Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU ! Atsižvelgdama į sudėtingą saugumo situaciją, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja įvertinti būtinybę lankytis Ukrainoje, o jau esantiems šalyje piliečiams išlikti budriems bei sekti Lietuvos ir vietos institucijų skelbiamą oficialią informaciją. Sužinok daugiau.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Įsigalioja Lietuvos ir Ukrainos susitarimas dėl mokesčių už ilgalaikes vizas

Sukurta: 2021.08.20 / Atnaujinta: 2021.09.15 09:26 Šalis ar teritorija: Ukraina

Rugpjūčio 26 dieną įsigalios Lietuvos Vyriausybės ir Ukrainos Ministrų kabineto susitarimas dėl mokesčių už ilgalaikes vizas. Šiuo susitarimu, atsižvelgiant į abipusiškumo principą, nustatomas vienodas konsulinis mokestis už prašymų išduoti ilgalaikes vizas nagrinėjimą.

Susitarimo įsigaliojimo dieną neteks galios 2009 metų lapkričio 26 dieną Kijeve pasirašytas Lietuvos Vyriausybės ir Ukrainos Ministrų Kabineto susitarimas dėl konsulinio mokesčio tarifų.

Su susitarimo tekstu galima susipažinti čia.

Susijusios naujienos