Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos klausimais Lietuvos atstovybių užsienyje ne darbo laiku: +37052362444

Informacija ir rekomendacijos Lietuvos Respublikos piliečiams dėl situacijos Ukrainoje. Sužinok daugiau

Naujienos

Konsulinė misija Bergene, Norvegija

Sukurta: 2022.03.21 / Atnaujinta: 2022.03.21 08:23 Šalis ar teritorija: Norvegija
Image

Siekdama užtikrinti konsulinių paslaugų prieinamumą Lietuvos Respublikos piliečiams, Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijoje š.m. balandžio 26-27 d. organizuoja konsulinę misiją į Bergeną (Norvegija). 

Konsulinė misija Bergene vyks adresu: Fana kulturhus, Østre Nesttunvei 18, 5221 Bergenas.

Misijos metu lankytojai bus priimami:

Balandžio 26 d (antradienis): 9:30-12:30 val. ir 13:30 -18:30 val.

Balandžio 27 d. (trečiadienis): 9:00-12:00 val. ir 13:00-18:00 val.

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai tik išduoti/pakeisti asmens tapatybės dokumentus ir Norvegijoje gimusių kūdikių gimimo apskaitymui Lietuvoje bei pirmojo paso išdavimui.

Pageidaujančius kreiptis dėl šių konsulinių paslaugų, maloniai prašome iš anksto registruotis konsulinių paslaugų registracijos sistemoje https://keliauk.urm.lt/consult-registration – pasirenkant "Konsulinė misija", o paskui pasirinkti paslaugą „Registracija į priėmimą konsulinės misijos metu“.

Pirmą kartą jungdamiesi prie registracijos sistemos, susikurkite savo vartojo paskyrą (prisijungti), gavę patvirtinimą į savo el. paštą, kad paskyra aktyvi, galėsite registruotis paslaugai.

DĖMESIO! Konsulinių misijų metu atliekamiems konsuliniams veiksmams konsulinis mokestis didinamas 50 proc. (Mokestis bus imamas 2022 m. balandžio mėn. tarifu, kuris priklauso nuo euro ir Norvegijos kronos kurso svyravimo. Orientaciniai įkainiai: mokestis už paso ar asmens tapatybės kortelės išdavimą - apie 1500 NOK, už dokumentų perdavimą civilinės metrikacijos įstaigai apskaitymui - apie 450 NOK.

Lietuvos Respublikos piliečiams, kuriems nesukako 18 metų, taip pat Lietuvos Respublikos valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatyme nustatytą senatvės pensijos amžių sukakusiems Lietuvos Respublikos piliečiams konsulinis mokestis už paso išdavimą ar keitimą sumažinamas 50 procentų - apie 750 NOK.

Misijos metu apmokėti už paslaugas bus galima tik banko kortele.

Balandžio mėn. galiojančius konsulinio mokesčio tarifus Lietuvos Respublikos ambasadoje Norvegijoje rasite čia.

ATVYKSTANT Į PRIĖMIMĄ KONSULINĖS MISIJOS METU PRAŠOME TURĖTI:

  • 2 (dvi) nuotraukas (reikalavimus nuotraukoms rasite čia).
  • Jeigu norėsite gauti naują pasą paštu – su savimi turėkite voką ir pašto ženklų, kurių vertė prilygsta registruoto laiško siuntimui (apytiksliai 225-260 NOK, kaina gali priklausyti ir nuo voko dydžio, vokas turi būti su sekimo numeriu, išsamios informacijos teiraukitės pašte). Kreipiantis dėl asmens tapatybės kortelės turite pateikti du apmokėtus vokus su sekimo numeriais. Atkreipiame dėmesį, kad vienas vokas yra skirtas vieno asmens dokumento išsiuntimui;
  • Jeigu apskaitomas vaiko gimimas ir gaminamas pirmasis pasas, reikalavimus pateikiamiems dokumentams rasite: http://no.mfa.lt/no/lt/konsuline-informacija/aktualiausia-informacija/pasas · Vizito metu bus privaloma laikytis misijos datomis galiosiančių covid-19 saugumo reikalavimų.

Kilus klausimų prašome kreiptis el.paštu