Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Informacija ir rekomendacijos Lietuvos Respublikos piliečiams dėl situacijos Ukrainoje. Sužinok daugiau

Naujienos

Birželio 8 dieną rengiama konsulinė misija į Tenerifę

Sukurta: 2022.05.05 / Atnaujinta: 2022.05.05 10:31
Image

Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijos Karalystėje šių metų birželio 8 dieną rengia konsulinę misiją į Tenerifę. Misija vyks Lietuvos Respublikos garbės konsulato patalpose adresu: Avenida Chayofita 18, oficina número 8, Centro Comercial Parque Santiago 6. Arona. CP 38650, Tenerifė.

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos, mirties) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išrašų iš Civilinės būklės aktų registro išdavimo, konsulinių pažymų išdavimo, dokumentų iš Lietuvos institucijų pareikalavimo, gyvenamosios vietos deklaravimo, konsulinės registracijos.

Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto užsiregistravusiems piliečiams el. paštu . Registruojantis prašome prisistatyti ir nurodyti konsulinę paslaugą, dėl kurios kreipiatės.

Ambasada kiekvienam suinteresuotajam individualiai patvirtins registraciją misijoje, nurodys priėmimo laiką ir konsulinio mokesčio sumą, kurią reikės pervesti į Ambasados bako sąskaitą:

Gavėjo bankas – BBVA (BANCO BILBAO VIZCAYA ARGENTARIA)
Sąskaita: ES2201824031210291507248
Banko BIC/SWIFT kodas: BBVAESMMXXX

Detalią informaciją apie konsulines paslaugas rasite Lietuvos Respublikos ambasados Ispanijos Karalystėje internetinėje svetainėje: http://es.mfa.lt/.

Atvykus į misiją, maloniai prašome laikytis šių priėmimo taisyklių:

  • atvykti Jums paskirtu tiksliu laiku. Jei atvyksite anksčiau, Jums gali tekti palaukti lauke, kol išeis prieš Jus užsiregistravęs asmuo;
  • į patalpas įeiti po vieną – galės įeiti tik tas asmuo, kuriam bus teikiama konsulinė paslauga (jei paslauga teikiama nepilnamečiui, jį turės lydėti tik vienas iš tėvų ar globėjų);
  • turėti savo rašymo priemonę;
  • neatvykti, jei jausite peršalimo simptomus. Jei mūsų darbuotojams kiltų abejonių dėl Jūsų sveikatos būklės - pamatuosime temperatūrą; nustačius pakilusią temperatūrą, Jūsų priimti negalėsime.

Susijusios naujienos