BDAR

Jerevane atidarytas Lietuvos vizų centras

sukurta: 2015.01.15 / atnaujinta: 2020-10-16 17:20 Šalis ar teritorija: Armėnija2015 m. sausio 15 d. bendradarbiaujant su išorės paslaugų teikėju Armėnijos sostinėje Jerevane atidarytas naujas Lietuvos vizų centras, kuris palengvins Šengeno vizų išdavimą užsienio šalių piliečiams.

Pagrindiniai vizų centro privalumai – ilgas darbo laikas strategiškai patogioje vietoje, atsiskaitymas vietos valiuta, kredito kortelėmis, vienoje vietoje teikiamos visos papildomos paslaugos (draudimas, fotografavimas), išankstinės registracijos nebuvimas. Už centro paslaugas vizos pareiškėjas moka atitinkamą mokestį, kuris, priklausomai nuo šalies, sudaro 20-26 eurus.

Lietuvos valstybės biudžetui vizų centrų atidarymas ir veikla nekainuoja.

Dėl Šengeno vizos išdavimo ir toliau galima kreiptis tiesiogiai į Lietuvos ambasadą Jerevane, iš anksto privalomai užsiregistravus dėl vizito datos ir laiko ambasados internetiniame puslapyje http://am.mfa.lt.

Lietuvos vizų centro adresas: 48/1 Nalbandyan gatvė., Sacharovo verslo centras, 2 aukštas,  0010 Jerevanas, Armėnija.

Daugiau informacijos apie Vizų centro veiklą -  tel. +37460740504, el. paštas info.ltar@vfshelpline.com, interneto svetainė http://www.vfsglobal.com/lithuania/armenia.

 

Susijusios naujienos