Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos Konsuline pagalba nelaimės atveju tel nr visa parą
BDAR

Užsienio reikalų ministerijos programėlė „Keliauk saugiai“ pristatoma parodoje ADVENTUR 2024

sukurta: 2024.01.22 / atnaujinta: 2024-03-29 15:13
Image

Sausio 26-28 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykstančioje tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2024 Lietuvos užsienio reikalų ministerija pristatys mobiliąją programėlę „Keliauk saugiai“.

Mobiliojoje programėlėje, o taip pat ir ministerijos konsulinės informacijos interneto svetainėje skelbiama į užsienio šalis keliaujantiems ar jose gyvenantiems Lietuvos piliečiams aktuali informacija: aktualios kelionių rekomendacijos konkrečiai šaliai, įvažiavimo į šalis ir keliavimo jose ypatumai, reikalavimai kelionių dokumentams, išsami informacija apie vizas, Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų kontaktai, informacija apie užsienyje teikiamas konsulines paslaugas, nuorodos, kur kreiptis konsulinės pagalbos įvykus nelaimei bei įspėjimai apie krizes su naujausia informacija ir patarimais. Dar viena svarbi ir naudinga Keliauk saugiai funkcija, tai - kelionės registracija. Užregistravusieji kelionę į tam tikrą šalį gauna pranešimus apie kelionių rekomendacijos atnaujinimą ar apie esamą ar tikėtiną krizinę situaciją.

Planuojantiems kelionę į užsienį yra labai naudinga susipažinti su Užsienio reikalų ministerijos skelbiamomis kelionių rekomendacijomis, atvykimo į užsienio valstybę sąlygomis, galinčiomis turėti įtakos keliaujančiųjų planams ir kelionės saugumui. Programėlės naudotojams taip pat yra galimybė užsisakyti automatinius priminimus, kurie siunčiami atnaujinus atitinkamos šalies įspėjimo lygį ar kelionių rekomendacijas. Mobilioji programėlė yra pritaikyta Android ir iOS programinę įrangą turintiems mobiliesiems įrenginiams.

Kviečiame visus atsisiųsti ir artimiau susipažinti su programėle Keliauk saugiai" bei laukiame apsilankant mūsų stende, kuriame programėlės turėtojai galės dalyvauti loterijoje ir laimėti lagaminą kitai savo kelionei.