Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos Konsuline pagalba nelaimės atveju tel nr visa parą
BDAR

Su naujos kartos asmens tapatybės kortele – greitos ir patogios konsulinių paslaugų alternatyvos

sukurta: 2024.06.04 / atnaujinta: 2024-06-27 11:55
Image

Užsienyje gyvenantiems Lietuvos piliečiams, turintiems naujos kartos asmens tapatybės kortelę, išduotą po 2021-08-12, arba kitas elektroninės atpažinties priemones, dauguma konsulinių paslaugų alternatyvų pasiekiamos elektroninėje erdvėje.

Norint deklaruoti gyvenamąją vietą išvykus iš Lietuvos Respublikos, paskelbti prarastą dokumentą negaliojančiu, gauti (ne)teistumo pažymą, įtraukti civilinės būklės aktus (santuokos, gimimo, ištuokos, mirties) į apskaitą, užsakyti civilinės būklės akto irašo išrašą, nebūtina registruotis vizitui ir vykti į konsulinę įstaigą – pakanka turėti elektroninės atpažinties priemonę ir prisijungus prie portalo “Elektroniniai valdžios vartai” bei patvirtinus asmens tapatybę, suteikiama galimybė užsakyti šias ir kitas elektronines paslaugas bei reikalingus dokumentus.

Taupykite savo laiką ir lėšas – junkitės prie elektroninių paslaugų portalo ir gaukite e-paslaugas internetu. Su naujos kartos asmens tapatybės kortele ir į mobilųjį įrenginį su NFC technologija atsisiųsta programėle mCard LTU (AppStore arba GooglePlay) gauti konsulines paslaugas paprasta:

Susijusios naujienos

Dėmesio! Dėl atliekamų pastato remonto darbų š.m. liepos 26 d. dokumentai legalizavimui nebus priimami ir nebus atliekamas jų išdavimas.