Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Naujienos

2018 m. lapkričio 6-9 d. Karakase (Venesueloje) vyks konsulinė misija

Sukurta: 2018.09.25 / Atnaujinta: 2020.10.16 17:20 Šalis ar teritorija: Venesuela
Image

2018 m. lapkričio 6-9 dienomis rengiama Lietuvos konsulinių pareigūnų išvažiuojamoji misija į Venesuelos Bolivaro Respublikos sostinę Karakasą.

Lietuvos konsulinė misija į Venesuelą organizuojama pirmą kartą. Misijos metu bus atliekamos konsulinės funkcijos Venesueloje gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams – priimami prašymai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaracijos. Lietuvių kilmės asmenys turės galimybę pateikti prašymus dėl Lietuvos Respublikos pilietybės atkūrimo.

Venesueloje gyvenantys Lietuvos piliečiai ir lietuvių kilmės asmenys, planuojantys vykti studijuoti, dirbti ar gyventi į Lietuvą, konsulinės misijos metu turės galimybę gauti aktualią informaciją atvykimo į šalį ir gyvenimo Lietuvoje klausimais. Konsuliniai pareigūnai bus pasirengę konsultuoti Lietuvos pilietybės atkūrimo klausimais.

Dėl išankstinės registracijos priėmimui konsulinės misijos metu prašome iki spalio 19 d. kreiptis į Lietuvos generalinį konsulatą San Paule el. paštu

Konsulinė misija vyks Vokietijos ambasados Karakase patalpose. Konsulinę misiją Venesueloje, Karakase organizuoja Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos generaliniu konsulatu San Paule.