Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU ! Atsižvelgdama į sudėtingą saugumo situaciją, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja įvertinti būtinybę lankytis Ukrainoje, o jau esantiems šalyje piliečiams išlikti budriems bei sekti Lietuvos ir vietos institucijų skelbiamą oficialią informaciją. Sužinok daugiau.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Gruodžio pradžioje vyks konsulinė misija Islandijoje

Sukurta: 2019.10.28 / Atnaujinta: 2020.10.16 17:20 Šalis ar teritorija: Danija,Islandija
Image


Lietuvos Respublikos ambasada Danijos Karalystėje kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Konsuliniu departamentu šių metų gruodžio 2-3 dienomis organizuoja konsulinę misiją Islandijoje, Reikjaviko mieste. Konsulinės paslaugos bus teikiamos Lietuvos Respublikos garbės konsulo Islandijoje patalpose adresu Borgartún 35 (2nd floor), Reikjavikas:

Gruodžio 2 d. (pirmadienis): 9:00-12:00 val. ir 13:30-16:30 val.

Gruodžio 3 d. (antradienis):  8:30-12:00 val. ir 13:30-16:30 val.

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo, Lietuvos Respublikos pilietybės, konsulinių pažymų išdavimo, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaravimo bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų maloniai prašome iš anksto registruotis Lietuvos Respublikos ambasadoje Danijoje el. paštu arba tel.: +45 39 45 22 78. Registruojantis būtina nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, kontaktinį telefono numerį ir elektroninį paštą bei kokios konkrečios konsulinės paslaugos pageidaujate.

Grynaisiais pinigais misijos metu nebus disponuojama. Ambasada kiekvienam suinteresuotajam individualiai elektroniniu paštu patvirtins registraciją misijoje ir atvykimo laiką bei nurodys konsulinės rinkliavos sumą, kurią reikės pervesti į ambasados sąskaitą Danske bank DK5430004001757296. Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik asmenims iš anksto atlikusiems bankinę perlaidą už norimą atlikti konsulinį veiksmą.

Konsulinės misijos metu bus priimami tik iš anksto užsiregistravę piliečiai, registracija bus vykdoma iki 2019 m. lapkričio 22 d.

Susijusios naujienos