Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos Konsuline pagalba nelaimės atveju tel nr visa parą
BDAR

Bostone, Masačiusetso valstijoje (JAV) 2021 m. gruodžio 3 – 5 dienomis bus teikiamos konsulinės paslaugos

sukurta: 2021.11.08 / atnaujinta: 2021-11-15 07:49 Šalis ar teritorija: Jungtinės Amerikos Valstijos

2021 m. gruodžio 3-5  dienomis Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją Bostono mieste (Masačusetso Valstija, JAV).

Konsulinės paslaugos bus teikiamos Pietų Bostono Lietuvių Piliečių Klube, adresu: 368 W Broadway (2-as aukštas), Bostonas, Masačusetsas 02127.

Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai dėl pasų išdavimo ir keitimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje ir dėl gyvenamosios vietos deklaravimo, bus išduodamos pažymos, patvirtinančios, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietovėje (pažymos „Sodrai“) ir teikiamos kitos konsulinės paslaugos LR piliečiams.

Prašome iki lapkričio 26 d. užsiregistruoti dėl konsulinių paslaugų el. paštu konsuline.misija.ny@urm.lt, o kilus klausimams - konsultuotis el. paštu kons.niujorkas@urm.lt.

Atkreipiame dėmesį, kad konsulinis mokestis už konkrečią konsulinę paslaugą konsulinių misijų metu yra didinamas 50 procentų.

Detalią informaciją apie konsulinę misiją rasite Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Niujorke svetainėje (prie skilties „Konsulinė informacija“ – „Konsulinės misijos“).

Susijusios naujienos

Dėmesio! Dėl atliekamų pastato remonto darbų š.m. liepos 26 d. dokumentai legalizavimui nebus priimami ir nebus atliekamas jų išdavimas.