Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Informacija ir rekomendacijos Lietuvos Respublikos piliečiams dėl situacijos Ukrainoje. Sužinok daugiau

Naujienos

Gegužės 30-31 d. rengiama konsulinė misija į Reikjaviką (Islandija)

Sukurta: 2022.04.28 / Atnaujinta: 2022.05.04 07:36 Šalis ar teritorija: Islandija
Image

Siekdama sudaryti lengvesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Islandijoje, Lietuvos ambasada Danijoje gegužės 30-31 d. organizuoja konsulinę misiją į Islandiją. Konsulinė misija vyks New in Iceland informacijos centro patalpose, adresu Laugavegur 116, 101 Reykjavík.

Šios konsulinės misijos metu pirmenybė bus teikiama asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, reikalingų kelionėms, išdavimui: 

  • pasų ar asmens tapatybės kortelių keitimas, jei asmens dokumentas yra prarastas, nebegalioja arba iki jo galiojimo pabaigos liko ne daugiau nei 3 mėn.;
  • Islandijoje gimusių kūdikių gimimo apskaitymas Lietuvoje bei pirmojo paso išdavimas;
  • asmens grįžimo pažymėjimų išdavimas.

Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų maloniai prašome iš anksto registruotis Lietuvos Respublikos ambasadoje el. paštu

DĖMESIO! Konsulinių misijų metu atliekamiems konsuliniams veiksmams konsulinis mokestis didinamas 50 proc. 

Grynaisiais pinigais misijos metu nebus disponuojama. Ambasada kiekvienam suinteresuotajam individualiai elektroniniu paštu patvirtins registraciją misijoje ir atvykimo laiką bei nurodys konsulinės rinkliavos sumą, kurią reikės pervesti į ambasados sąskaitą Danske banke IBAN: DK5430004001757296, BIC/SWIFT: DABADKK (pavedimai turi būti atliekami Eurais). Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto atlikusiems bankinę perlaidą už norimą atlikti konsulinį veiksmą asmenims. 

Registracija bus vykdoma iki 2022 m. gegužės 15 d. Konsulinės misijos metu bus priimami tik iš anksto užsiregistravę piliečiai.

Daugiau informacijos rasite Lietuvos Respublikos ambasados Danijoje interneto svetainėje.

Susijusios naujienos