Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos Konsuline pagalba nelaimės atveju tel nr visa parą
BDAR

Floridoje lapkričio 10 – 15 dienomis bus teikiamos konsulinės paslaugos

sukurta: 2021.10.07 / atnaujinta: 2021-11-10 08:33 Šalis ar teritorija: Jungtinės Amerikos Valstijos

2021 m. lapkričio 10-15  dienomis Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Niujorke rengia išvažiuojamąją konsulinę misiją Sent Pitersburgo mieste (Floridos Valstija), JAV.

Dokumentai bus priimami adresu 4880 46th Avenue North, St. Petersburg, 33714, JAV.

Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, gimimo) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje ir dėl gyvenamosios vietos deklaravimo, bus išduodamos pažymos, patvirtinančios, kad asmuo yra gyvas ir yra tam tikroje vietovėje (pažymos „Sodrai“), priimamos paraiškos dėl konsulinės registracijos. 

Detalią informaciją, kurią būtina pateikti registruojantis priėmimui konsulinės misijos metu, rasite Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Niujorke svetainėje: https://ny.mfa.lt (prie skilties „Konsulinė informacija“ – „Konsulinės misijos“)

Prašome užsiregistruoti dėl konsulinių paslaugų https://keliauk.urm.lt/consult-registration.

Kaip registruotis plačiau skaitykite čia.

Kitais klausimais (asmens grįžimo pažymėjimo, santuokos ar gimimo apskaitymo, konsulinių pažymų ar kitų konsulinių paslaugų) prašome registruotis ne vėliau kaip iki 2021 m. lapkričio 4 d. (ketvirtadienio) 19 val. Niujorko laiku šiuo el. paštu: konsuline.misija.ny@urm.lt.

SVARBU:

  • Konsulinis mokestis už konkrečią konsulinę paslaugą konsulinių misijų metu yra 50 proc. didesnis, nei įprastas (pvz. naujas pasas/asmens tapatybės kortelė kainuos 180 JAV dolerių, pasas/asmens tapatybės kortelė nepilnamečiam asmeniui – 90 JAV dolerių; mokesčiai už vaiko gimimo apskaitymą, santuokos apskaitymą, pavardės keitimą – 50 JAV doleriųir t.t.);
  • Reikės apmokėti pašto išlaidas už pagamintų asmens dokumentų ir kitų dokumentų, kurių nebus galima išduoti vietoje, siuntimą paštu 29.95 JAV doleriai;
  • Atsiskaitymas – Bankine kortele (Visa, MasterCard, American Express);
  • Nepamirškite atsinešti savo ir vaikų (jeigu turi) pasus/asmens tapatybės korteles, nuotraukas (jeigu kreipiatės dėl asmens dokumento ar asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo);
  • Visi turi atvykti asmeniškai, taip pat ir vaikai nuo 2 metų amžiaus;
  • Jeigu negalite atvykti misijos dieną ar registracijos metu siūlomu laiku, taip pat, jei turite klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu konsuline.misija.ny@urm.lt.

 

 

Susijusios naujienos