Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU ! Atsižvelgdama į sudėtingą saugumo situaciją, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja įvertinti būtinybę lankytis Ukrainoje, o jau esantiems šalyje piliečiams išlikti budriems bei sekti Lietuvos ir vietos institucijų skelbiamą oficialią informaciją. Sužinok daugiau.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Į Bisau Gvinėją rekomenduojama nevykti

Sukurta: 2012.04.17 / Atnaujinta: 2020.10.16 17:20 Šalis ar teritorija: Bisau Gvinėja

2012 m. balandžio 12 d. Bisau Gvinėjos sostinėje Bisau kariuomenė užėmė pagrindinius pastatus ir perėmė centrinės sostinės dalies kontrolę. Pranešama, kad kariuomenė kėsinasi įvykdyti karinį perversmą. Gatvėse girdėti šūviai ir sprogimai.

Metų pradžioje mirus prezidentui Malam Bacai Sanha 2012 m. kovo 18 d. įvyko pirmasis prezidento rinkimų turas. Antrasis turas numatytas balandžio 29 d. Nuo nepriklausomybės paskelbimo 1974 m. buvusios neturtingos Portugalijos kolonijos Bisau Gvinėjos istorija buvo temdoma keleto karinių perversmų.

Į šalį vykti nerekomenduojama kol situacija stabilizuosis.

Susijusios naujienos