Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU!  Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. keičiasi prašymų dėl LR pilietybės ir pranešimų apie kitos valstybės pilietybės įgijimą pateikimo tvarka. Daugiau informacijos rasite čia.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Bostone, Masačiusetso valstijoje (JAV) 2021 m. gruodžio 3 – 5 dienomis bus teikiamos konsulinės paslaugos

Sukurta: 2021.11.08 / Atnaujinta: 2021.11.15 07:49 Šalis ar teritorija: Jungtinės Amerikos Valstijos

2021 m. gruodžio 3-5  dienomis Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją Bostono mieste (Masačusetso Valstija, JAV).

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Pietų Bostono Lietuvių Piliečių Klube, adresu: 368 W Broadway (2-as aukštas), Bostonas, Masačusetsas 02127.

Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai dėl pasų išdavimo ir keitimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje ir dėl gyvenamosios vietos deklaravimo, bus išduodamos pažymos, patvirtinančios, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietovėje (pažymos „Sodrai“) ir teikiamos kitos konsulinės paslaugos LR piliečiams.

Prašome iki lapkričio 26 d. užsiregistruoti dėl konsulinių paslaugų el. paštu , o kilus klausimams - konsultuotis el. paštu

Atkreipiame dėmesį, kad konsulinis mokestis už konkrečią konsulinę paslaugą konsulinių misijų metu yra didinamas 50 procentų.

Detalią informaciją apie konsulinę misiją rasite Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Niujorke svetainėje (prie skilties „Konsulinė informacija“ – „Konsulinės misijos“).

Susijusios naujienos