublikos paso, asmens tapatybės kortelės išdavimo ar keitimo, notarinių veiksmų, civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą, konsulinių pažymų ir kt.). Detalią informaciją apie konsulines paslaugas rasite ambasados interneto svetainėje: https://ie.mfa.lt/.

  Konsulinės misijos laikas: spalio 26 d. nuo 9.00 val. iki 13.00 val.

  Konsulinės misijos vieta: Menlo Park Hotel & Conference Centre, Terryland, Headford Road, Galway. Piliečių priėmimo vieta viešbutyje: „Francis Room“.

  Konsulinės misijos metu bus priimami tik iš anksto užsiregistravę piliečiai individualiai paskirtu priėmimo laiku.

  Registracija vyks iki š.m. spalio 20 d. el. paštu: konsulinis.ie1@urm.lt

  Registruojantis el. paštu prašome nurodyti savo vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir konsulinę paslaugą, kurią pageidaujate gauti. El. laiško Subject eilutėje maloniai prašome nurodyti: MISIJA GALWAY.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  8bergenas3.jpg

  2020 m. vasario 29 - kovo 1 d. Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijoje organizuoja konsulinę misiją Bergene.

  58.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Belgijos Karalystėje 2020 m. kovo 12 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Liuksemburgo Didžiąją Hercogystę, Liuksemburgo miestą.

  miunchenas.jpg

  Siekdama sudaryti palankesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Vokietijos dalyje, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos ambasada Vokietijoje  kovo mėn. 6 - 7 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Miuncheną.

  korkas.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos piliečių, gyvenančių Airijoje, pageidavimą, kovo mėn. 7 d. rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją į Korką.

  almerija.jpg

  Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų kovo 4 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją.  Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto konsulate Valensijoje asmeniškai užsiregistravusiems piliečiams.

  tenerife.jpg

  Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijos Karalystėje 2020 m. kovo 27-28 dienomis rengia konsulinę misiją į Tenerifę. Konsulinės misijos metu piliečiai turės galimybę pateikti dokumentus dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaravimo, konsulinės registracijos.