Pirminė konsultacija skubios konsulinės pagalbos Konsuline pagalba nelaimės atveju tel nr visa parą
BDAR

Konsulinė misija Bogotoje (Kolumbija)

sukurta: 2012.02.15 / atnaujinta: 2020-10-16 17:20 Šalis ar teritorija: Kolumbija,Kosta Rika,Ekvadoras,Panama,Venesuela

Lietuvos Respublikos ambasada Argentinoje kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje balandžio 23-27 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Bogotą (Kolumbijos Respublika), kurios metu Lietuvos Respublikos piliečiai ir lietuvių kilmės asmenys galės atlikti konsulinius veiksmus. Konsuliniai pareigūnai priiminės piliečius Lietuvos Respublikos garbės konsulato patalpose Bogotoje (Carrera 9 No. 74-08, Of.805, Santafede Bogota). Taip pat pasinaudoti galimybe pateikti dokumentus Bogotoje kviečiame ir kaimyninių šalių – Venesuelos, Ekvadoro, Panamos bei Kosta-Rikos – gyventojus.

Konsulinės misijos metu bus priimami Lietuvos Respublikos piliečių prašymai ir dokumentai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, konsulinio dokumentų legalizavimo, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai. Taip pat bus priimami lietuvių kilmės asmenų prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės, konsulinio dokumentų legalizavimo bei kitų konsulinių veiksmų.

Konsulinės misijos darbo laikas ir vieta skelbiami Lietuvos Respublikos ambasados Argentinoje tinklalapyje http://ar.mfa.lt/. Dėl išankstinės registracijos maloniai prašome skambinti telefonu +54 11 4788 2153 arba rašyti elektroniniu paštu consul@lituania.org.ar. Skambinant ar rašant, prašome nurodyti vardą, pavardę, asmens kodą ir kontaktinius duomenis – telefoną, elektroninio pašto adresą. Taip pat reikės nurodyti konkrečius norimus atlikti konsulinius veiksmus – paso keitimas ar išdavimas, gimimo ar santuokos įtraukimas į apskaitą, konsulinis dokumentų legalizavimas, gyvenamosios vietos deklaravimas ir kitus.

Susijusios naujienos