Konsulinė pagalba nelaimės atveju: +37070652444

SVARBU!  Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. keičiasi prašymų dėl LR pilietybės ir pranešimų apie kitos valstybės pilietybės įgijimą pateikimo tvarka. Daugiau informacijos rasite čia.

Informuojame, kad neteisėtas Lietuvos valstybės sienos perėjimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos įstatymus. Užsieniečiai, norintys kreiptis dėl prieglobsčio Lietuvoje suteikimo, tai gali padaryti teisėtu būdu, pateikę prašymą Lietuvos pasienio kontrolės punktuose, o būdami teisėtai Lietuvoje – Migracijos departamentui.

Naujienos

Konsulinė misija Baden Viurtembergo (Baden Wuerttemberg) žemėje

Sukurta: 2021.09.28 / Atnaujinta: 2021.10.07 14:12 Šalis ar teritorija: Vokietija

Siekdama sudaryti palankesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Vokietijos dalyje, Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijoje 2021 m. spalio 21-22 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Baden Wuertemberg žemę, netoli Stuttgarto.

Konsulinė misija vyks Lietuvos garbės konsulo Baden-Viurtembergo žemėje  Prof. Dr. Wolfgang von Stetten  būstinėje – pilies Schloß Stetten koncertų salėje (Musiksaal) patalpose, adresu Burgallee 1, 74653 Künzelsau. Ambasados konsuliniai pareigūnai priims Lietuvos Respublikos piliečių ir lietuvių kilmės asmenų prašymus dėl pasų keitimo ir išdavimo, Lietuvos pilietybės, užsienyje sudarytų gimimo ir santuokos įrašų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijas, pranešimus dėl Vokietijos pilietybės gavimo, prašymus registruoti santuoką Ambasadoje, išankstinius prašymus išduoti Asmens grįžimo dokumentą (tik kelionei į Lietuvą), pranešimus apie prarastus asmens dokumentus, prašymus dėl vardų, pavardžių keitimo ir dėl konsulinių pažymų išdavimo.

Išankstinė registracija priėmimui vykdoma elektroniniu paštu:

Užsiregistravusiems ir atvykstantiems asmenims bus suteikta atskira informacija apie priėmimo sąlygas, platesnę informaciją taip pat rasite Ambasados Berlyne interneto svetainėje.

Susijusios naujienos