TODO URM konsuline informacija

Konsulinė pagalba 24/7 +370 706 52444

Vidaus saugumo fondo lėšomis surengtas pirmasis naujo projekto Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių darbuotojų mokomasis seminaras

Sukurta: 2019.05.07 / Atnaujinta: 2019.05.08 14:22
  Vidaus saugumo fondo lėšomis surengtas pirmasis naujo projekto Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių darbuotojų mokomasis seminaras

  2019 m. balandžio 29-30 d. ir gegužės 6-7 d. Birštone vyko Specialiąją tranzito schemą įgyvendinančių Užsienio reikalų ministerijos, Lietuvos Respublikos ambasados Rusijos Federacijoje, generalinių konsulatų Kaliningrade ir Sankt Peterburge darbuotojų mokomasis seminaras tema „Atsparumo stresui didinimo įrankiai. Konfliktinių situacijų sprendimų priėmimo algoritmai. Specialiosios tranzito schemos aktualijos“.

  Mokymų metu dalyviams buvo suteiktos žinios apie emocinės bei fizinės savijautos dėsningumus,  gebėjimą įžvelgti būsimą konfliktą ir jį suvaldyti, valdyti savo emocijas ir stresą konfliktų metu. Žinių įsisavinimui buvo atliekamos įvairios užduotys, interaktyvūs testai, vyko aktyvūs temų aptarimai ir diskusijos.

  Darbuotojai taip pat susipažino su Vidaus saugumo fondo Specialiosios tranzito schemos finansavimo ir perspektyva, Europos Sąjungos vizų politikos aktualijomis, galiojančiais Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos kelionės dokumentais. Seminaro metu buvo skirta laiko aptarti aktualius kasdieninėje veikloje kylančius klausimus.

  Šis seminaras buvo organizuotas, pradėjus įgyvendinti Vidus saugumo fondo lėšomis finansuojamą projektą „STS darbuotojų mokymas, II etapas“. Per projekto įgyvendinimo laikotarpį - 2019-2020 metus planuojami ketveri tokio pobūdžio mokymai, o taip pat numatyti seminarai finansų, darbo teisės, viešųjų pirkimų, žmogiškųjų išteklių valdymo, personalo administravimo temomis, informacinių technologijų sistemų naudojimo bei jų administravimo, užsienio kalbų kursai.

  Seminarą vedė įmonės „Įgūdžių laboratorija“ konsultantas, Vidaus reikalų ministerijos ir Užsienio reikalų ministerijos darbuotojai.