Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU ! Atsižvelgdama į sudėtingą saugumo situaciją, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja įvertinti būtinybę lankytis Ukrainoje, o jau esantiems šalyje piliečiams išlikti budriems bei sekti Lietuvos ir vietos institucijų skelbiamą oficialią informaciją. Sužinok daugiau.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Jerevane atidarytas Lietuvos vizų centras

Sukurta: 2015.01.15 / Atnaujinta: 2020.10.16 17:20 Šalis ar teritorija: Armėnija2015 m. sausio 15 d. bendradarbiaujant su išorės paslaugų teikėju Armėnijos sostinėje Jerevane atidarytas naujas Lietuvos vizų centras, kuris palengvins Šengeno vizų išdavimą užsienio šalių piliečiams.

Pagrindiniai vizų centro privalumai – ilgas darbo laikas strategiškai patogioje vietoje, atsiskaitymas vietos valiuta, kredito kortelėmis, vienoje vietoje teikiamos visos papildomos paslaugos (draudimas, fotografavimas), išankstinės registracijos nebuvimas. Už centro paslaugas vizos pareiškėjas moka atitinkamą mokestį, kuris, priklausomai nuo šalies, sudaro 20-26 eurus.

Lietuvos valstybės biudžetui vizų centrų atidarymas ir veikla nekainuoja.

Dėl Šengeno vizos išdavimo ir toliau galima kreiptis tiesiogiai į Lietuvos ambasadą Jerevane, iš anksto privalomai užsiregistravus dėl vizito datos ir laiko ambasados internetiniame puslapyje http://am.mfa.lt.

Lietuvos vizų centro adresas: 48/1 Nalbandyan gatvė., Sacharovo verslo centras, 2 aukštas,  0010 Jerevanas, Armėnija.

Daugiau informacijos apie Vizų centro veiklą -  tel. +37460740504, el. paštas , interneto svetainė http://www.vfsglobal.com/lithuania/armenia.

 

Susijusios naujienos