Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU! Nuo 2021 m. spalio 1 d. visi į Jungtinę Karalystę atvykstantys ES šalių piliečiai privalo turėti pasus. Su savo šalies asmens tapatybės kortele gali atvykti tik Jungtinėje Karalystėje gyvenantys ES piliečiai (turintys nuolatinio arba nenuolatinio (settled / pre-settled) gyventojo statusą). Informaciją dėl kelionėms į Jungtinę Karalystę tinkamų dokumentų galite rasti interneto svetainėse https://www.gov.uk/uk-border-control ir https://www.gov.uk/guidance/visiting-the-uk-after-brexit.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Gruodžio 9 d. rengiama konsulinė misija į Tenerifę

Sukurta: 2021.09.27 / Atnaujinta: 2021.10.07 14:12 Šalis ar teritorija: Ispanija

Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijos Karalystėje šių metų gruodžio 9 d. rengia konsulinę misiją į Tenerifę. Misija vyks Lietuvos Respublikos garbės konsulato patalpose adresu: Avda Bruselas, nº 16, Residencial Terrazas del Duque I, local B7, Costa Adeje, Tenerife.

Misijos metu bus priimami prašymai dėl pasų bei asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (gimimo, santuokos, ištuokos, mirties) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, išrašų iš Civilinės būklės aktų registro išdavimo, konsulinių pažymų išdavimo, dokumentų iš Lietuvos institucijų pareikalavimo, gyvenamosios vietos deklaravimo, konsulinės registracijos ir notarinių veiksmų atlikimo.

Kviečiame iš anksto registruotis į priėmimą el. paštu . Registruojantis prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, el. pašto adresą, telefono numerį ir konsulinę paslaugą, dėl kurios kreipiatės. Ambasada kiekvienam individualiai patvirtins registraciją misijoje, nurodys priėmimo laiką ir konsulinio mokesčio sumą, kurią reikės pervesti į Ambasados banko sąskaitą:

Gavėjo bankas – BBVA (BANCO BILBAO VIZCAYA ARGENTARIA) Sąskaita: ES2201824031210291507248 Banko BIC/SWIFT kodas: BBVAESMMXXX

Detalią informaciją apie priėmimo sąlygas ir konsulines paslaugas rasite Lietuvos Respublikos ambasados Ispanijos Karalystėje internetinėje svetainėje: http://es.mfa.lt/.

Susijusios naujienos